که منو را پوشش می دهد بهترین رستوران خود را?

[ad_1]

شما نمی توانید قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن, اما شما می توانید تعیین ارزش یک رستوران توسط پوشش آن. منو را پوشش می دهد هر چند بازی دوم کمانچه به منوی خود صحبت در مورد یک رستوران تصویر. این پوشش می دهد مشتریان که غذاهای و نوشیدنی های ذکر شده در منوی برنامه ریزی شده اند با دقت و ارزش وقت خود را. همچنین رنگ مواد و طراحی مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش منعکس کننده چگونه به خوبی یک رستوران در حال انجام است از نظر مالی.

منو پوشش ساخته شده از مواد مختلف مانند پلاستیک, بوم, پارچه, چرم, وینیل, کارت, سهام و یا چوب پنبه. بسیاری از آنها در آمده است 9-با-12-inch فرمت هر چند اندازه از 5.5 8.5 اینچ تا 10 13 اینچ نیز ممکن است کار می کنند. تعداد وعده های غذایی را در لیست و سهولت استفاده از دیکته اندازه ایده آل از یک منوی رستوران را پوشش میدهد.

طراحی و یا موضوع منو پوشش بستگی به نوع رستوران و مشخصات مشتری. اگر شما صاحب یک رستوران خانوادگی شما می توانید یک نسخه مختصری از کسب و کار خود و سابقه و یا مواد غذایی خود فلسفه است. گاه به گاه خانواده موسسات ناهار خوری می توانید با استفاده از چند لایه پوشش با عکس های پن کیک, همبرگر, دسر پیتزا یا هر گونه مواد غذایی که جذاب به کودکان است. اگر رستوران شما واقع شده است در یک یا ساختمان های تاریخی می تواند شامل عکس محصول را از ساختمان در آن است.

رنگ ها نیز نقش مهمی در منو را پوشش میدهد. این رنگ برای استفاده از آنها باید مطابق با موضوع یک رستوران. همچنین بهترین رنگ برای هر جلد باید بیرون کشیدن احساسات مثبت و تصاویر. اگر اکثر مشتریان یک رستوران خانواده ها با فرزندان جوان آن می توانید چندین رنگ های روشن است. این رنگ بیشتر استفاده می شود بالاتر از هزینه چاپ یک به قیمت تعیین شده در هر رنگ.

منو پوشش نه تنها باید جذاب به مشتریان اما کاربردی به عنوان به خوبی. خوب پوشش ساخته شده از مواد با دوام برای محافظت از صفحات در داخل منو. مواد مناسب نیز بستگی به نوع رستوران. برای مثال ایده آل برای پوشش یک رستوران شیک ساخته شده است گران قیمت و زیبا ، پلاستیکی, منو, را پوشش می دهد ممکن است بیش از حد ارزان برای یک رستوران کلاس بالا برد اما فقط حق را برای اواسط قیمت eatery.

اگر شما مدیریت یک رستوران بهترین کار این است که شما با دقت برنامه خود را چگونه منوی پوشش باید نگاه کنید. آن را کوچک و در عین حال گام مهم در رانندگی بیشتر مشتریان به رستوران خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

مانند یک سرآشپز با بهترین سبزی خردکن کار کنید

هیچ چیز بهتر از خوردن یک وعده غذایی با مواد مغذی کافی برای حفظ سلامتی نیست. در وعده های غذایی خود ، باید مقدار زیادی سبزیجات و میوه ها را در نظر بگیرید. با این حال ، تهیه سبزیجات می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.   طبق مطالعات انجام شده ، رژیم غذایی حاوی میوه […]

چگونه میتوان از سایت آمازون امارات خرید کرد؟

اگر قبلا بیش از یک روش پرداخت اضافه کرده باشید، آمازون تمام آنها را به شما نمایش میدهد تا روش مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کنید. در کل آموزش خرید از آمازون برای تمام سایتها و شعبهها یکسان است و شما در ابتدای ورود به سایت میتوانید شعبه و کشور مورد نظرتان […]