کامل و جامع راهنمای اطلاعات مربوط به پالما مایورکا, اسپانیا

[ad_1]

پالما د مایورکا شهر پایتخت مایورکا (مایورکا) که بزرگترین این جزایر بالئارس.

پالما د مایورکا دارای زیبایی و جذابیت همه خود را. هنگام نزدیک شدن به شهر را از بندر راه رفتن و یا رانندگی, کلیسای جامع (La Seu) است فورا تشخیص بسیار زیاد ماسه سنگ ساختمان با شکوه طراحی معماری (به فرانسوی گوتیک) با پنجره های شیشه ای رنگی که حاوی 1236 قطعات از رنگ آمیزی شیشه. در شب پالما Catherdral است که به زیبایی روشن. این است که به خوبی به ارزش یک دیدار است. نیز وجود دارد بسیاری از دیگر تاریخی سالن Bellver قلعه La Lonja, Majorca, موزه, لا پلو د Almundaina به نام چند قرن 10th, عرب, حمام خرابه ها نیز یافت می شود در این منطقه تاریخی (پایین را نگاه کنید برای قیمت و زمان باز کردن).

بندر & Marina کشش تمام طول شهر و این کامل پیچ و خم از قایق های کوچک و بزرگ و قایق ها و حتی کشتی های کروز. در سال های اخیر پالما ثابت شده است که یک قسمت را محبوب برای کشتی های کروز از تمام اندازه ها به اسکله برای یک یا دو روز. تعداد عمده کشتی های کروز است که بازدید مایورکا بین ماه های ژانویه و نوامبر سال 2010 به 500 که شکست تمام سوابق. در واقع 1.5 میلیون بازدید کننده انتظار می رود در سال 2011. این تا حد زیادی افزایش گردشگری در پالما خود را. در امتداد جاده بندر وجود دارد بسیاری از رستوران ها و کافه ها به عنوان محبوب شب-باشگاه مانند Titos. دیگر کاباره ها شامل Pacha, Garito باشگاه Jahfarai L’Havanna به نام چند. مشاهده دیگر nightspots در اطراف مایورکا.

در پالما همچنین شما می خواهد پیدا کردن بسیار معروف اسپانیایی فروشگاه El Corte Ingles. وجود دارد هر دو در شهر, بزرگترین است در Avenida Alexandre Rossello و دیگر در خیابان Avenida Jaime (Jaume) سوم فقط همراه از C&A, بله, فروشگاه است که ناپدید شده در بریتانیا بسیاری از سال پیش است که هنوز عملیاتی در پالما د مایورکا! همچنین شما می خواهد پیدا کردن فروشگاه های مانند کارتیه, رئیس, Zara & H&M. جامع ما راهنمای خرید به مایورکا

چرا سرگردان به بسیاری از باستان sidestreets که کشش از Plaza de Espana ایستگاه قطار به Avenida Jaime (Jaume) III. در این کمی عجیب و جالب خیابان هستند و بسیاری از کافه ها و کافه ها بوتیک طراح کمی چیزی برای همه. اگر شما گرسنه هستند توصیه می کنیم ناهار در یکی از بسیاری از منو-del-dia کافه یا رستوران که در آن شما می توانید دو یا سه دوره ناهار با شراب آب/لیموناد برای یک قیمت بسیار کوچک (10-15 یورو) و یا لذت بردن از شام ما به شما تضمین خواهد شد خراب برای انتخاب که در آن به خوردن.

کرایه ماشین است که به راحتی در دسترس در فرودگاه و یا از استراحتگاه.

اگر ماندن برای بیش از یک روز در پالما مایورکا توصیه ما مراجعه به Portixol. شما می توانید این کار را با پا در امتداد تفرجگاه ساحلی از پالما و یا گرفتن یک تاکسی سفر. این پناهگاه در بر داشت در سمت غرب به عنوان شما در حال نزدیک شدن به پالما شهر از فرودگاه با ماشین. این اصلی بندر ماهیگیری (ال Molinar) بزرگ جذابیت و شخصیت خود را از رستوران ها و کافه ها و یک نوار با شیک خدمت رستوران های مختلف از غذاهای ژاپنی به مواد غذایی ایتالیایی.

اگر شما به اندازه کافی تیره بخت به بازدید پالما در آب و هوای بد, بازدید, Porto, Pi, زیبا سرپوشیده خرید-بازار پر از مغازه ها و کافه ها و بارها (اما بیشتر مغازه ها!!).. همچنین کارفور است که در پایین تر از سطح زمین. این یک هایپر مارکت به فروش می رساند که تقریبا همه چیز شما می توانید از فکر می کنم با قیمت بسیار مناسب.

سعی کنید نوار Maritimo در گردش Maritimo (خط مقدم) در نزدیکی La Lonja برای یک قهوه یا سنتی tapas آنها نیز باید منو del dia.

پالما شهر فوق العاده است با زیبایی های طبیعی و جذابیت و معماری شگفت انگیز. لذت سفر و بازگشت به زمان پس از زمان.

اتوبوس گشت و گذار

Pآلما شهر اتوبوس گشت و گذار – یک ارزان 16 توقف اتوبوس پرش و خاموش. نقطه شروع پلازا رینا به پایان می رسد Avenida Jaume III. هزینه های جاری ژوئن 2011 بالغ 15.00 کودک/oap/دانشجو 7.50. اتوبوس را اجرا کنید هر 20 دقیقه در تابستان شروع از 0930 تا 2200 کاهش 2000 در زمستان. تفسیر در زبان های متعدد.

مرکز تاریخی از پالما

کلیسای جامع – La Seu (پالما شکوه crowning!)

ورود قیمت 4 یورو کودکان و ساکنان رایگان

باز کردن بار

ژوئن – سپتامبر دوشنبه تا جمعه 1000-1800 شنبه 1000-1400

ماه نوامبر تا مارس دوشنبه-جمعه 1000-1500 شنبه 1000-1400

آوریل, مه, & اکتبر دوشنبه-جمعه 1000-1700 شنبه 1000-1400

بسته, روزهای یکشنبه

پالما را متمایز ترین نقطه عطفی با architiecture (گوتیک).

داخلی سالن طراحی شده توسط گائودی

کاخ de L’Almundaina

به غرب La Seu (به دنبال در کلیسای جامع از دریا)

Calle پلو Reial

محل اقامت خانواده سلطنتی از مایورکا

قیمت 3.20 یورو

باز کردن بار 1000-1400 1600-2000 (زمستان 1000-1315)

رایگان به تمام شهروندان اروپایی در روزهای چهارشنبه

La Lonja

این ساختمان در مرکز تاریخی برای غرب La Seu (به دنبال در کلیسای جامع از دریا) و می توان از گردش Maritimi. در حال حاضر این است که استفاده می شود برای نمایشگاه هنر زیبا شاهکار معماری گوتیک.

به طور معمول تنها برای نمایشگاه ها.

Iglesia de Santa Eulalia/سان فرانسیسکو

دو کلیسا نزدیک به یکدیگر قرار گرفته فقط به شرق La Seu (به دنبال در کلیسای جامع از دریا), سانتا اوللیا مایورکا قدیمی ترین کلیسا و سان فرانسیسکو واقعا زیبا کلیسا به خوبی به ارزش یک دیدار است. پلازا د Cort یک قرن 17 ساختمان است که در کنار کلیساها (تاون هال).

باز کردن بار (تابستان) 0800-1230 & 1730-2030

عرب حمام

این تاریخ به مسلمان در مایورکا

Calle de می تواند سرا

(شرق – به دنبال در کلیسای جامع از دریا)

قیمت 2 یورو

باز کردن بار 0900-1900 (1800 در زمستان)

کستل د Bellver (Bellver قلعه)

Calle Camilo خوزه Cela (حومه شهرستان El Terreno)

قیمت 2.50 € 1.00 € کودکان زیر 16

در نظر گرفته می شود یکی از سه جواهرات از پالما معماری همراه با La Seu & La Llonja.

این قلعه واقع شده است و در لبه بیرونی پالما تاریخی منطقه است. شما می توانید راه رفتن, اما آن را بسیار طولانی حدود 1km شما می توانید یک تاکسی یا یک شماره 3 اتوبوس از Placa اری خوان کارلس.

گردش ده برن (یکی از پالما باستان خیابان)

این یکی از شلوغ ترین خیابان باستان در پالما یک صف درخت تفرجگاه با سنگ Sphinxes در انتهای.(نزدیک به پلازا د رینا)

شما می توانید لذت بردن از سرگردان را از طریق برخی از بسیاری از باستان خیابان پالما از اینجا کشش به Plaza de Espana (ایستگاه قطار)

شما را پیدا خواهد کرد بسیار متنوعی از کافه ها و رستوران ها را در این منطقه شما خواهد بود برای انتخاب خراب!

گشت و گذار در اطراف پالما با قایق

شما می توانید ترتیب بسیاری از سفر روز از پالما با قایق در اینجا چند:

شما می توانید یک سفر با قایق (1hr) در خلیج پالما د مایورکا, دیدن بیش از 4000 قایق بادبانی. خرید بلیط از دفتر فروش بلیط در بندر (بندر). قیمت 10.00 یورو بزرگسالان/کودکان و این operatoes ساعتی مارس تا اکتبر (دوشنبه و سه شنبه).

شما همچنین می توانید بادبان در یک ادم بددهن و ماجراجو از پالما به سن Jordi 1000-1530 آوریل – اکتبر (بیشتر روزهای هفته) قیمت 48 یورو (کودکان بیش از 3 نصف قیمت) ناهار شامل 34 00 971 456 182

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]