کاشت مو (کاشت موی طبیعی): روش ها ، عوارض و هزینه ها

آیا ریزش مو زودرس ظاهر زیبا شما را خراب می کند؟ شما یکی از میلیون ها نفر هستید که در سراسر دنیا با این مشکل روبرو هستید. کم پشتی و ریزش مو در مردان به دلیل طاسی در مردان است که معمولاً الگوی خاص و مشابهی دارد. این عارضه می تواند در هر سنی بین 18 تا 80 سال رخ دهد. بنابراین راه حل این اپیدمی چیست؟ کاشت و کاشت مو به صورت طبیعی می تواند این مشکل را برای شما حل کند. کاشت موی طبیعی سرانجام مشکل ریزش موهای شما را برطرف کرده و ظاهر شما را برای همیشه به شکل زیبای قبلی خود باز می گرداند.

در کلینیک زیبایی ما کاشت مو را به بهترین روش با نتایج کاملا ایده آل و طبیعی برای همه بیمارانی که از ریزش مو رنج می برند انجام می دهیم. بیماران ما از مناطق مختلف جهان به این کلینیک مراجعه می کنند ، زیرا این کلینیک خدمات پیشرفته و تخصصی کاشت مو را در سطح بین المللی ارائه می دهد و جراحان ما بیش از 12 سال کاشت مو را انجام می دهند و تجربه زیادی در زمینه کاشت مو دارند. موهای تخصصی دارند

یک طبقه از ساختمان کلینیک به کاشت مو اختصاص دارد. متخصصان واجد شرایط و با تجربه ما همیشه بسیار دوستانه و حرفه ای با بیماران رفتار می کنند و کاشت مو را با مدرن ترین روش ها و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات انجام می دهند.

کاشت مو در کلینیک ما با تکنیک های FIT و FUT یا روشی ترکیبی و با کمک مدرن ترین فن آوری های جهان انجام می شود و بنابراین قطعاً با استفاده از خدمات کاشت مو در این کلینیک به بهترین نتایج ممکن خواهید رسید. برای رزرو مشاوره در کلینیک زیبایی می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

  • مراحل و نحوه کاشت مو در کلینیک ما
  • مراحل و نحوه کاشت مو در کلینیک رازی
  • مراحل زیر کاشت مو را توصیف می کند.

عکس های قبل و بعد از کاشت مو

برای داشتن یک ایده نسبی از نحوه تغییر ظاهر و نتایج کاشت مو ، می توانید به عکس های زیر نگاهی بیندازید ، که وضعیت قبل و بعد از پیوند بیماران ما را نشان می دهد. با دیدن این عکس ها قطعاً از نتایج شگفت زده خواهید شد و می خواهید در اسرع وقت همان کار را انجام دهید.

اقدامات قبل از کاشت مو

به مدت دو هفته قبل از کاشت مو از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید.
سیگار کشیدن را سه هفته قبل از کاشت مو کاملاً ترک کنید.
3 تا 5 روز قبل از جلسه کاشت مو از نوشیدن الکل خودداری کنید.
مصرف کافئین خود را کاهش دهید.
نسخه ای را که پزشک حداقل یک هفته قبل از “کاشت مو” تجویز کرده ، تهیه کنید.

جلسه مشاوره

قبل از کاشت مو باید با متخصص خود مشورت کنید. در این جلسه ، یک پزشک متخصص وضعیت موهای شما را بررسی کرده و روشی مناسب برای کاشت مو پیشنهاد می کند. ما همچنین آزمایشاتی را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که بیماران ما بهترین درمان ممکن را دارند تا مطمئن شویم روش کاشت مو انتخاب شده برای شما مناسب است و اگر کاشت مو برای شما مناسب نیست ، ما مراکز تحقیقاتی ارائه می دهیم.

روش های کاشت مو در کلینیک های زیبایی

روش های کاشت مو در کلینیک ما عبارتند از:

کاشت مو FUT
این قدیمی ترین روش کاشت مو است که در آن نواری نازک از پوست سر برداشته می شود که به طور طبیعی با فولیکول های مو همراه است و پوست سر دوباره بخیه می شود. سپس این نوار نازک را با میکروسکوپ قدرتمند از پشت سر برداشته و پیوندهای مو را برای پیوند زدن آماده کرده و سپس در نواحی مورد نظر سر کاشته می شود.

کاشت مو FUE (FIT)

روش FIT که با نام FUE نیز شناخته می شود ، روش نسبتاً جدیدی برای کاشت مو است که برشی در سر ایجاد نمی کند و از رشته ها استفاده نمی کند. در این روش برای گرفتن پیوند مو از ابزار مشت زننده با قطر سر کمتر از یک میلی متر استفاده می شود. از آنجا که قطر پیوند مو بسیار کم است ، ایجاد خط رشد مو به روش بسیار طبیعی امکان پذیر است. پیوندهای استخراج شده از پانچ را می توان به طور همزمان و به طور مستقیم به قسمت های مورد نظر پیوند زد ، یا تمام پیوندها را می توان ابتدا در محلول نمک نگهداری کرد و سپس پیوند زد.

کاشت مو به روش سلول بنیادی FUE (FIT)

این روش به عنوان روش FIT مستقیم و اتوماتیک نیز شناخته می شود. اصول اولیه این روش همان روش FIT است که در بالا ذکر شد. تفاوت اصلی این روش این است که در این روش از سوراخ کننده اتوماتیک برای گرفتن گرافت ها استفاده می شود و بنابراین پیوند زدن پیوندهای مو در سریعترین زمان ممکن انجام می شود. همچنین ، این روش کل فولیکول مو را از بین نمی برد ، بلکه فقط بخشی از آن را از بین می برد و بنابراین با یک تکنیک ابتکاری و جدید ، مو نه تنها در قسمت پیوند شده ، بلکه در قسمت اهدا شده آن (بخشی که مو از آن است) رشد می کند. رشد می کند) حذف شده است) ادامه دارد.

روش ترکیبی (FIT و FUT)

در برخی موارد ، به خصوص اگر تعداد زیادی از پیوندهای مو مورد نیاز باشد ، و همچنین اگر ناحیه ای که می توان از آن پیوند مو را بدست آورد بسیار محدود است ، متخصصان ما می توانند روش ترکیبی (FIT و FUT) را انتخاب کنند. انتخاب این روش و نحوه انجام آن به عوامل مختلفی از جمله: میزان کاشت مو روی سر ، الگوی ریزش مو ، اهداف و خواسته های بیمار و میزان کشش پوست پوست پوست بستگی دارد.

هنگام کاشت مو به این روش ، موارد زیادی وجود دارد که یک متخصص کاشت مو باید آنها را در نظر بگیرد و یک برنامه درمانی دقیق و مناسب برای بیمار برنامه ریزی کند. با ترکیب دو روش FIT و FUT در یک جلسه ، می توان پیوندهای مو بیشتری تهیه کرد و همزمان عرض نوار برش خورده در پشت روش FUT زیاد نیست و از طرف دیگر ، منطقه تحت پوشش روش FIT بسیار گسترده نیست و در واقع هر دو روش به روشی متعادل تر انجام می شود.

مراقبت بعد از کاشت مو

برای کاهش خونریزی ، تورم و درد می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید.
مصرف داروهای تجویز شده را بلافاصله پس از جراحی شروع کنید.
سر خود را به مدت 36 تا 48 ساعت نگه دارید.
شب هنگام خواب ، سر خود را حداقل 45 درجه بلند کنید.
بعد از کاشت مو نباید چند روز سر خود را بشویید.
چند هفته بعد از عمل نباید از داروهای رقیق کننده خون استفاده کنید.
پس از کاشت مو به مدت سه هفته سیگار نکشید.
مصرف کافئین را برای چند روز پس از جراحی محدود کنید.
اکیداً توصیه می شود که پوسته پوسته یا لخته خون کوچک را با دست لمس نکنید.

هزینه کاشت مو

کاشت مو جراحی زیبایی است که هیچ هزینه ثابت و ثابتی ندارد. هزینه جراحی کاشت مو از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

  1. اندازه ناحیه سر که از طاسی و ریزش مو رنج می برد و نیاز به کاشت مو دارد.
  2. تعداد پیوندهای مورد نیاز برای پیوند.
  3. تراکم موی مورد نظر بیمار
  4. روشی که برای کاشت مو استفاده می شود
  5. تجربه و مهارتهای جراح
  6. موقعیت جغرافیایی کلینیکی که در آن کاشت مو انجام می دهید.
  7. پس از مشاوره با یکی از متخصصان کاشت مو ، ارزیابی دقیق وضعیت و خواسته های شما ، هزینه دقیق کاشت مو را تعیین می کند.

نتایج کاشت مو

نتایج کاشت و کاشت مو اغلب خیره کننده و بسیار چشمگیر است. نه تنها موهای طبیعی پیدا خواهید کرد ، بلکه دیگر نگران از دست دادن موهای خود نخواهید بود و در آینده راحت خواهد بود. از آنجا که پیوند مو از مناطقی گرفته می شود که در برابر ریزش مو مقاوم هستند ، این موهای کاشته شده حتی در برابر اثرات دی هیدروتستوسترون (ماده ای که باعث ریزش مو می شود) نیز مقاوم هستند. حدود 3 تا 4 ماه طول می کشد تا موهای کاشته شده رشد کنند و حدود 8 ماه تا 1 سال طول می کشد تا موهای شما رشد کامل داشته و نتایج نهایی کاشت مو مشخص شود. در این زمان می توانید موهای خود را کوتاه کنید ، اصلاح کنید و به هر روشی حالت دهید.

سوالات متداول

چگونه می توان فهمید که آیا من کاندید مناسبی برای کاشت مو هستم؟

ما به دقت وضعیت موهای شما را ارزیابی می کنیم و به شما می گوییم که چه گزینه های درمانی وجود دارد. به طور کلی ، تقریباً همه افراد (زن و مرد) که از ریزش مو رنج می برند می توانند کاندیداهای خوبی برای کاشت مو باشند.

چگونه می توانم بفهمم که برای کاشت مو به چه تعداد پیوند احتیاج دارم؟

متخصصان ما به شما می گویند که شما به چند پیوند مو احتیاج دارید و تعداد گرافت در جلسه مشاوره با شما صحبت می شود و این تعداد توسط شما و متخصص شما تأیید می شود.

نتایج کاشت مو چه مدت طول می کشد؟

در اینجا ، تجربه بالای جراح بسیار مهم است ، زیرا جراح باید بتواند ریزش موی آینده بیمار را با مهارت و تجربه بالایی پیش بینی کند و برنامه ای برای مقابله با آن داشته باشد.

چگونه می توانم اطمینان حاصل کنم که موهای کاشته شده طی چند سال دیگر دوباره نمی ریزد؟

موهای جدیدی که در سر شما کاشته می شود از مکانی کاشته می شود که کاملاً در برابر ریزش مو مقاوم است و تا پایان عمر نمی ریزد. گرافت های موی گرفته شده از این نواحی بسیار محکم هستند و تا آخر عمر سالم می مانند.

آیا نتایج کاشت مو ماندگار است؟

آره. موهای کشیده شده از کنار یا پشت سر از نظر ژنتیکی در برابر ریزش مو مقاوم است ، بنابراین رشد آن تا پایان عمر ادامه خواهد داشت.

آیا نتایج طبیعی است (یا آیا همه می دانند که من پیوند مو انجام داده ام؟)

کاشت مو یک هنر است و دستیابی به نتایج طبیعی چیزی نیست که هرکسی بتواند به آن برسد و نیاز به مهارت و تجربه یک جراح دارد. بنابراین دستیابی به نتایج طبیعی و عدم توانایی درک اینکه فردی پیوند مو انجام داده است در واقع نشانه موفقیت آمیز بودن کاشت مو توسط جراح واجد شرایط است.

آیا کاشت مو دردناک است؟

برخی از بیمارانی که کاشت مو انجام داده اند ، درد خفیفی را گزارش می کنند. ما از بی حسی موضعی برای کاشت مو استفاده می کنیم و در بیشتر موارد بیماران درد و ناراحتی ندارند.

موهای کاشته شده از چه زمانی شروع به رشد می کنند؟

حدود 4 تا 6 ماه طول می کشد تا رشد موهایی را که در حین کاشت مو به سر شما پیوند زده اند مشاهده کنید.

آیا زنان همچنین می توانند ریزش موهای خود را درمان کنند؟

آره؛ کاشت مو هم برای خانم ها و هم برای آقایان قابل انجام است.

من از نتایج کاشت موی قبلی خود راضی نیستم ، آیا می توانم آن را اصلاح کنم؟

برای اکثر بیماران پاسخ مثبت است. همه ما معتقدیم که موفقیت در ترمیم مو تا حد زیادی به تأثیر اولین جلسه کاشت مو بستگی دارد. متاسفانه بسیاری از بیماران به ما مراجعه می کنند که قبلاً کاشت مو انجام داده اند و به دلیل عدم رضایت از نتایج می خواهند مجدداً پیوند داده شوند تا نتایج بهتر شود.

آیا بعد از کاشت مو می توانم به تنهایی به خانه بروم؟

توصیه ما این است که اقدامات لازم را انجام دهید تا کسی بتواند شما را به خانه ببرد.

چه موقع می توانم موهایم را بشویم؟

از 4 روز پس از کاشت مو می توانید موهای خود را به آرامی و به آرامی بشویید و پس از 7 روز کاشت مو می توانید موهای خود را با خیال راحت و به طور طبیعی بشویید.

چه مدت باید از کار استراحت کنم؟

شما می توانید روز بعد از کاشت مو به سر کار خود برگردید و طی چند روز می توانید تمام فعالیت های خود را مانند گذشته انجام دهید.

هزینه کاشت مو چقدر است؟

در مشاوره کاشت مو ، متخصصان ما وضعیت مو و همچنین خواسته ها و انتظارات شما را بررسی می کنند و سپس هزینه کاشت مو را محاسبه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]