«کَن» بازار فیلم خود را مجازی برگزار خواهد کرد

[ad_1]

به گزارش شفاف، آینده برگزاری جشنواره کن 2020 هنوز نامعلوم است، اما ورژن مجازی بازار فیلم این جشنواره یعنی «مارشه دو فیلم» این بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود. قرار است تا برنامه‌ریزی این بازار فیلم در روز جمعه به صورت آنلاین اعلام شود تا در ماه ژوئن با تأخیر برگزار شود.

این بازار در تاریخ 18 مارس اعلام کرده بود که بعد از اینکه کن مجبور شد تا فستیوال فیلمش را به دلیل ویروس کرونا متوقف کند، برنامه‌ریزی کرده بوده است تا بازار را به صورت مجازی برای تاریخی نگه دارد، در حالی که تاریخ واقعی برگزاری آن از 12 تا 23 می بوده است.

در ابتدا قرار بود که بازار آنلاین فیلم اینطور که برنامه‌ریزان امیدوار بودند در میان خود جشنواره برگزار شود، از انتهای ژوئن تا ابتدای جولای برگزار شود. اما سه‌شنبه کن گفته است که بعد از سخنرانی امانوئل مکرون در 13 آپریل مبنی بر عدم برگزاری هر مراسم پرتجمع تا میانه جولای،  بازه زمانی انتهای ژوئن تا ابتدای جولای قابل تصرف نخواهد بود. هنوز معلوم نیست که چه اتفاقی برای کن رخ خواهد داد. برنامه‌ریزان هنوز جشنواره را لغو نکردند و می‌گویند که تمام احتمالات را بررسی می‌کنند تا کن 2020 را به صورت واقعی برگزار کنند.

حالا قرار است تا بازار مجازی فیلم کن در پلتفرم کیناندو به صورت آنلاین برگزار شود که تا به حال چندین جشنواره سینمایی و رویداد صنعتی را به علت بحران فعلی میزبان بوده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]