5 جاذبه های بزرگ در بوئنوس آیرس

[ad_1]

بوئنوس آیرس است که پر از مناظر برای دیدن و همه چیز را به انجام, اما پیدا کردن بهترین از این فعالیت ها می تواند سخت به انجام است. در اینجا یک لیست از پنج به شما برای شروع:

روده بزرگ تئاتر – به عنوان بهترین خانه اپرا در جهان است و حفظ این اعتماد به نفس بالا برای 100 سال به دلیل طراحی عالی و فوق العاده داخلی. تئاتر نیز در خانه یکی از گسترده ترین مجموعه از لباس های روی زمین است. تورهای اجرا در روزهای هفته در 11.

بوئنوس آیرس رستوران ها – مناقصه گوشت قرمز و کامل سالم شراب قرمز خواهد شد به احتمال زیاد در منو است. بوئنوس آیرس آن مشهور است نفیس رستوران. منطقه پورتو مدرو است که به خوبی شناخته شده برای آن متنوع رستوران. برخی از این بهتر شناخته ظروف bife de lomo (فیله استیک) و bife د chorizo (گچ بری). بهترین گوشت بهترین همراه با قرمز مالبک شراب از شراب آرژانتین مناطق. نیز وجود دارد بسیار محبوب caf فرهنگ است. یکی از قدیمی ترین و باید بازدید Caf Tortoni.

لا بوکا Junior بازی فوتبال – اگر یک چیز وجود دارد که آرژانتین در مورد پرشور است و بدون شک فوتبال خود را. بسیاری می گویند که لا بوکا Junior است که بیش از یک دین است. این متعصب را به حمایت از افراطی: تشویق جیغ آوردن ورزشگاه را به زانو در. مطمئن شوید که شما کتاب خوبی در پیشرفته, و است که شما باید یک صندلی و یا یک نقطه ایستاده. مراقب باشید در راه وجود دارد به عنوان یک سنت از شورش. اگر شما برای زنده ماندن آن خواهد شد یک تجربه فراموش نشدنی است.

فلوریدا عابر پیاده خیابان به صف با مغازه ها و در حال اجرا را از طریق مرکز شهرستان یکی از شهرهای زیباتر خیابان برای خود بزرگ معماری. وجود تعداد بی شماری از مغازه ها برای تقریبا همه چیز را که شما می توانید از فکر می کنم: چرم و لباس و کتاب و موسیقی و الکترونیک. در زمان, شما همچنین ممکن است دیدن رایگان تانگو را نشان می دهد و خیابان به اجرای موسیقی ایجاد جمعیت عظیمی. این خانه را به یکی از زیبا ترین مراکز خرید در جهان به نام Galera Pacifico اما لطفا نگه داشتن چشم و نزدیک در کیف پول خود را در این منطقه است.

شب زنده داری – از تانگو Drum & Bass وجود تنوع موسیقی و شب زندگی در بوئنوس آیرس را ترک خواهد کرد که هر توریستی درخواست برای اطلاعات بیشتر. شب دیر شروع می شود (باشگاه don't معمولا باز تا 1am) و طول می کشد تا خورشید در حال حاضر در صبح است. برخی حتی فریبنده لیزری را نشان می دهد. بهترین میله ها قرار دارد در پالرمو منطقه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟ اگر اطلاعات کافی درباره قطعات و کارکرد بخش‌های مخلتف خودرو داشته باشید، به‌ندرت به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است که حواس‌تان به اموری مانند تنظیم و بررسی روغن موتور و پیشگیری از روغن‌سوزی هم باشد. روش‌هایی وجود دارد و نکته‌هایی در میان است که به شما کمک […]