Las Vegas Attractions شما باید از دست ندهید

[ad_1]

موزه نئون

در طول سال بسیاری از گردشگران که برای بازدید لاس وگاس نظر خود را خیره کننده, رنگارنگ, علائم نئون به عنوان یکی از به یاد ماندنی ترین مناظر از شهرستان. این افزایش تبلیغات چراغ شد یکی از دلایل چرا وگاس معروف است. در حال حاضر نئون موزه در حال انجام بهترین خود را به حفظ بخشی از تاریخ این شهر با خرید و ذخیره سازی و در زمان حتی بازگرداندن تاریخی علائم نئون که کنار گذاشته شده است هنگامی که کسب و کار بسته اند و یا نشانه های جدید را جایگزین تصاویر مسن تر.

بسیاری از این علائم دیده می شود با در نظر گرفتن یک تور با راهنمای در نئون موزه که در آن علائم نئون نگهداری می شوند در ترکیب. راهنمایان گردشگری توضیح تاریخ پشت نشانه ها و طرح های است که باید توسعه یافته در طول سال است. وجود دارد در حال انجام کار در موزه ها و علائم متفاوت در شرایط. موارد وجود دارد که تنها یک بخش ذخیره شده است و یا در بر داشت در حالی که در موارد دیگر نشانه ها شده اند به طور کامل ترمیم شده و به حالت اصلی خود. مقابل چنین اجازه می دهد تا موزه جالب تر می شود و باعث می شود بازدید کنندگان متوجه مقدار کار و تعمیر و نگهداری مورد نیاز این نشانه.

هتل Luxor

اقصر هتل که یکی دیگر از تم منحصر به فرد هتل در دور باد از جنوب نکته از نوار است. این هتل دارای مصر باستان طراحی با آن شکل هرم و یک ابوالهول که با افتخار نگاه کردن بیش از خیابان. درست مثل تمام استراحتگاه های Luxor دارای یک طیف گسترده ای از رستوران ها و محل خرید. یکی از ویژگی های هتل Luxor که ایستادگی کردن پرتو های نور که بیرون زده از هرم بالاترین نقطه و گسترش به آسمان که می تواند دیده می شود در سراسر لاس وگاس.

وگاس داخلی چتربازی

واقعا یکی از یک نوع تجربه است وگاس داخلی چتربازی. بازدید کنندگان قادر خواهد بود به تجربه چتربازی حتی زمانی که هیچ هواپیما و یا چتر نجات. گواهی مربیان را همراهی آنها را به یک تونل باد عمودی و آنها را در لباس خاص دنده. زمانی که فن روشن است, یک شرکت کننده می تواند در هوا شناور بدون هیچ گونه تلاش. این نیاز به هر گونه تجربه کنید.

MGM Grand Hotel علاوه CSI: تجربه

لاس وگاس’ MGM Grand Hotel فقط در سراسر New York – New York Hotel و قطر به Excalibur در هتل توچال. MGM Grand Hotel همراه با تمام امکانات بازدید کنندگان برای نگاه در یک هتل لوکس مانند بیشتر از متوسط تسهیلات فوق العاده, استخر, منطقه, رستوران های متعدد و بسیاری از گزینه های سرگرمی. به یکی از محبوب ترین فعالیت های این هتل CSI: این تجربه که در آن شرکت کنندگان با استفاده از مهارت های کارآگاهی خود در محبوب CSI سریال های تلویزیونی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]