انجام تردد های غیر ضروری سبب انتشار احتمالی بیماری کرونا

گویا برخی دانش کافی درباره ویروس کرونا ندارند

[ad_1]

حسینعلی شهریاری عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت و گویی، با اشاره به  شیوع بیماری کرونا در کشور اظهار کرد:  در شرایط فعلی کشور و شیوع بیماری کرونا  حضور در اجتماعات باعث انتقال این ویروس شده و  میزان  ابتلا به این عارضه را افزایش می‌دهد. 

شهریاری گفت:  باید افراد از ترددهای غیر ضرور در سطح شهر و مسافرت‌های نوروزی بپرهیزند تا چرخه انتقال ویروس شکسته شود.

او با اشاره به اینکه میزان سرایت بیماری چندین برابر آنفلوآنزاست، تاکید کرد:  مردم باید دید و بازدیدهای خود را به صورت مجازی برگزار کنند  تا چرخه انتقال بیماری کووید ۱۹ قطه شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: اگر مردم به توصیه‌های کارشناسان گوش ندهند این مسئله باعث بروز مشکلاتی برای همه مردم و بخش بهداشتی در سراسر کشور می‌شود.

شهریاری بیان کرد: متاسفانه  تردد زیاد در برخی از  خیابان‌ها نشان دهنده این است که مردم گویا شناخت کافی درباره بیماری کووید ۱۹ و خطرات ناشی از آن ندارند.

او ادامه داد: از نظر نوروز هیچ تفاوتی با سایر ایام ندارد. به  همه مردم توصیه می‌کنم که به جای انجام سفرهای نوروزی در خانه‌های خود بمانند تا بتوان بیماری را کنترل کرد.

شهریاری در پایان یادآور شد: بر اساس  گزارش‌های دریافتی، مردمی که اقدام به انجام سفر کرده‌اند هیچ توجیه منطقی برای این اقدام ندارند.  متاسفانه انجام اینگونه مسافرت‌ها باعث انتقال بیماری کووید ۱۹ و  سبب آلوده شدن  خود  مسافران و مردم شهر مقصد می‌شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

مانند یک سرآشپز با بهترین سبزی خردکن کار کنید

هیچ چیز بهتر از خوردن یک وعده غذایی با مواد مغذی کافی برای حفظ سلامتی نیست. در وعده های غذایی خود ، باید مقدار زیادی سبزیجات و میوه ها را در نظر بگیرید. با این حال ، تهیه سبزیجات می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.   طبق مطالعات انجام شده ، رژیم غذایی حاوی میوه […]

چگونه میتوان از سایت آمازون امارات خرید کرد؟

اگر قبلا بیش از یک روش پرداخت اضافه کرده باشید، آمازون تمام آنها را به شما نمایش میدهد تا روش مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کنید. در کل آموزش خرید از آمازون برای تمام سایتها و شعبهها یکسان است و شما در ابتدای ورود به سایت میتوانید شعبه و کشور مورد نظرتان […]