کمک‌‌های بین‌‌المللی در زمینه کرونا چگونه توزیع شد؟

[ad_1]

به گزارش شفاف، علیرضا وهاب‌‌زاده تصویری از جزئیات، میزان و محل توزیع اقلام اهدایی از سوی سایر کشورها و نهادهای بین‌‌المللی به ایران را در حساب توییتری خود منتشر کرد.

کمک‌های بین‌المللی در زمینه کرونا بین دانشگاه‌‌های علوم پزشکی سراسر کشور، مطابق با جدول زیر توزیع شد.

اقلام توزیعی شامل 944 هزار دستکش یکبار مصرف، بیش از سه میلیون و 700 هزار ماسک سه‌لایه، 84 هزار و 138 دستکش طبی، بیش از 200 هزار ماسک N95، بیش از 119 هزار دست گان و لباس جراحی، لباس محافظ پزشکی و ایزوله، 53 هزار و 959 کاور کفش و کلاه، بیش از 26 هزار عینک و شیلد ، 240 زیرانداز تخت و 100 چکمه، کیت‌های تشخیصی و تعدادی مایع ضدعفونی‌کننده است‌.

همچنین تعدادی اقلام سرمایه‌ای شامل 724 تب‌سنج، 139 اکسیمتر، 33 ونتیلاتور پرتابل و ثابت نیز از سوی سایر کشورها و نهادهای بین‌المللی اهدا و بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور توزیع شد.

برای مشاهده جدول اینجا  را کلیک کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]