10 نکته در مورد طراحی یک طرح در رستوران شهر

[ad_1]

رستوران شهر یک بازی بسیار محبوب در Facebook, که در آن شما می توانید ایجاد و اجرای خود را “مجازی” رستوران. آن's شبیه سازی در حال اجرا یک “جهان واقعی” رستوران و به دست آوردن همان تجربه مدیریت رستوران. شما می توانید چیزهای مختلفی را برای رستوران خود را مانند استخدام کارکنان جدید تزئین رستوران خود را مدیریت رستوران خود را ،

وجود دارد چند چیز است که شما باید در نظر بگیرید در حالی که برنامه ریزی یک طرح برای رستوران خود را که شامل:

1- مطمئن شوید که پیشخدمت خود را برنده't مجبور به راه رفتن بیش از حد به جداول: کمتر پیشخدمت خود را راه رفتن بیشتر وقت آنها صرف خدمت و زمان کمتری را صرف گرفتن به جداول.

2- Don't اضافه کردن بیش از حد بسیاری از جداول: اگر شما بیش از حد بسیاری از جداول و نه به اندازه کافی آشپز به آنها خدمت می کنند, شما برنده't دریافت مواد غذایی را به اندازه کافی سریع.

3- مرکز خود را در کوره: محور کوره خود را کمک خواهد کرد که غذاهای خود را برای تحویل به مشتریان بسیار سریعتر. به این ترتیب یک ظرف دستور داد از هر جدول می توانید به هر یک اجاق گاز است.

4- استفاده از گوشه ها: به پیشخدمت خود را رسیدن بیشتر از آنها می توانند در تمام 8, جهت, it's توصیه به استفاده از گوشه ها به عنوان آنجا که ممکن است.

5- اجتناب از دیوار: تنظیم میز یا صندلی در برابر دیوار و یا چمن برنده't اجازه می دهد بازدید کنندگان برای رسیدن به آنهایی که در وسط قرار داده شده, از آنجایی که آنها معمولا حاضر به لیز خوردن در!

6- جعبه پیشخدمت در: تشکیل کامل مربع یا مستطیل با استفاده از جداول شما دام پیشخدمت خود را در. به این ترتیب, آنها برنده't سرگردان در اطراف دلیلی برای خدمت به مواد غذایی است.

7- تعداد پیشخدمت خود را' مراحل: برای قضاوت یک طرح's بهره وری شما باید تعداد حداکثر مراحل است که یک خدمتکار را به رسیدن به یکی از جداول. همیشه سعی کنید برای از بین بردن تعداد مراحل یک خدمتکار را به.

8- جلوگیری از قطر پیاده: وقتی که پیشخدمت راه رفتن مورب سرعت خود را است که معمولا کندتر حدود 1.5 برابر نسبت به راه رفتن به سمت چپ و راست و بالا یا پایین. هر زمان که ممکن است سعی کنید برای جلوگیری از ساخت پیشخدمت خود را مورب حرکت می کند.

9- استفاده از فضای خود را کارآمد: سعی کنید به استفاده از تمام فضا که's موجود به شما هنگامی که برنامه ریزی خود را طرح و از آن باعث می شود رستوران خود را بسیار جذاب تر. همیشه برای جلوگیری از به هم ریختن بیش از حد بسیاری از اشیاء در یک منطقه.

10- تست پوسته بیشتر: بیشتر زمان شما صرف بازی رستوران شهر بیشتر سطوح به شما'll دریافت و کارگران you'قادر خواهید بود به استخدام. آن's توصیه به تغییر رستوران خود را's طرح از زمان به زمان و ببینید که یکی از کارآمد تر در شرایط تحویل مواد غذایی سریع برای مشتریان کمتر پیشخدمت قدم به قدم ،

پیدا کردن بهترین طرح است که با این نسخهها کار برای رستوران خود باید خود را در دراز مدت هدف از این بازی این است که همیشه در حال تغییر و ویژگی های بیشتر در دسترس تبدیل شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]