«کَن» بازار فیلم خود را مجازی برگزار خواهد کرد

[ad_1]

به گزارش شفاف، آینده برگزاری جشنواره کن 2020 هنوز نامعلوم است، اما ورژن مجازی بازار فیلم این جشنواره یعنی «مارشه دو فیلم» این بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود. قرار است تا برنامه‌ریزی این بازار فیلم در روز جمعه به صورت آنلاین اعلام شود تا در ماه ژوئن با تأخیر برگزار شود.

این بازار در تاریخ 18 مارس اعلام کرده بود که بعد از اینکه کن مجبور شد تا فستیوال فیلمش را به دلیل ویروس کرونا متوقف کند، برنامه‌ریزی کرده بوده است تا بازار را به صورت مجازی برای تاریخی نگه دارد، در حالی که تاریخ واقعی برگزاری آن از 12 تا 23 می بوده است.

در ابتدا قرار بود که بازار آنلاین فیلم اینطور که برنامه‌ریزان امیدوار بودند در میان خود جشنواره برگزار شود، از انتهای ژوئن تا ابتدای جولای برگزار شود. اما سه‌شنبه کن گفته است که بعد از سخنرانی امانوئل مکرون در 13 آپریل مبنی بر عدم برگزاری هر مراسم پرتجمع تا میانه جولای،  بازه زمانی انتهای ژوئن تا ابتدای جولای قابل تصرف نخواهد بود. هنوز معلوم نیست که چه اتفاقی برای کن رخ خواهد داد. برنامه‌ریزان هنوز جشنواره را لغو نکردند و می‌گویند که تمام احتمالات را بررسی می‌کنند تا کن 2020 را به صورت واقعی برگزار کنند.

حالا قرار است تا بازار مجازی فیلم کن در پلتفرم کیناندو به صورت آنلاین برگزار شود که تا به حال چندین جشنواره سینمایی و رویداد صنعتی را به علت بحران فعلی میزبان بوده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]