کارگاه تولیدی مواد ضد عفونی پلمب شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، سرهنگ مهدی تاجیک، گفت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در حوالی اتوبان قدیم تهران-کرج با راه اندازی کارگاهی در حال تولید اقلام بهداشتی غیر مجاز است و همچنین مقادیر فراوانی مواد ضدعفونی کننده در این مکان دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع در دستور تیمی از مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه هویت مالک کارگاه و نشانی دقیق کارگاه در تحقیقات پلیسی به دست آمد، افزود: با تأیید صحت خبر روز گذشته سوم اردیبهشت ماه مأموران پایگاه چهارم این پلیس با هماهنگی‌های قضائی به کارگاه مورد نظر اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی مالک آن را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه مالک کارگاه عاجز از ارائه هر گونه مدارک و مجوزهای قانونی در خصوص تولید اقلام بهداشتی بود، گفت: در بازرسی از این کارگاه علاوه بر تجهیزات تولیدی، ۷۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده احتکار شده کشف شد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را ۵ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، خاطر نشان کرد: کارگاه تولیدی با دستور قضائی پلمب و متهم به دادسرا معرفی شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]