Kurt Dinnes نه معمولی خود را پیمانکار

[ad_1]

Kurt Dinnes است و نه فقط یکی دیگر از ساز او ایجاد مکان های که شما با افتخار به خانه تماس بگیرید. آخرین خانه که او ساخته شده بود, با تکنولوژی بالا, ویترین خانه در شهر اوکلاهما. آن را به فروش می رسد برای کمتر از $ 500,000 و تمام درآمد حاصل به موسسه خیریه رفت.

Kurt یکی از همکاران مدیریت از خورشید پیمانکاری, یک شرکت ساخت و ساز آغاز شد که در اوایل دهه 90's. کورت همچنین رئیس جمهور از تاکو مایو است که زنجیره ای از معاصر Tex-Mex رستوران گسترش در سراسر منطقه جنوب مرکزی آمریکا. او و سفت ارهارت دیگر شریک مدیریت شروع ساخت و ساز خورشید به جای نیازهای رو به رشد کسب و کار رستوران. با 88+ رستوران ها در سراسر جنوب مرکزی آمریکا از سال 1978 در خانه ساخت و ساز و بازسازی بسیاری از این یک ضرورت تبدیل شد. آنها دریافتند که آنها می توانند مدیریت ساخت و ساز بیشتر از لحاظ اقتصادی و کارآمد اگر آنها عمل به عنوان پیمانکاران عمومی. با یک مدل کسب و کار موفق اجرا شده دیگر مردم به زودی درخواست خدمات خود را.

یک عضو شورای شهر اوکلاهما Homebuilders انجمن Kurt طول می کشد سهم خود را به جامعه به قلب است. بخشی از تاکو مایو ماموریت بیانیه تصریح میکند این است: “به رسمیت شناختن است که موفقیت نمی آید به راحتی به ویژه برای افراد در کمتر خوش شانس شرایطی ما را بسیار جدی مسئولیت های ما به جوامع شده اند که خیلی خوب برای ما است.” خورشید پیمانکاری مفتخر به شرکت در SW HomeBuilders انجمن نمایش صفحه اصلی برنامه خیریه. آنها اهدا همه هزینه های خود را در علاوه بر این به کمک به درخواست فروشندگان برای اهدای مبلمان و مواد و لوازم با تکنولوژی بالا برای نمایش صفحه اصلی.

2007, ویترین, صفحه اصلی مجموعه جمع آوری کمک های ضبط. بیش از 70 فروشندگان و تولید کنندگان و صنعتگران و هنرمندان اهدا شده و یا به شدت با تخفیف مواد خود که رفت به سه اتاق خواب و یک اتاق نشیمن در فضای باز خانه. “به طور معمول آن را به حداقل یک سال برای ساخت این نوع از صفحه اصلی به جای کمی بیش از چهار ماه” Dinnes گفت. “پیمانکاران فرعی رفت و راه فراتر از ندای وظیفه” او گفت:. این همه به منظور دیدار با ویترین از خانه ها شد. این 3,500 فوت مربع خانه شامل 700 فوت مربع بازی-تئاتر ، “این اتاق از اتاق” Dinnes گفت. این خانه همچنین دارای بسیاری از عناصر کوچکتر است که یک خانه یک خانه از جمله یک قابلمه پر شیر توسط اجاق گاز و شش حمام های استاد ، Dinnes گفت: “این پیچیده تر خریدار پرس و جو در مورد گزینه های به روز رسانی برای حمام اما او نیز دوست دارد آموزش دیگر خریداران خود را در مورد حمام ببريد. من عاشق ساختن مردم خانه های رویایی,” او گفت:.

سود حاصل از خانه پس از فروش رفت و به جنوب غربی خانه های خیریه. این موسسه خیریه اهدا پول به مدارس محلی YMCA و خانه ها برای کودکان معلول است که آنها پشتیبانی می کند. ویترین صفحه اصلی برجسته بود در مرکزی OK خانه مجله و جلب بیش از 2500 بازدید کنندگان است. مردم از این منطقه آمد نه تنها خانه بلکه همچنین برای مشاهده آخرین فن آوری در صنعت ساختمان. ویترین صفحه اصلی, ویژه, مخروط, سنگ, خشن سرو پرتوهای حداكمد چوب طبقه بالا و با تکنولوژی پایین, VOC, نورپردازی خانه-گسترده و فراگیر صدا ساخته شده است در سیستم تئاتر و یک اتاق نشیمن با شومینه. استیو اسپیتز از “زندگی بهتر با استیو اسپیتز” سواحل غرب طراحی نشان می دهد کمک با انتخاب رنگ و طراحی داخلی برای خانه.

Kurt یک نفر مرد. آشکار است هنگامی که شما او را ملاقات کند. او خروجی و دوستانه و در مقدمه اول باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما've شناخته شده او پس از تحصیل در مدرسه ابتدایی. او را دوست دارد به کار با مشتریان خود کمک به حل خود را بازاریابی و مشکلات مالی در کسب و کار رستوران و همچنین با صفحه اصلی راه حل های ساختمان. او روز معمولی متشکل از جلسات با مشتریان و کارکنان و اعضای خود را تاکو مایو, تیم, گوش دادن به مشکلات و آینده با راه حل.

سخت ترین چالش های او می آید در سراسر پیمانکاری کسب و کار مدیریت انتظارات با پیمانکاران فرعی. Kurt دارای استانداردهای بالا. مانند یک قهرمان او را دوست دارد به نوبه خود از عادی به فوق العاده است. با توجه به مهلت و محصولات با کیفیت, گاهی اوقات پيمانكاران فرعي انجام همه چیز را ببینید و همان راه است. به جای دیدن شیشه به عنوان نیمه پر هر چند Kurt همیشه موفق برای دیدن جام جهانی به عنوان پر.

Kurt's چهار ابزار های مورد علاقه

1. دی والت دریل شارژی

2. Paslode کارتریج میخکوب

3. ماکیتا 7-1 / 2 “اره فارسی بر

4. دوالت لیزری لولر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]