کرم ضد آفتاب خارجی

Veganuary 2021: چگونه دوره وگان داشته باشیم؟

به اشتراک بگذارید

MOONCUP LTD

چه شما تصمیم گرفته اید یک رژیم غذایی گیاهی را برای Veganuary 2021 آزمایش کنید یا سالها گیاهی باشید ، گیاهخواری بسیار فراتر از آنچه در شکم خود قرار می دهید ، گسترش می یابد.

 

 کرم ضد آفتاب خارجی به هر دلیلی که باشد ، یکبار جهش به گیاهخواری می کنید ، می تواند به یک سفر یادگیری عظیم از همه چیزهایی تبدیل شود که قبلاً هرگز به آنها فکر نکرده اید. از لباس هایی که می پوشید ، تا لوازم آرایشی که استفاده می کنید ، ناگهان همه چیز می تواند زیر سوال برود. آیا به آنچه در واژن شما قرار دارد یا نزدیک آن فکر کرده اید؟ وگان گیاهی چه تاثیری بر قاعدگی شما دارد؟

 

آیا رژیم وگان می تواند بر قاعدگی شما تأثیر بگذارد؟

چرخه قاعدگی شما تحت تأثیر بسیاری از موارد قرار می گیرد ، از جمله غذایی که می خورید. مهم است که به خاطر داشته باشید که هر تغییری در رژیم غذایی می تواند بر تعادل هورمون شما تأثیر بگذارد و بنابراین می تواند بر قاعدگی شما تأثیر بگذارد.

 

مانند هر رژیم غذایی ، یک روش متنوع و متعادل برای تغذیه سالم به عنوان گیاهخوار کلیدی است ، تا اطمینان حاصل شود که شما تمام مواد مغذی و معدنی مورد نیاز بدن خود را هر روز در ماه دریافت می کنید. ویتامین B12 ، امگا 3 ، پروتئین ، روی ، آهن و غیره ، همه از مواد مغذی ضروری هستند که می توانند بر چرخه قاعدگی تأثیر بگذارند.

 

چگونه می توان سطح آهن را در رژیم وگان افزایش داد

آهن برای حفظ قدرت و سلامت شما کلیدی است. این ماده در تولید گلبول های قرمز خون نقش اساسی دارد. بنابراین ، در اطراف و در طول دوره قاعدگی ، هنگامی که خون غنی از آهن را از دست می دهید ، مهم است که مطمئن شوید آهن کافی جذب می کنید و غذاهای زیادی می خورید که غنی از این ماده مغذی ضروری هستند.

 

منابع خوب آهن در غذاهای گیاهی عبارتند از:

 

        پالس

        نان و آرد کامل

        غلات صبحانه غنی شده با آهن

        سبز تیره ، سبزیجات برگ دار ، مانند شاهی ، بروکلی و سبزیجات بهاری

        آجیل

        تخمه کدو و کدو

        میوه های خشک ، مانند زردآلو ، آلو خشک و انجیر

آهن موجود در غذای گیاهی کمتر از آهن گوشت توسط بدن جذب می شود. با این حال ، می توانید اطمینان حاصل کنید که رژیم غذایی سرشار از آهن به عنوان وگان دارید.

 

یکی از راه های بهبود جذب آهن بدن از غذاهای گیاهی در بدن ، ترکیب وعده های غذایی با مواد غنی از ویتامین C مانند پرتقال یا آب پرتقال و جلوگیری از نوشیدنی های کافئین دار در طول وعده های غذایی است.

 

رژیم وگان ، چرخه قاعدگی و PMS

آیا وگان شدن بر دوره شما تأثیر می گذارد؟ هنوز تحقیقات زیادی در این باره انجام نشده است ، اما برخی از مردم معتقدند از زمان وگان شدن دوره های سبکی و کاهش درد پریود و همچنین علائم PMS کمتری داشته اند.

 

غذاهایی که می خوریم می توانند بر احساس ما تأثیر بگذارند. شواهد حکایتی حاکی از آن است که حذف لبنیات از رژیم غذایی می تواند به کاهش علائم PMS کمک کند.

 

پروتئین موجود در شیر گاو می تواند باعث نفخ و گرفتگی برخی از ما شود و محصولات لبنی با برخی از التهابات مانند آکنه در ارتباط هستند. از طرف دیگر ، یک رژیم وگان معمولاً دارای میوه ها ، سبزیجات ، غلات کامل ، حبوبات ، مغزها و دانه ها است – همه اینها می توانند به کاهش التهاب در بدن کمک کنند.

 

اگر به رژیم غذایی گیاهی روی آوردید ، توصیه می شود که به دنبال هرگونه تغییر عمده در چرخه قاعدگی باشید و بدانید چه زمانی باید با یک متخصص بهداشت پزشکی مشورت کنید.

 

دوره ها و رژیم وگان

محصولات دوره وگان

برای بسیاری ، گیاهخواری فقط یک رژیم نیست ، بلکه یک روش زندگی است. فراتر از دستور العمل های متنوع و خوشمزه ای که می توانید در Veganuary جستجو کنید ، بسیاری از مبادله های سبک زندگی وگان وجود دارد که گاهی اوقات نادیده گرفته می شوند ، از جمله محصولات دوره.

 

محصولات دوره مرسوم وگان نیستند

شاید فکر نکنید که آن انقباضات سفید “استریل” که برای گرفتن جریان ماهیانه شما استفاده می شود ، به هیچ وجه برای حیوانات مضر است. اما ، متاسفانه ، بسیاری از آنها هستند.

 

در همان ابتدای فرآیند تولید ، از کوکتل سموم دفع آفات و علف کش برای رشد پنبه غیر ارگانیک استفاده می شود که به بیشتر تامپون ها و پد ها می رود. آنها همچنین سفید شده و به آنها ظاهر سفید و استریل می دهد.

 

قرار دادن چیزی پر از مواد شیمیایی در داخل یا کنار ناحیه صمیمی شما برای بدن شما چندان مفید نیست. تولید پنبه مرسوم همچنین یک ششم کل سموم دفع آفات را در سطح جهان به خود اختصاص داده است که برای محیط زیست فاجعه آور و برای حشرات نیز مضر است.

 

و سپس حقیقت ناخوشایند آزمایش حیوانات وجود دارد. برخی از تامپون ها بر روی حیوانات ، به ویژه روی بابون ها و خرگوش ها آزمایش شده اند. تامپون یا در واژن حیوان قرار داده می شود یا با جراحی در گردن آنها گذاشته می شود و برای مدت طولانی باقی می ماند تا ببیند چه اتفاقی می افتد.

 

پد ، تامپون و تأثیرات محیطی آنها

تأثیرات زیست محیطی زباله های پلاستیکی در انتهای سفر محصول اغلب نادیده گرفته می شود. هر یک از ما در طول زندگی از حدود 11000 محصول بهداشتی یکبار مصرف استفاده می کنیم که در نهایت به محل دفن زباله یا دریا تبدیل می شوند.

 

علاوه بر پلاستیک های قابل مشاهده لفاف ، نوارهای پشتی و برنامه های کاربردی ، محصولات قاعدگی معمولی می توانند در ترکیب خود تا 90٪ پلاستیک نیز داشته باشند و اقیانوس های ما را آلوده کرده و به حیات وحش دریایی آسیب برساند.

 

و این که آیا این محصولات به پایین شسته می شوند یا به درستی دفع می شوند ،

محصولات دوره وگان قابل استفاده مجدد

محصولات قاعدگی قابل استفاده مجدد مانند لباس زیر دوره ای ، پد مواد و البته فنجان های قاعدگی مانند Mooncup ، با مشکل زباله و تأثیرات محیطی آن مقابله می کنند.

 

به دنبال علامت تجاری Vegan Society و گواهی بدون ظلم در وب سایت های تجاری باشید تا اطمینان حاصل کنید که آنها در تمام خط تولید خود به بهترین روش های مربوطه پایبند هستند. همچنین بررسی محل تولید محصولات و اینکه آیا در بسته بندی های پلاستیکی عرضه می شوند بسیار مهم است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی مقایسه مارک های لیوان قاعدگی در اینجا بخوانید.

 

محصولات دوره زیست تخریب پذیر

مارک های خاصی مانند Natracare لنت های یکبار مصرف ، تامپون و آسترهای ساخته شده از مواد طبیعی مانند خمیر چوب با منبع پایدار یا پنبه ارگانیک را ارائه می دهند. محصولات Natracare گیاهی و عاری از بی رحمی و همچنین زیست تخریب پذیر و قابل کمپوست هستند.

 

اگر استفاده از مواد یکبار مصرف ارگانیک را انتخاب کردید ، مطمئن شوید که هنوز آنها را به درستی در سطل آشغال یا کمپوست دور ریخته اید تا بتوانند به درستی از بین بروند.

 

چرا جام قاعدگی Mooncup یک انتخاب واقعا پایدار است

1. Mooncup® محیطی است

تغییر به Mooncup یک مرحله ساده برای کاهش چشمگیر زباله های تولید شده و تأثیرات محیطی شما است. شما فقط به یک Mooncup نیاز دارید که سالها و سالها دوام داشته باشد. با تشکر از کاربران Mooncup در سراسر جهان ، از سال 2002 بیش از 2.6 میلیارد تامپون و پد کمتر در سواحل ما یا در محل دفن زباله قرار گرفته اند!

 

بسیاری از لیوان های قاعدگی که امروزه بازار را تحت الشعاع خود قرار داده اند ، ساخت کشور چین هستند و حتی برخی از آنها بسته بندی های پلاستیکی دارند. Mooncup در انگلستان ساخته می شود و تمام بسته بندی های ما بدون پلاستیک و قابل بازیافت است.

 

ما انتخاب کرده ایم که هیچ ماده غذایی یا رنگدانه ای به Mooncup اضافه نکنیم تا طیف وسیعی از فنجان های رنگارنگ را ارائه ندهیم. شما نمی توانید محصولات غیرضروری و زباله آفرین مانند دستمال مرطوب را بفروشید.

 

Mooncup فاقد سموم است

2. Mooncup وگان و بدون ظلم است

جام قاعدگی Mooncup از سال 2010 توسط انجمن وگان به ثبت رسیده است. این نشان می دهد که Mooncup هیچ ماده حیوانی ندارد و هرگز روی حیوانات آزمایش نشده است. علامت تجاری Vegan Society دارای استانداردهای بسیار سختگیرانه ای در رابطه با آزمایش حیوانات است. فقط تولیدکنندگانی که محصولات یا مواد تشکیل دهنده آنها را آزمایش نکرده اند یا درخواست آزمایش آنها را ندارند ، می توانند محصولات خود را با مارک تجاری ثبت کنند.

 

3. Mooncup Ltd یک تجارت اخلاقی است

Mooncup Ltd یک کارمند متعلق به یک کارمند است. ما اولین تولید کننده محافظت بهداشتی در جهان بودیم که برای مردم خود و اقدامات سازگار با محیط زیست وضعیت کسب و کار اخلاقی کسب کردیم. ما همچنین از زمان شروع انتشار جداول مقایسه مارک اخلاقی خود از سال 2002 ، به طور مداوم به عنوان یکی از برترین شرکت های راهنمای خرید خوب امتیاز گرفته ایم.

 

4- Mooncup برای سلامتی شما بهتر است

هنگام انتخاب یک فنجان قاعدگی ، لازم به یادآوری است که این محصولی است که به صورت داخلی پوشیده می شود بنابراین بهتر است یک فنجان با کیفیت بالا انتخاب کنید. Mooncup® در انگلستان تولید می شود ، اولین جام قاعدگی سیلیکونی در جهان است و مارکی مترادف با کیفیت است.

 

برخلاف تامپون ها که 65٪ مایعات قاعدگی و 35٪ رطوبت طبیعی شما را جذب می کنند ، فنجان قاعدگی Mooncup غیر جاذب است ، بنابراین باعث خشکی یا ترک الیاف نمی شود. فاقد لاتکس ، ضد آلرژی است و فاقد رنگ ، عطر ، BPA ، فتالات ، پلاستیک ، سفید کننده و سم است.

 

اگرچه یک فنجان صورتی درخشان یا درخشان ممکن است در کابینت سرویس بهداشتی زیبا به نظر برسد ، افزودن رنگدانه ها یا رنگ ها ممکن است سلامتی ، اخلاقی و فواید محیطی را که باعث می شود در وهله اول فنجان های قاعدگی بسیار عالی باشند ، به خطر بیندازد!

 

بنابراین ، خواه دلایل شما محیطی باشد ، هم اخلاقی یا برای سلامتی خود ، Mooncup یک انتخاب پایدار است.

 

درباره جام قاعدگی Mooncup اطلاعات بیشتری کسب کنید و لباس خود را از اینجا بخرید.

 

اگر در مورد Mooncup سالی دارید ، لطفا در صورت تمایل با ما در اینجا تماس بگیرید.

 

بیشتر بخوانید در وبلاگ Mooncup®:

 

چگونه بهترین جام قاعدگی را برای خود انتخاب کنیم

 

Mooncup سازگار با محیط زیست است؟

 

چه نوع شخصی از Mooncup استفاده می کند؟

 

” پست قبلی

 

کرم ضد آفتاب—–ok

 

کرم ضد افتاب—ok

 

بهترین کرم ضد افتاب—ok

 

بهترین ضد افتاب——ok

 

 کرم ضد آفتاب لانسون—–ok

 

کرم ضد آفتاب سان سیف

 

کرم ضد آفتاب خارجی

 

کرم ضد آفتاب به انگلیسی

 

کرم ضد آفتاب LABIOTTE

 

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

 

کرم ضد آفتاب jorjie

 

کرم ضد آفتاب لافارر

 

کرم ضد آفتاب لانسون فاقد چربی

 

کرم ضد آفتاب لانسون شماره ۲

 

کرم ضد آفتاب لانسون شماره 1

 

کرم ضد آفتاب لانسون خوبه

 

کرم ضد آفتاب لانسون برای پوست خشک

 

کرم ضد آفتاب لانسون شماره ۳

 

کرم ضد آفتاب لانسون بژ روشن قیمت

 

کرم ضد آفتاب لانسون فاقد چربی نی نی سایت

 

کرم ضد آفتاب سان سیف خوبه

 

کرم ضد آفتاب سان سیف بژ روشن

 

کرم ضد آفتاب سان سیف برای پوست خشک

 

کرم ضد آفتاب سان سیف مردانه

 

مواد تشکیل دهنده کرم ضد آفتاب سان سیف

 

کرم ضد آفتاب سان سیف ضد چروک

 

قیمت ضد آفتاب سان سیف فاقد چربی

 

کرم ضد آفتاب سان سیف نی نی سایت

 

بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

 

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

 

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک

 

کرم ضد آفتاب LABIOTTE

 

کرم ضد آفتاب خارجی

 

کرم ضد آفتاب بیزانس

 

کرم ضد آفتاب سان سیف

 

کرم ضد آفتاب jorjie

 

بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

 

کرم ضد آفتاب بیودرما

 

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا نی نی سایت

 

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک

 

بهترین مارک ضد آفتاب برای پوست حساس

 

کرم ضد آفتاب سان سنس

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

 

ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه

 

بهترین کرم ضد آفتاب خارجی

 

بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار

 

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

 

کرم ضد آفتاب ژرژیه

 

کرم ضد آفتاب ژرژیه دیجی کالا

 

کرم ضد آفتاب ژرژیه نی نی سایت

 

انواع کرم ضد آفتاب الارو

 

کرم ضد آفتاب ببک

 

Jorjie کرم

 

بهترین کرم ضد آفتاب

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

 

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

 

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک خارجی

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

 

بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی

 

بهترین کرم ضد آفتاب نی نی سایت

 

بهترین ضد آفتاب برای پوست چرب با منافذ باز

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

 

بی بی کرم ساین اسکین خوبه

 

بی بی کرم ساین اسکین نی نی سایت

 

بی بی کرم ساین اسکین دیجی کالا

 

قیمت بی بی کرم دیجی کالا

 

کرم ضد لک ساین بیوتی

 

محصولات ساین اسکین

 

بی بی کرم ps قیمت

 

بی بی کرم ps دیجی کالا

 

بی بی کرم ساین اسکین

 

کرم ضد آفتاب الارو

 

کرم ضد آفتاب سینره

 

ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

 

کرم ضد آفتاب زدن به انگلیسی

 

کرم آبرسان به انگلیسی

 

انگلیسی کرم ضد آفتاب

 

کرم ضد آفتاب sunscreen

 

کرم ضد آفتاب لدورا

 

معنی sunscreen به فارسی

 

خمیر دندان به انگلیسی

 

جمله با sunscreen

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]