۴۰ درصد مراکز عرضه قلیان خود جوش تعطیل کردند

۴۰ درصد مراکز عرضه قلیان خود جوش تعطیل کردند

[ad_1]

بهزاد ولی زاده رئیس اداره دخانیات وزارت بهداشت در گفتگویی، با اشاره به مصرف دخانیات و قلیان و خطر ابتلا به کرونا اظهار کرد:  به طور کلی فعالیت مراکز ارائه عرضه  قلیان و مواد دخانی مثل رستوران ها و قهوه خانه ها که جز اماکن عمومی نیستند، غیرقانونی است.

او  ادامه داد:  بر اساس مکاتبات معاونت بهداشت وزارت بهداشت با دادستانی کل کشور حمایت های  لازم  از حوزه سلامت در زمینه تعطیلی مراکز عرضع کننده قلیان و دخانیات  انجام گرفته است و مراکز در این شرایط  تنها مجاز هستند که مواد غذایی را  به مردم بدهند.

رئیس اداره دخانیات وزارت بهداشت تاکید کرد: خوشبختانه باید بگویم که ۴۰ درصد از مراکز ارائه دهنده قلیان و مواد دخانی  خودشان به صورت خودجوش تعطیل کرده اند و  با اطلاع رسانی های خوب و ارتقای آگاهی  مردم  به مراکز عرضه قلیان و مواد دخانی نمی روند.

ولی زاده بیان کرد: دخانیات و قلیان تهدید جدی برای سلامت عمومی مردم است و دادستانی های کل کشور با دانشگاه علوم پزشکی همکاری خوبی در زمان تعطیلی مراکز در سراسر کشور دارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

مانند یک سرآشپز با بهترین سبزی خردکن کار کنید

هیچ چیز بهتر از خوردن یک وعده غذایی با مواد مغذی کافی برای حفظ سلامتی نیست. در وعده های غذایی خود ، باید مقدار زیادی سبزیجات و میوه ها را در نظر بگیرید. با این حال ، تهیه سبزیجات می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.   طبق مطالعات انجام شده ، رژیم غذایی حاوی میوه […]

چگونه میتوان از سایت آمازون امارات خرید کرد؟

اگر قبلا بیش از یک روش پرداخت اضافه کرده باشید، آمازون تمام آنها را به شما نمایش میدهد تا روش مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کنید. در کل آموزش خرید از آمازون برای تمام سایتها و شعبهها یکسان است و شما در ابتدای ورود به سایت میتوانید شعبه و کشور مورد نظرتان […]