63 نمونه از بهترین سریال های خارجی تا سال 2021 از سراسر جهان

اسماعیل عفیفه در رابطه با تاخیر این سریال گفته که این تاخیر صرفاً به دلیل تعیین لوکیشن بوده چرا که آثار تاریخی نیازمند ساخت لوکیشن ویژه خود هستند. در نهایت کمی احمقانه به نظر میرسد. لوکی (Loki) نام یک سریال جدید است که در سال 2021 توسط سرویس دیزنی پلاس عرضه شد و خیلی زود به محبوبیت بالایی رسید. فیلم «سایلنت هیل» محصول سال ۲۰۰۶ بر اساس سری بازیهای ویدیویی محبوب کونامی و ساخته هلمر کریستف گانز کارگردان فیلم «برادری گرگ» (Brotherhood of the Wolf)، یک فیلم ترسناک بسیار عالی و درباره مادر و دختری است که بین ابعاد مختلف زمانی سفر میکنند و به شیطان میرسند. بازسازی یک فیلم خطرناک است. داستان در مورد زن یهودی جوانی است که به اجبار ازدواج کرده و حالا با ناراحتی در جامعه حریدیها (بنیادگرایان شاخه یهودیت ارتدکس) زندگی میکند. در نوع خود موثر است. افسار گسیخته در لیست بهترین سریال های خارجی شاید پرطرفدارترین باشد و هواداران پرو پاقرصی را پشت خود میبیند که این سریال را بهترین در تاریخ میدانند.

مشکل اینجاست که تنش دو پرده اول، که بر ماموریت یک خدمه برای نجات زمین در مقابل بمباران اتمی خورشید (در فیلم منطقی است) و خطرات سفر فضایی تمرکز میکنند، جای خود را به یک پایان عجیب فیلمی اسلشری در فضا که نمیتواند به تنش و کلاسی که پیش از آن بود نزدیک شود میدهد. سریال The 100 با داستانی فانتزی ولی قابل باور جهانی را به تصویر میکشد که به علت فاجعه هستهای غیرقابل سکونت شده است و باقی مانده نسل بشر در ایستگاه های فضایی به ادامه زندگی خود میپردازند. منتقدان، قلم داستانی و شخصیت پردازی، کارگردانی و قدرت تیم بازیگری، به خصوص بندیکت کامبربچ را ستودند. در این مقاله نگاهی موشکافانه به این فیلم داشتهایم. یکی از اعضای خدمه آنقدر تحت تاثیر نیروی خورشید قرار میگیرد که در مراحل پایانی ماموریت خود، سایر اعضای خدمه را تعقیب میکنند که میتواند سرنوشت هر انسان روی زمین را تعیین کند. وقتی صحبت از مرموز بودن یک فیلم یا سریال میشود سریعا سریال Lost را در ذهنم تجسم میکنم، بازی با ذهن در این سریال بسیار بیشتر از چیزی است که بتوان آن را تصور کرد ویا حتی توضیح داد به حدی این سریال نکات ریز در خود گنجانده است که من حداقل 10 نقد متفاوت را از آن تا به حال خوانده ام و آخر هم نمیتوانم نتیجه گیری کنم که این سریال برای نشان دادن جهان و به ویژه خراب کردن مسلمانان در بین آنهاست یا یک پیام بزرگ برای بشریت که باید با هر رنگ و پوست و نژادی با هم زندگی کنند و هدف بزرگتر را به اختلاف کوچکتر ترجیح دهند.

این سریال برگرفته از فرهنگها و افسانههای هر کشور است و حال و هوای یک دوره زمانی از یک فرهنگ خاص را با افسانههای آن کشور تطبیق داده است و یک محصول نهایی فوق العاده را به بیننده نشان میدهد. “ویل گراهام” یک مأمور اف.بی.آی ـه،که تخصص و روش ویژهایی در دستگیری قاتلین زنجیرهایی دارد. کیم منرز، تولیدکننده اجرایی سابق مجموعه، در طول تولید فصل چهارم سریال در اثر بیماری سرطان ریه درگذشت. جواب این سؤال نیازمند توضیحی مفصل است که میتوانید آن را در نقد و بررسی فصل چهارم سریال «جای خوب» بخوانید. به عنوان مثال، یک دستگاه جدید را امتحان میکند یا یک نارنجک قلابی را دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو دانلود روزانه بررسی میکند. با این حال، در حالی که پلیس در حال بررسی این جنایت است، فیلم امنیتی قصابی یک فروشگاه از پمپ بنزینی که ماری و الکس در آن توقف کرده بودند را بررسی میکند تا نشان دهد که مردی که ما شاهد او در حال کشتن افراد بودیم، تصویری از ماری بود. در نهایت دیدن فیلم ترسناک مستقل دیوید رابرت میچل در مورد چیزی که اساسا یک بیماری آمیزشی مسری است، باور نکردنی بود. وقایع این مجموعه در یک قصر بزرگ در یورکشر رخ میدهد و در آن، داستان زندگی یک خانوادهٔ اشرافی به نام «خاندان کرالی» بهمراه خدمتکارانشان، در دورانِ پس از سلطنت ادوارد هفتم و در خلال سلطنتِ جرج پنجم و پس از آن، روایت میشود.

راکی و الکس در جستجوی فرار پس از اینکه نورمن دوستشان را میکشد، به زیرزمین میروند و زنی ربودهشده را میبینند که گروگان گرفته شده و بدون رضایت او توسط نورمن در اقدامی انتقامجویانه به اتهام کشتن دخترش در یک تصادف رانندگی، حامله شده است. و در کنار همه اینها، این پتانسیل را دارد که با یک اتفاق واقعا تیره و تار به پایان برسد، اما کارگردان چیزی امیدوارکنندهتر انتخاب میکند که تمام مختصات ما را به هم میریزد. نتیجه یک ماشین دلقک از شخصیتهای مرده، یکی پس از دیگری است که مانند انتقامجویان برای آخرین ضربه جمع میشود که منطق درونی فیلم را قربانی میکند تا بتواند متفاوت باشد. یک تغییر لحن به سمت امید محقق شده بود! به خودی خود این پایان بدی نیست. اگر فیلم با این یادداشت به پایان میرسید، «آخرین خانه» حتی نامزد این لیست نمیشد. با این حال، دنیس ایلیادیس، کارگردان این فیلم، به نوعی توانست به روزرسانی کاملی برای «آخرین خانه در سمت چپ» وس کراون ارایه دهد و لایهای از همدلی را که در نسخه اصلی وجود نداشت به فیلم تزریق کند. در این فصل، یکی از بهترین سریال های سال ۲۰۲۰ به مضمون اصلی خود نزدیکتر شده است: مسئولیتپذیری یک مرد در برابر اعمالش چه معنایی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]