بررسی مزایای استفاده از یوسی و راهنمایی خریدن آن

https://mihanpost.com/buy-mobile-yossi-pabji/

هزینه خرید یوسی در ایران

 مقدار هزینه لازم برای خرید هر اسلحه ای که به بازی وارد می شود تا اسلحه را از معمولی به کیل مسیح و یا مکث شدن برساند چیزی حدود 5تا 10میلیون باید حساب کرد که این رقم بسیار بالاست اما ایرانی هایی که خارج از کشور زندگی می‌کنند خیلی راحت تر می توانند اکانت خود را کیل مسیج میکنند.

 راهنمای خرید یوسی

یوسی را به روش های مختلف دیگری می توانیم خریداری کنیم که در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم.

یکی از روش هایی که می‌توانیم به وسیله آن خیلی راحت اکانت خود را با یوسی شارژ کنیم این است که گیفت کارت گوگل پلی را خریداری کنیم که با 10دلار اکانت الایت می شود. زمانی که گیفت کارت گوگل را می‌خریم آن را به حساب گوگل خود میزنیم و گوگل را شارژ میکنیم.

خرید یوسی از دلال!

یکی دیگر از روش های گرفتن یوسی این است که از دلال خریدوفروش یوسی کمک بگیریم. اکنون با یک سرچ ساده 100مدل سایت رو به ما معرفی می شود اما یکی از معتبرترین سایت های خرید یوسی برای پابجی موبایلpubgi run هست که با سرچ ساده در اینترنت و نوشتن جمله بیکسی شاپ میتوانید خرید کنید.

خرید از پیج digi pubgi

خرید از پیج digi pubgi مزایای زیادی دارد چرا که قیمت ارزان تری دارد و نسبت به روش های دیگر قیمت های به صرفه تری را به مشتری ها ارائه می دهد. همچنین واریزی این روش خیلی سریع تر از روش های دیگر انجام می شود و حتی کد پیگیری را هم در اختیار گیمر قرار می دهد که اگر یوسی از سایت خود پابجی به مشکل برخورد کند، شخص بتواند پیگیری های لازم را انجام دهد.

 در گذشته از طریق اپلیکیشن گلکسی شاپ خیلی راحت خرید انجام می شد، بدون اینکه دلال وجود داشته باشد اما امروزه دلال در میان ماجرا پول زیادی را کاسب می شود تا یوسی به دست گیمر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

افزایش شتاب خودرو تا 50% و کاهش مصرف سوخت تا 30%

می نماید و اثرات تغییرات را بررسی شروع به بهبود می نماید نتیجه نهایی و این چیپ از اول نصب شروع به افزایش قدرت خودرو می نماید ولی حداکثر نتیجه آن بعد از۲۰۰ کیلومتر رانندگی معلوم می شود. تیونینگ چیپ دراگون یک چیپ تیونینگ و افزایش دهنده شتاب و افزایش دهنده قدرت خودرو است که […]

سایت های مرجع اخبار لحظه ای ایران

همانطور که می دانیم دریافت اخبار لحظه ای مهم ترین  اصل در دریافت اخبار می باشد در این مقاله قصد داریم سایت های مرجع اخبار لحظه ای ایران را به شما معرفی کنیم. گرچه خیلی از سایت های معتبری وجود دارند که اخبار کشور را پوشش داده ولی مهم آن جایی است که سایت های […]