۴۰ درصد مراکز عرضه قلیان خود جوش تعطیل کردند

۴۰ درصد مراکز عرضه قلیان خود جوش تعطیل کردند

[ad_1]

بهزاد ولی زاده رئیس اداره دخانیات وزارت بهداشت در گفتگویی، با اشاره به مصرف دخانیات و قلیان و خطر ابتلا به کرونا اظهار کرد:  به طور کلی فعالیت مراکز ارائه عرضه  قلیان و مواد دخانی مثل رستوران ها و قهوه خانه ها که جز اماکن عمومی نیستند، غیرقانونی است.

او  ادامه داد:  بر اساس مکاتبات معاونت بهداشت وزارت بهداشت با دادستانی کل کشور حمایت های  لازم  از حوزه سلامت در زمینه تعطیلی مراکز عرضع کننده قلیان و دخانیات  انجام گرفته است و مراکز در این شرایط  تنها مجاز هستند که مواد غذایی را  به مردم بدهند.

رئیس اداره دخانیات وزارت بهداشت تاکید کرد: خوشبختانه باید بگویم که ۴۰ درصد از مراکز ارائه دهنده قلیان و مواد دخانی  خودشان به صورت خودجوش تعطیل کرده اند و  با اطلاع رسانی های خوب و ارتقای آگاهی  مردم  به مراکز عرضه قلیان و مواد دخانی نمی روند.

ولی زاده بیان کرد: دخانیات و قلیان تهدید جدی برای سلامت عمومی مردم است و دادستانی های کل کشور با دانشگاه علوم پزشکی همکاری خوبی در زمان تعطیلی مراکز در سراسر کشور دارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]