Modloft مبلمان: کیفیت و قیمت و طراحی

[ad_1]

Modloft بیش از چند سال گذشته رشد کرده است به طور قابل توجهی در ایالات متحده و کانادا است. با بیش از 100 فروشگاه و رشد Ted Toledano ساخته شده است آن را به یک نام تجاری بزرگ در بازار مبلمان مدرن. در حالی که بسیاری از بازیکنان دیگر در مبلمان مدرن تمرکز خود را بر روی صندلی برای کافه مقابله با مدفوع و جداول Modloft آن تو رفتگی در دیوار در مسکونی مبلمان مدرن تخت Modloft مراکز تفریحی و کمد و nightstands.

اگر چه Modloft بیش از حد caters به رستوران صندلی و میز بخش آن تمرکز اصلی بوده مسکونی مدرن مبلمان بازار است. نه تنها آنها پپ ایشان طرح هر فصل اما همچنین نگه داشتن آنها را تغییر لوگو سایت ها و رنگ ها به حفظ و طراوت در این برند و محصولات آن است.

مجموعه های جدید اضافه می شوند هر سال با برخی از ظریف در این مجموعه موجود است forte از Modloft. در حالی که Modloft مبلمان فضای باز است که غیر از سهام مورد غذا به رستوران ها و استراحتگاه بسیاری از مبلمان مسکونی همیشه موجودی خوب در دست است. با انبارها در میامی و کارولینای شمالی تدارکات مبلمان به کار گرفته شده است به سادگی و به طور موثر.

اگر چه بسیاری از آنها برای تولید است که بر اساس از چین و برخی از آن تولید می شود در نزدیکی ساحل کشورهایی مانند برزیل بیش از حد. در درجه اول مبلمان ساخت و ساز است که از فیبر چگالی متوسط (MDF) با لاک الکل سفید بلوط پایان گردو و Wenge پایان غشاء در بالای آن است. آنها با کیفیت تولید مبلمان مدرن اما مانند هر قطعه ساخته شده از MDF دوام را افزایش می دهد اگر شما در حال حرکت آن را اغلب. حرکات مکرر از هر گونه مبلمان مدرن می تواند باعث خسارت وارده و خراشیدگی و از دست دادن به پایان می رسد و زدم گوشه.

کلاسیک Modloft مونرو تخت و ارزش تخت به طور سنتی شده است پرفروش در پلت فرم تخت بخش است. هر دو آنها را با الهام از سبک ژاپنی کم افزایش نزدیک به کف تخت پلت فرم با پاک کردن خط مستقیم طرح است. بسیاری از headboards در آمده چرم و یا پارچه و footboard در wenge یا گردو به پایان برسد. آنها مربوط nightstands و کمد مطابق به تمام مجموعه. اتاق خواب خود را خط می بالد از نوآوری و طراحی مدرن در شیوه ای ظریف است.

Modloft تلویزیون غرفه دوم پرفروشترین اقلام است. Lexington تلویزیون می ایستد نگه داشتن زمین برای اتاق نشیمن مدرن در مبلمان است. قبلی بهترین فروشنده آنا دیوار واحد جایگزین شده توسط Esplendore و Fenzo واحدهای دیوار. اتاق نشیمن خط همراه با میز قهوه کتابخانههای نیمکت و جداول جانبی.

Luxo و Azur توسط Modloft هستند مجلل مبلمان مجموعه است. بسیاری از محصولات در این مجموعه غیر اقلام انبار با داشتن یک زمان سرب از ده به چهارده هفته و می تواند سفارشی با توجه به نیازهای. Modloft آن زمان ارائه مبالغ مسکونی مدرن مبلمان از متوسط به بالا بخش بسیار خوبی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟ اگر اطلاعات کافی درباره قطعات و کارکرد بخش‌های مخلتف خودرو داشته باشید، به‌ندرت به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است که حواس‌تان به اموری مانند تنظیم و بررسی روغن موتور و پیشگیری از روغن‌سوزی هم باشد. روش‌هایی وجود دارد و نکته‌هایی در میان است که به شما کمک […]