کردستان در لیگ برتر فرنگی تیم‌داری می‌کند

[ad_1]

به گزارش شفاف، همان‌طور که پیش از این عبدالمهدی نصیرزاده عنوان کرده بود، شرط دادن میزبانی مسابقات باشگاه‌های جهان به یک استان، تیم‌داری آنها در لیگ برتر است.

روز یکشنبه، سنندج به‌عنوان میزبانی مسابقات کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان در سال 2020 معرفی شد.

در همین راستا جمشید خیرآبادی، رئیس هیئت کشتی کردستان اعلام کرد که آنها در لیگ برتر فرنگی نیز تیم‌داری خواهند کرد.

با توجه به تعطیلی‌های گسترده ورزش به دلیل شیوع بیماری کرونا، فدراسیون کشتی امیدوار است که شرایط تا اوایل شهریور ماه برای استارت لیگ برتر آزاد و فرنگی مساعد شود.

پیش از این عنوان شده بود لیگ برتر بلافاصله بعد از بازی‌های المپیک 2020 توکیو استارت می‌خورد که شیوع گسترده ویروس کرونا المپیک را یک سال به تعویق انداخت.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]

طراحی سایت شرکتی چیست

می دانم که یک طراحی سایت شرکتی  برداشت اول مشتری برای کسب و کار شما است. آیا ورود به سایت آسان است و محصولات و خدمات شرکت شما به وضوح نمایش داده می شود ؟ اگر نه, بازدید کنندگان از دست دادن علاقه و سایت خود را ترک, آن را نمی خواهد به وجود سایت […]