گروه معماری بام وطراحی ویلا و مطب

 

 

گروه معماری بام متشکل از افراد با تجربه و تحصیل کرده در دانشگاه های UBC  کانادا و شهید بهشتی تهران در رشته معماری، می باشد و زمینه ی فعالیتش پاسخ به نیاز های روز افزون صنعت ساختمان و معماری و طراحی داخلی است. این افراد در شرکت های شهر سازی ایران و در حوضه مشاوره ی معماری کار کرده و تجربه کسب نموده اند.

کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این گروه به همراه قیمت های مناسب و اتکا به دانش های روز معماری و طراحی، آن ها را به یکی از بهترین گروه ها در حیطه ی فعالیت خود تبدیل کرده است. هدف این گروه را می توان ارائه به روز ترین و خلاقانه ترین خدمات معماری و طراحی داخلی عنوان کرد.

 
 


فعالیت این گروه در ۹۹ موضوع مختلف و مرتبط با معماری و طراحی ساختمان های مسکونی، مراکز صنعتی، مراکز اداری، مطب پزشکان و مواردی از این دست می باشد که به برخی از آن ها در این مطلب اشاره خواهیم نمود.

 

 

·       طراحی ویلا

گروه معماری بام با علم به نکات ریز و درشت، در زمینه طراحی ویلا و با استفاده از معماران و طراحان خبره، می کوشد که ویلای شما را به بهترین شکل ممکن طراحی کند.

زمانی که طراحی ویلای خود را به این گروه بسپارید می توانید انتظار داشته باشید که تمام سلایق و ایده های منحصر به فرد شما با دانسته های به روز و خلاقانه ی آن ها ترکیب شده و نتیجه ی مطلوبی در پی داشته باشد.

 

·       طراحی نمای ساختمان

از یک ساختمان اصطلاحا همه چیز تمام علاوه بر زیبایی های داخلی که آن هم به عنوان طراحی داخلی در حیطه ی کاری گروه معماری بام است ، طراحی نمای آن هم به ارزش بنا خواهد افزود. از این رو بخشی از فعالیت های این گروه به طراحی نمای ساختمان ها تعلق دارد. آن ها می کوشند تا با ابزار قرار دادن تجارب و علوم خود و هم چنین موقعیت شناسی و نظرات مشتری ها، ساختمانی را طراحی کنند که اولا رفاه را برای ساکنین به ارمغان بیاورد و سپس از منظر بیرونی نیز دارای جذابیت ها و زیبایی های منحصر به فردی باشد.

 

·       طراحی کلینیک و مطب

می دانید که مدل ساخت و ساز و نما و دکور داخلی یک مرکز پزشکی با سایر بنا ها، تفاوت زیادی دارد. در این گونه ساختمان ها باید همه چیز اعم از: اتاق ویزیت، سالن انتظار، آزمایشگاه و … در نظر گرفته شود. همچنین ظاهر ساختمان نیز باید به شکلی باشد که آن را از دیگر بنا های اطراف خود متمایز کند.  از این رو سپردن مراحل طراحی به گروه معماری بام که تخصص این کار را داشته و سال ها مهارت کسب نموده اند به نظر گزینه ی مناسبی می باشد.

 
 

 

 

 

 

هر بنا با توجه به کارایی آن مثلا بسته به تجاری یا مسکونی بودن دارای خصوصیات و ویژگی های تمایز دهنده ای است که رعایت و انجام آن ها بر عهده ی طراحان می باشد. از این رو یافتن یک معمار و طراح مناسب برای پروژه اولین کار مهمی است که باید انجام داد.

چنانچه اشاره شد، گروه معماری بام با تنوع زیاد در تخصص و نیروی ماهر و تحصیل کرده، گزینه ی روی میزِ ایده آلی برای خدمت رسانی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

میزان تولید و استخراج سنگ آهن در ایران و جهان

در بازار جهانی فولاد، رقابت بر سر این است که هرکشوری به چه اندازه می‌تواند فولاد، تولید و صادر کند. کشورها و شرکت‌های تولیدکننده هر روز در تلاش برای سبقت‌گرفتن از دیگری هستند. برای سنگ آهن نیز همینطور.همین موضوع، نشان از اهمیت این محصول دارد و صنایع زیادی از قبیل حمل ونقل، ساختمان، ساخت ماشین‌آلات، […]

کرم ضد آفتاب خارجی

Veganuary 2021: چگونه دوره وگان داشته باشیم؟ به اشتراک بگذارید MOONCUP LTD چه شما تصمیم گرفته اید یک رژیم غذایی گیاهی را برای Veganuary 2021 آزمایش کنید یا سالها گیاهی باشید ، گیاهخواری بسیار فراتر از آنچه در شکم خود قرار می دهید ، گسترش می یابد.    کرم ضد آفتاب خارجی به هر دلیلی […]