کمک به جوانسازی پوست با لیفت در تمام نقاط بدن

این روش ها ممکن است در کوتاه مدت تاثیر داشته باشد اما با گذشت زمان تاثیر آن کاملا از بین می رود و باید به صورت مکرر برای ترمیم اقدام کنید. در جراحی لیفت پیشانی، جراح سعی دارد تا چین و چروک و خطوط ایجاد شده در ناحیه پیشانی را اصلاح کند و از بین ببرد، اما در لیفت شقیقه تنها ناحیه گوشه ابروها و پشت چشم ها تحت تاثیر این جراحی قرار می گیرد. لیفت شقیقه که به آن لیفت ابرو نیز میگویند، نوعی عمل جراحی پلاستیک با حداقل تهاجم است که برای بالا بردن انتهای ابرو، صاف کردن چین و چروکهای اطراف چشم و سفت کردن پوست اطراف ناحیه شقیقه انجام میشود.

مگر در شرایطی که بتوانیم به وسیله عکس یا فیلم قبل و بعد خود را با هم مقایسه کنیم. در هنگام استراحت و خوابیدن بهتر است سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید تا احتمال افزایش کبودی و تورم بعد از جراحی کاهش لیفت شقیقه به روش اندوتاین یابد. حداقل به مدت ۲ هفته بعد از جراحی از مصرف دخانیات، الکل و داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها خودداری کنید. برای تسریع در کاهش تورم و کبودی بعد از عمل لیفت شقیقه در اصفهان می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.

بعد از انجام جراحی می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید و همواره سر خود را بالا نگه دارید به خاطر داشته باشید بخیه های جراحی حدود ۱۰ روز بعد ازجراحی کشیده می شود برای انجام این اقدام به جراح زیبایی مراجعه نمایید. هر روز در آینه به خودمان نگاه میکنیم و گاهی اوقات متعجب میشویم که آیا پوست یا ابروی ما افتادگی پیدا کرده است؟ افرادی که دچار عدم تقارن ابرو هستند ممکن است اصلاح شوند اما در بعضی موارد عدم تقارن ممکن است به علت عواملی مانند اندازه جمجمه یا تفاوت بافت نرم باشد که اصلاح آن دشوارتر است.

جراحان ما در کلینیک نایذی میتوانند طی جلسهی مشاوره به شما بگویند که آیا کاندید خوبی برای این روش درمانی هستید یا نه. 5. استفاده از کمپرس یخ (نه خود یخ) به بهبود جای ورم و کبودی کمک بسزایی میکند. بنابراین نگران جای زخمها نباشید. اگر دچار افتادگی ابرو شدهاید و حس میکنید صورتتان پیر شده است، لازم نیست نگران باشید چراکه لیفت شقیقه که گاها به آن لیفت ابرو نیز میگویند، باعث زیبایی و جوانسازی چهره شما میشود. البته اگر نمیتوانید از محل کار خود مرخصی بگیرید، رفتن به محل کار بلافاصله پس از لیفت شقیقه با نخ هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد لیفت شقیقه دکتر صلاحی نی نی سایت لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]