۴۰ درصد مراکز عرضه قلیان خود جوش تعطیل کردند

۴۰ درصد مراکز عرضه قلیان خود جوش تعطیل کردند

[ad_1]

بهزاد ولی زاده رئیس اداره دخانیات وزارت بهداشت در گفتگویی، با اشاره به مصرف دخانیات و قلیان و خطر ابتلا به کرونا اظهار کرد:  به طور کلی فعالیت مراکز ارائه عرضه  قلیان و مواد دخانی مثل رستوران ها و قهوه خانه ها که جز اماکن عمومی نیستند، غیرقانونی است.

او  ادامه داد:  بر اساس مکاتبات معاونت بهداشت وزارت بهداشت با دادستانی کل کشور حمایت های  لازم  از حوزه سلامت در زمینه تعطیلی مراکز عرضع کننده قلیان و دخانیات  انجام گرفته است و مراکز در این شرایط  تنها مجاز هستند که مواد غذایی را  به مردم بدهند.

رئیس اداره دخانیات وزارت بهداشت تاکید کرد: خوشبختانه باید بگویم که ۴۰ درصد از مراکز ارائه دهنده قلیان و مواد دخانی  خودشان به صورت خودجوش تعطیل کرده اند و  با اطلاع رسانی های خوب و ارتقای آگاهی  مردم  به مراکز عرضه قلیان و مواد دخانی نمی روند.

ولی زاده بیان کرد: دخانیات و قلیان تهدید جدی برای سلامت عمومی مردم است و دادستانی های کل کشور با دانشگاه علوم پزشکی همکاری خوبی در زمان تعطیلی مراکز در سراسر کشور دارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]