انجام تردد های غیر ضروری سبب انتشار احتمالی بیماری کرونا

گویا برخی دانش کافی درباره ویروس کرونا ندارند

[ad_1]

حسینعلی شهریاری عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت و گویی، با اشاره به  شیوع بیماری کرونا در کشور اظهار کرد:  در شرایط فعلی کشور و شیوع بیماری کرونا  حضور در اجتماعات باعث انتقال این ویروس شده و  میزان  ابتلا به این عارضه را افزایش می‌دهد. 

شهریاری گفت:  باید افراد از ترددهای غیر ضرور در سطح شهر و مسافرت‌های نوروزی بپرهیزند تا چرخه انتقال ویروس شکسته شود.

او با اشاره به اینکه میزان سرایت بیماری چندین برابر آنفلوآنزاست، تاکید کرد:  مردم باید دید و بازدیدهای خود را به صورت مجازی برگزار کنند  تا چرخه انتقال بیماری کووید ۱۹ قطه شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: اگر مردم به توصیه‌های کارشناسان گوش ندهند این مسئله باعث بروز مشکلاتی برای همه مردم و بخش بهداشتی در سراسر کشور می‌شود.

شهریاری بیان کرد: متاسفانه  تردد زیاد در برخی از  خیابان‌ها نشان دهنده این است که مردم گویا شناخت کافی درباره بیماری کووید ۱۹ و خطرات ناشی از آن ندارند.

او ادامه داد: از نظر نوروز هیچ تفاوتی با سایر ایام ندارد. به  همه مردم توصیه می‌کنم که به جای انجام سفرهای نوروزی در خانه‌های خود بمانند تا بتوان بیماری را کنترل کرد.

شهریاری در پایان یادآور شد: بر اساس  گزارش‌های دریافتی، مردمی که اقدام به انجام سفر کرده‌اند هیچ توجیه منطقی برای این اقدام ندارند.  متاسفانه انجام اینگونه مسافرت‌ها باعث انتقال بیماری کووید ۱۹ و  سبب آلوده شدن  خود  مسافران و مردم شهر مقصد می‌شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

بررسی خرید وی پی ان و چگونگی عملکرد آن ها

قصد داریم موضوع وی پی ان و هر آنچه که در ارتباط با آن وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما همراه باشید و پاسخ تمام سوالات  خود را در این باره دریافت کنید. VPN و فیلتر شکن ها از جمله مواردی هستند که تقریبا توسط تمامی افراد برای استفاده کردن از محیط اینترنت مورد […]

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]