۴۰ درصد مراکز عرضه قلیان خود جوش تعطیل کردند

۴۰ درصد مراکز عرضه قلیان خود جوش تعطیل کردند

[ad_1]

بهزاد ولی زاده رئیس اداره دخانیات وزارت بهداشت در گفتگویی، با اشاره به مصرف دخانیات و قلیان و خطر ابتلا به کرونا اظهار کرد:  به طور کلی فعالیت مراکز ارائه عرضه  قلیان و مواد دخانی مثل رستوران ها و قهوه خانه ها که جز اماکن عمومی نیستند، غیرقانونی است.

او  ادامه داد:  بر اساس مکاتبات معاونت بهداشت وزارت بهداشت با دادستانی کل کشور حمایت های  لازم  از حوزه سلامت در زمینه تعطیلی مراکز عرضع کننده قلیان و دخانیات  انجام گرفته است و مراکز در این شرایط  تنها مجاز هستند که مواد غذایی را  به مردم بدهند.

رئیس اداره دخانیات وزارت بهداشت تاکید کرد: خوشبختانه باید بگویم که ۴۰ درصد از مراکز ارائه دهنده قلیان و مواد دخانی  خودشان به صورت خودجوش تعطیل کرده اند و  با اطلاع رسانی های خوب و ارتقای آگاهی  مردم  به مراکز عرضه قلیان و مواد دخانی نمی روند.

ولی زاده بیان کرد: دخانیات و قلیان تهدید جدی برای سلامت عمومی مردم است و دادستانی های کل کشور با دانشگاه علوم پزشکی همکاری خوبی در زمان تعطیلی مراکز در سراسر کشور دارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

بررسی خرید وی پی ان و چگونگی عملکرد آن ها

قصد داریم موضوع وی پی ان و هر آنچه که در ارتباط با آن وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما همراه باشید و پاسخ تمام سوالات  خود را در این باره دریافت کنید. VPN و فیلتر شکن ها از جمله مواردی هستند که تقریبا توسط تمامی افراد برای استفاده کردن از محیط اینترنت مورد […]

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]