انجام تردد های غیر ضروری سبب انتشار احتمالی بیماری کرونا

گویا برخی دانش کافی درباره ویروس کرونا ندارند

[ad_1]

حسینعلی شهریاری عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت و گویی، با اشاره به  شیوع بیماری کرونا در کشور اظهار کرد:  در شرایط فعلی کشور و شیوع بیماری کرونا  حضور در اجتماعات باعث انتقال این ویروس شده و  میزان  ابتلا به این عارضه را افزایش می‌دهد. 

شهریاری گفت:  باید افراد از ترددهای غیر ضرور در سطح شهر و مسافرت‌های نوروزی بپرهیزند تا چرخه انتقال ویروس شکسته شود.

او با اشاره به اینکه میزان سرایت بیماری چندین برابر آنفلوآنزاست، تاکید کرد:  مردم باید دید و بازدیدهای خود را به صورت مجازی برگزار کنند  تا چرخه انتقال بیماری کووید ۱۹ قطه شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: اگر مردم به توصیه‌های کارشناسان گوش ندهند این مسئله باعث بروز مشکلاتی برای همه مردم و بخش بهداشتی در سراسر کشور می‌شود.

شهریاری بیان کرد: متاسفانه  تردد زیاد در برخی از  خیابان‌ها نشان دهنده این است که مردم گویا شناخت کافی درباره بیماری کووید ۱۹ و خطرات ناشی از آن ندارند.

او ادامه داد: از نظر نوروز هیچ تفاوتی با سایر ایام ندارد. به  همه مردم توصیه می‌کنم که به جای انجام سفرهای نوروزی در خانه‌های خود بمانند تا بتوان بیماری را کنترل کرد.

شهریاری در پایان یادآور شد: بر اساس  گزارش‌های دریافتی، مردمی که اقدام به انجام سفر کرده‌اند هیچ توجیه منطقی برای این اقدام ندارند.  متاسفانه انجام اینگونه مسافرت‌ها باعث انتقال بیماری کووید ۱۹ و  سبب آلوده شدن  خود  مسافران و مردم شهر مقصد می‌شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]