گنجینه معماری چارلستون, WV

[ad_1]

شما هرگز کوتاه از یک طراحی ساختمان در چارلستون. با تشکر از این شهر تلاش های دولت این شهر و تاریخ غنی و رنگارنگ است که با افتخار این جایزه معماری سازه. نمونه دیدنی و جذاب از اوایل قرن 20 معماری را می توان یافت پراکنده در سراسر شهرستان به بازدید کنندگان یک طعم و مزه از زندگی در غرب ویرجینیا در گذشته. بسیاری از این ساختمان ها در حال حاضر گنجانده شده در ثبت ملی اماکن تاریخی.

قابل توجه ترین ساختمان در چارلستون البته غرب ویرجینیا ساختمان کاپیتول در بر داشت در کنگره پیچیده رو به Kanawha رودخانه. ساخته شده از چرم گاومیش سنگ آهک بیش از یک قاب فلزی این ساختمان کاپیتول دربسته با شکوه گنبد تقریبا 300 متر در ارتفاع. با قوی یونانی و رومی تأثیرات این است که بدون شک کار تحسین معمار کاس گیلبرت که مرد پشت دیوان عالی ایالات متحده ساختمان و capitols ساختمان از ایالت مینه سوتا و آرکانزاس است.

این Kanawha County Courthouse سه ساختمان با شکوه ورزش کاملا منحصر به فرد طراحی شده است. مشتق از زبان لاتین در دادگاه ساخته شد در سال 1892 در گوشه ای از ویرجینیا و دادگاه و خیابان است. یکی دیگر از جذاب ساختمان معبد ماسونی در حال خیابان. خود را قوی گوتیک تأثیرات مشهود است با ساختمان قلل قوس و پنجره tracery در terra cotta جزئیات. آن ساخته شد و در سال 1915 تحت معمار H. Rus Warne.

تعدادی از قصرها در چارلستون جذب بازدید کننده از طریق سال. برای اولین بار در خط اجرایی عمارت که به عنوان غرب Virginian فرماندار اقامت در طول زمان خود را در اتاق. این عمارت با شکوه طراحی شده توسط Walter F. Martens و ساخته شده بود در سال 1925. در طراحی Martens از نزدیک مورد مطالعه و هماهنگ با کاس گیلبرت.

چارلستون قصرها شخصیت متمایز و هر یک دارای یک داستان برای گفتن. هالی گرو عمارت استفاده می شود به کشت و زرع آن انبارها و مغازه ها و انبار غذا و دیگر outbuildings قرار داده شده در سراسر باز و گستره آن, West Virginia کنگره و اجرایی عمارت در حال حاضر ایستاده است. آن است که از دانیل Ruffner پنجم پسر یوسف Ruffner و نوه اولین یوسف Ruffner که آمد به Kanawha از دره شناندو از ویرجینیا است. برادران یوسف و دیوید پیشگامان این صنعت نمک در منطقه تحت رهنمود از پدر خود که تنه درخت بزرگ آهنگ زمین در غرب ویرجینیا است.

کشیش جیمز کریک و خانواده اش استفاده می شود به اقامت در کریک-Patton خانه. ساخته شده در آمریکا یونانی احیای سبک در سال 1834 آن را مجموعه ای در یک قطعه زمین بلند بانک ها از Kanawha رودخانه. این طرح در زمین بود به ارث برده از پدرش دکتر جیمز کریک بود که شخصی پزشک و یک دوست نزدیک از جورج واشنگتن است.

همچنین قابل توجه است که اسکات ساختمان در گوشه ای از پایتخت و نی لبک خیابان. انجام می شود در این ملکه آن سبک رنسانس شده است و با فشرده آجر صدر توسط یک مخروطی ویکتوریا جان پناه. نیز وجود دارد که به زیبایی بازسازی C&O راه آهن انبار با سقف بلند و پنجره های پیچیده جزئیات معماری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]