کنترل جمعیت مدیریت – صنعتی, طراحی با پنجره های شکسته فرضیه

[ad_1]

از “پنجره شکسته فرضیه” توضیح داده شده است در این کتاب پیشگامانه “نقطه اوج” در واقع گفته است که انسان را از نشانه های بصری شکل محیط اطراف خود و رفتار انتخاب بر اساس این نشانه ها. برای مثال فرصتی که بچه ها نوشتن بر روی دیوار غرفه حمام بیشتر است اگر حمام است که در احتیاج به تعمیر یا نیست تمیز نگه داشته شود. این فرضیه مورد آزمایش قرار گرفت در شهر نیویورک در اواخر 1980s و 1990s هنگامی که تلاش برای تمیز کردن NYC subway سیستم متمرکز در جرائم. به جای ادامه به چشم پوشی از اقدامات غیر قانونی که قبلا به نظر می رسید بیش از حد مشکل اجرای حمل و نقل سازمان افسران شروع به گرفتن یک “تحمل صفر” موضع در هر جرم و جنایت – که آیا آن را رقص بیش از کرایه گردان یا پاشش قطار با نقاشی های دیواری. توسط اوایل 2000s, همه چیز به شدت متفاوت در NYC subway سیستم.

هر کسی مسئول مدیریت جمعیت زیادی از مردم در مکانهای عمومی می داند که چقدر مهم نشانه های بصری می شود. در علاوه بر این به نگه داشتن یک فضای تمیز و منظم, عمومی هدایت تلاش ها کمک کرد تا با استفاده از یک آرایه گسترده ای از ابزار ایجاد شده توسط طراحان صنعتی.

دست در دست با کامپیوتر, نساجی, چاپ, مواد و فن آوری های صنعتی و تولید کنندگان در حال قرار دادن چهارم همان ابزار است که کمک به کنترل جمعیت و اضافه کردن امکانات جدید. آیا برای رستوران ها و یا عرصه ورزش مدارس یا سالن های کنسرت, جمعیت, کنترل دستگاه های در حال تبدیل شدن به موثر تر در همان زمان به آنها رسیدگی بیشتر پیچیده رفتارها و انتظارات معمولی قرن 21 فرد است.

امروز علاوه بر استاندارد کنترل جمعیت پست ها و کوله پشتی طناب که مدت طولانی است که در بر داشت در صف در فروشگاه های بزرگ و فرودگاه ها باز سالن به طور معمول با استفاده از ارسال-نصب و دیواری جمع شدن کمربند و سیستم های صوتی و تصویری است که راهنمای سریع و کسانی که در صف انتظار در فرودگاه ها و ادارات دولتی و بیشتر.

برای کنترل جمعیت مدیریت به طور موثر باید آن را تمیز نگاه جدید تابع به طور مداوم و به طور موثر و کاربر پسند. بهترین ابزار اغلب خسته شده اید توسط, جمعیت, مدیریت مستقیم و راهنمای بدون اینکه افراد احساس “تحت فشار قرار دادند.”

برای مثال تجاری و نهادهای دولتی می توانند با استفاده از رندر 3D در هنگام راه اندازی کنترل جمعیت راهنماهای مانند کمربند پست و swags, موانع, و غیره. این تضمین می کند استراتژیک قرار دادن آیتم هایی که راهنمای بدون ایجاد انسداد یا دلخوری. بسیاری از متخصصان مختلف می توانند با هم کار کنند برای اعمال بهترین شیوه به دست آورد و در ارشاد به داخلی یا خارجی طراحی شده است. و در مناطق که در آن محیط بصری بسیار مهم است از جمله در مراکز فرهنگی, تاریخی, اماکن, مذهبی, اماکن و موزه هنر, این نوع از دادن دقیق و سازمان می سازد ترین حس.

از پیش برنامه ریزی شنیداری و دیداری در حال حاضر در حال اجرا در سیستم های هدایت. هر چند این دستگاه نمی تواند موثر باشد در همه جا ارائه می کنند می تواند بسیار موثر استفاده از مدیریت جریان در برخی از مناطق عمومی مانند فروشگاه های خرده فروشی و رسانه های دولتی مراکز پردازش فرودگاه ها و بیشتر. بسیاری از این الکترونیکی بی سیم ابزارهای مدیریت مجموعه هستند که نه تنها اجازه افراد دانم که آیا آن زمان به حرکت رو به جلو در خط اما آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن کسانی که باید صبر کنید حداقل سرگرم شود و مطلع است. ارزش به حداقل رساندن بی حوصلگی و stanching جزر و مدی از نا امیدی در شرایطی که جمعیت اضطراب یا ترس تشدید می شود نمی توان دست کم گرفت.

در نهایت پیشرفته قابلیت چاپ شده است, ساخت این امکان را برای همه نوع از کسب و کار برای ارائه به راحتی سفارشی محصول را به مشتریان خود. این است که کمتر واقعی برای کسانی که مسئول مدیریت جمعیت و جریان ترافیک در مکان های عمومی. ترکیب علامت, آرم, شناسایی, اطلاعات, رنگ-برنامه نویسی و بیشتر در مواردی از قبیل جمع شدن کمربند سیستم به منظور افزایش عملکرد و بهبود هماهنگی و ایمنی در تنظیمات عمومی.

نشانه های بصری یک بار دیگر در اولویت در حفظ صلح است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟ اگر اطلاعات کافی درباره قطعات و کارکرد بخش‌های مخلتف خودرو داشته باشید، به‌ندرت به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است که حواس‌تان به اموری مانند تنظیم و بررسی روغن موتور و پیشگیری از روغن‌سوزی هم باشد. روش‌هایی وجود دارد و نکته‌هایی در میان است که به شما کمک […]