کردستان در لیگ برتر فرنگی تیم‌داری می‌کند

[ad_1]

به گزارش شفاف، همان‌طور که پیش از این عبدالمهدی نصیرزاده عنوان کرده بود، شرط دادن میزبانی مسابقات باشگاه‌های جهان به یک استان، تیم‌داری آنها در لیگ برتر است.

روز یکشنبه، سنندج به‌عنوان میزبانی مسابقات کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان در سال 2020 معرفی شد.

در همین راستا جمشید خیرآبادی، رئیس هیئت کشتی کردستان اعلام کرد که آنها در لیگ برتر فرنگی نیز تیم‌داری خواهند کرد.

با توجه به تعطیلی‌های گسترده ورزش به دلیل شیوع بیماری کرونا، فدراسیون کشتی امیدوار است که شرایط تا اوایل شهریور ماه برای استارت لیگ برتر آزاد و فرنگی مساعد شود.

پیش از این عنوان شده بود لیگ برتر بلافاصله بعد از بازی‌های المپیک 2020 توکیو استارت می‌خورد که شیوع گسترده ویروس کرونا المپیک را یک سال به تعویق انداخت.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]