Sam Spade سان فرانسیسکو

[ad_1]

“در حدود این نقطه مایل کماندار شریک سام با بیل انجام شد در توسط Brigid o’shaughnessy.” بنابراین می گوید: یک پلاک بر روی یک ساختمان در گوشه ای از ریس جاده شوید کوچه و خیابان در مرکز شهر سان فرانسیسکو است. این یک لذت بخش مسکونی بلوک در یک کولد-ساس – و نه کاملا محل برای قتل, اما, البته, این قتل اتفاق تنها در صفحات Dashiell Hammett را در “شاهین مالت”.

به عنوان من را کشف کنید که من راه من در اطراف سام پیک محله سان فرانسیسکوییها خوشحال هستند وانمود کند که سام و خدمه رنگارنگ از شاهین شکارچیان مرموز از دست Wonderly چرب کمی Joel قاهره و تکان دهنده خوش مشرب Gutman همه واقعا سفر شهر بلوک در اطراف میدان اتحاد در تعقیب خود را از سیاه و سفید براق پرنده.

این تظاهر نیاز به برخی از تلاش برای Dashiell Hammett داده نشده بود به استادانه درست شده صحنه تنظیم می باشد. دقیق ترین توضیحات در شاهین مالت شامل یک جمله: بیل دریافت تماس گفتن از مایل قتل او همراه یک شرکت تاکسی زرد. تاکسی قطره او “که در آن بوش خیابان مسقف استاکتون قبل از لغزش سراشیبی به چینی.”

Sam Spade سان فرانسیسکو نادیده می گیرد و همه چیز است که کارت پستال و آهنگ و مسافران از جمله من مرتبط با شهر است. “کمی اتومبیل کابل نیست در نیمه راه صعود به ستاره” و یا در هر نقطه دیگری در Sam Spade جهان. به سختی وجود دارد یک حس تپه است که می تواند به نوبه خود حتی یک قدم تا بلوک برای صبحانه به یک گوساله-کشش پیاده روی. بوش در خیابان “بام” از استاکتون فقط نکات در راه این شهرستان همونطور بالا و پایین قلنبه, روسی, Hill, Telegraph Hill – سه ارتفاعات که جداگانه Sam Spade از یک اقیانوس آبی نارنجی پل و یک خلیج زیبا که او هرگز به نظر می رسد را ببینید.

همانطور که من راه رفتن در اطراف Sam Spade جهان متوجه شدم چقدر کوچک است. این تیره مشغول سان فرانسیسکو بخشی که پشت در آبی دریا و آسمان و تمام کسانی که در نقاشی با مداد رنگی-نقاشی دارای ارایش سه گوش ویکتوریا خانه که چسبیده خیلی خوش بینانه به آن بی رحمانه تپه. همانطور که من سوار هاید خیابان ماشین کابل از اوج به تپه که در آن نقطه زمانی که آن را تبدیل به جست و خیز را به اقیانوس آرام در سان فرانسیسکو به نظر می رسد به عنوان هر چند آن را فقط آمده از لباس های شسته شده همه واضح و آبی و سفید آویزان برای خشک شدن در آفتاب صبح.

اما Hammett است شخصیت هم نیست که نگاهی چنین خوشگلی. آنها در تعقیب یک مقدار بیشتر گریزان زیبایی – “چیزهای رویاهای ساخته شده” به عنوان بوگارت گفت: در این فیلم (اما Hammett نیست در این کتاب): سیاه و سفید-لاکی جامد طلا و جواهر-با پوسته شاهین که مصرف تمام جاه طلبی خود را و انرژی و در نهایت فرار از همه آنها را.

Hammett کمک های مالی خود را از شخصیت های بسیار گاه به گاه انحراف. جوئل قاهره حضور یک نمایش در Geary تئاتر. آنها در حال حاضر نشان مولیر را از مردم فرار; A Christmas Carol است اعلام کرد برای تعطیلات. آن سخت است تصور کنید Joel قاهره حضور در هر دو یکی است. او نمی خواهد که تا به حال دور به پیاده روی از هتل خود را بلودر. در آن تجسم واقعی به عنوان Bellevue این فقط یک بلوک را در Geary و تیلور. این روزها شده است reborn به عنوان موناکو یک بوتیک شیک “فانتزی” هتل که در آن روبترقی Vuitton تنه به عنوان میز جلو و بالن های هوای داغ در trompe l’oeil سقف مسابقه را از طریق ابرهای کرکی.

وجود دارد و گاه به گاه اشاره ای سان فرانسیسکو, شب, مه, “نازک مرطوب و نافذ” اما بیشتر از زمان شاهین شخصیت های حرکت را از طریق جهان از فضای داخلی: سام اتاق آپارتمان خود Brigid آپارتمان های مختلف و هتل سوئیت.

Dashiell Hammett کار می کرد در حالی که به عنوان یک کارآگاه در سان فرانسیسکو نقل مکان کرد حدود زیادی زندگی می کردند اما در حالی که در 891 پست خیابان و آن این است که در آن او قرار داده Sam Spade آپارتمان. زمانی که من از یک پیشخدمت رستوران اگر آن را به یک منطقه امن برای بازدید در شب او پرسم و می گوید: “این یک بیت از یک گی, ghetto پس از تاریک…..”

Hammett به بیل یک دفتر پر زرق و برق 1926 ساختمان در 111 ساتر خیابان. سنگ مرمر سالن و دیوارها و مخابره نقاشی سقف نگاه کنید بیشتر شبیه به ورود به کاخ مدیچی. دربان نگهداری مرد هر کسی که اتفاق می افتد در اطراف راهرو می داند که این جایی است که “Sam Spade تا به حال دفتر کار خود در طبقه پنجم.”

در یکی دیگر از Hammett را کوتاه و مختصر جهت مرحله او به بیل گفت: “او من را انتخاب کنید تا در جان الیس خیابان.” و وجود کارآگاه می پرسد پیشخدمت به عجله خود منظور از “لغو احکام صادره ی سیب زمینی تنوری و گوجه فرنگی.” در سال 1997 جان جلو پنجره اعلام شد ملی ادبی برجسته. 29 $دلار یک بازدید کننده می تواند هنوز هم منظور لغو احکام صادره ی کسانی که. اگر آنها باید سعی کنید به آنها غذا خوردن در طبقه بالا اتاق ناهار خوری که در آن Hammett کتاب و ماکت شاهین مالت نگهداری می شوند در مورد شیشه ای در ورودی.

اما چیزی است که گم شده است. Sam Spade ممکن است تشخیص نگاه از محل اما احتمالا نه بوی. وجود دارد بدون دود. و سیگاری که در خفا انجام دادن در خارج از ساختمان خود را به عقب بر ساتر, تنومند, مخفیانه در کوتاه آمریکایی ناهار یک یادآوری است که سام و سمور یا راسو-بخور خانم ها پشت سر گذاشته شده است در یک قرن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]