Yelping کمک می کند

[ad_1]

زمانی که مردم به یک رستوران مراجعه آنها برای برخی از جنبه های جذاب از استقرار. برخی ممکن است پیدا کردن غذا در حد متوسط اما محیط شما به ارمغان می آورد. برخی نیز ممکن است برای مواد غذایی حتی اگر آن را نمی خود را در “صحنه”. این توانایی فیزیکی سعی کنید یک مکان جدید را معمولا بستگی به کلمه از دهان به این امید که یک دوست ممکن است اشاره سرد جدید پاتوق. برای کسانی که لازم نیست که منبع جهت آنها می توانید با استفاده از Yelp از.

Yelp آنلاین است نرم افزار تلفن همراه و یا وب سایت است که اجازه دهید شما را در مقیاس اینترنت برای کسب و کار و بررسی است. از یک خودرو به یک رستوران کوچک وجود خواهد داشت yelp از بررسی آن است. Yelping به هر کس که صاحب این برنامه فرصتی را برای آنها را به احساس می کنم مثل یک منتقد. این آنلاین بررسی اطلاعات پایه می تواند به شما ارائه پیشنهادات در مکان های که شما بوده ام به قبل و یا مکان حتی به دور ماندن از. دسته های مختلف از مواد بررسی می تواند به عنوان به خوبی. می گویند شما نمی مانند اما مناظر رستوران بود در نقطه, شما می توانید رتبه بندی جزئیات نسبت به مواد غذایی است. Yelp را نیز می دهد مصرف کنندگان فرصتی برای ارسال پیام به شرکت خود را به منظور به اشتراک گذاشتن تجربه خود را و اطمینان حاصل شود که کسب و کار را ببینید نقد.

این در دست ساخت است که صاحبان کسب و کار بسیار عصبی است. یک مشتری با خدمات بد می تواند به پایین آوردن ستاره خود را امتیاز و بالقوه ولگرد دیگر بازدید کنندگان بالقوه به دور از استقرار. این چیز خوبی است هر چند. این به مدیریت نه تنها بینش چگونه مشتریان خود را مشاهده و کسب و کار, اما آن را نیز اجازه می دهد تا آنها را به رفع اشتباهات خود را به مشتریان مراجعه بعدی بروید کمی صاف تر. Yelping ساخته شده است آن را نه تنها آسان تر برای کشف کردن که در آن شما می خواهید به کسب و کار خود را, اما آن را نیز دو برابر به عنوان یک جهت هدایت به هر کدام از کسب و کار شما در حال تلاش برای سفر به. Yelp به کاربر امکان نمایش نزدیکترین اماکن با استفاده از ردیابی محل در سفارش به کاربر نزدیک ترین گزینه است. سن Yelp است و در اینجا آن است که در اینجا به ماندن بگیرید. با میلیونها نفر از کاربران در سراسر کشور آن را تبدیل به جدید راهنمای مفید برای کمک به روزمره مشتری دریافت بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را. در حالی که کمک به کسب و کار به دست آوردن مفید تغذیه و پتانسیل کسب و کار yelping همواره کمک های روزمره کاربر را نه تنها صدای آنها شنیده می شود اما یک قطعه از ذهن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]