بررسی مزایای استفاده از یوسی و راهنمایی خریدن آن

https://mihanpost.com/buy-mobile-yossi-pabji/

هزینه خرید یوسی در ایران

 مقدار هزینه لازم برای خرید هر اسلحه ای که به بازی وارد می شود تا اسلحه را از معمولی به کیل مسیح و یا مکث شدن برساند چیزی حدود 5تا 10میلیون باید حساب کرد که این رقم بسیار بالاست اما ایرانی هایی که خارج از کشور زندگی می‌کنند خیلی راحت تر می توانند اکانت خود را کیل مسیج میکنند.

 راهنمای خرید یوسی

یوسی را به روش های مختلف دیگری می توانیم خریداری کنیم که در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم.

یکی از روش هایی که می‌توانیم به وسیله آن خیلی راحت اکانت خود را با یوسی شارژ کنیم این است که گیفت کارت گوگل پلی را خریداری کنیم که با 10دلار اکانت الایت می شود. زمانی که گیفت کارت گوگل را می‌خریم آن را به حساب گوگل خود میزنیم و گوگل را شارژ میکنیم.

خرید یوسی از دلال!

یکی دیگر از روش های گرفتن یوسی این است که از دلال خریدوفروش یوسی کمک بگیریم. اکنون با یک سرچ ساده 100مدل سایت رو به ما معرفی می شود اما یکی از معتبرترین سایت های خرید یوسی برای پابجی موبایلpubgi run هست که با سرچ ساده در اینترنت و نوشتن جمله بیکسی شاپ میتوانید خرید کنید.

خرید از پیج digi pubgi

خرید از پیج digi pubgi مزایای زیادی دارد چرا که قیمت ارزان تری دارد و نسبت به روش های دیگر قیمت های به صرفه تری را به مشتری ها ارائه می دهد. همچنین واریزی این روش خیلی سریع تر از روش های دیگر انجام می شود و حتی کد پیگیری را هم در اختیار گیمر قرار می دهد که اگر یوسی از سایت خود پابجی به مشکل برخورد کند، شخص بتواند پیگیری های لازم را انجام دهد.

 در گذشته از طریق اپلیکیشن گلکسی شاپ خیلی راحت خرید انجام می شد، بدون اینکه دلال وجود داشته باشد اما امروزه دلال در میان ماجرا پول زیادی را کاسب می شود تا یوسی به دست گیمر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟ اگر اطلاعات کافی درباره قطعات و کارکرد بخش‌های مخلتف خودرو داشته باشید، به‌ندرت به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است که حواس‌تان به اموری مانند تنظیم و بررسی روغن موتور و پیشگیری از روغن‌سوزی هم باشد. روش‌هایی وجود دارد و نکته‌هایی در میان است که به شما کمک […]