ژنیکوماستی Gynecomastia،بزرگ شدن سینه آقایان:درمان با ورزش و لیزر – دکتر ابوالحسنی

در این روش برای افزایش سرعت بهبودی، بهتر است از حرکت بیش از حد بازوها و قفسه سینه جلوگیری به عمل آید. داشتن یک قفسه سینه پهنتر به آنها اجازه خواهد داد تا لباسهای مورد علاقه و مناسبتری را انتخاب نمایند، بتوانند در کنار ساحل قدم بزنند و دیگر به خاطر ظاهر اندام خود از تعاملات اجتماعی دوری نکرده و خجالت نکشند. در ژنیکوماستی یکطرفه ، تنها یکی از سینه ها بزرگ می شود و سینه دیگر سالم باقی خواهد ماند و به ندرت ممکن است این اتفاق بیفتد که هر دو سینه با این عارضه درگیر شوند و ژنیکوماستی دو طرفه رخ دهد. این اتفاق در حدود 35 سالگی شروع می شود. در طول درمان با این دارو ارزیابی عملکرد کبد ضروری است. 7. جراحی لیفت بازو:لیفتینگ بازو با افزایش سن نگه داشتن مقاومت عضلات سه سر بازو به یک چالش بزرگ تبدیل می شود. اما اگر توده سینه به طور غیرعادی بزرگ، یک طرفه، حساس، یا سفت و ثابت باشد، ممکن است بیوپسی برای رد سایر مشکلات انجام شود.

شهر و استان انجام جراحی یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت جراحی ژنیکوماستی است. همچنین هزینههایی چون دستمزد جراح و وسایل و امکانات مورد نیاز در طول جراحی به قیمت تمام شده جراحی اضافه میشود. به طور معمول در حال رشد مردان در سنین بلوغ ممکن است در معرض خطر ژنیکوماستی که بخشی از فرایند رشد عادی است قرار گیرند. این روش در حال حاضر از تمام روشهای لیپو موجود متداولتر ژنیکوماستی جراحی است. بیمار میتواند با گذشت ۲۴ ساعت از عمل جراحی حتی با وجود لولههای تخلیه مایع در بدن دوش بگیرد. روی نیمکت مخصوص دراز بکشد و میلههالتر را با دو دستش بگیرد. اما معمولاً بزرگ شدن سینهها (ژنیکوماستی) را در افراد ورزشکاری که ورزش را کنار گذاشتهاند و یا بهطور ناگهانی فعالیتهای ورزشی خود را کاهش دادهاند، مشهودتر است. عمل جراحی برداشت بافت سینه زمانی توصیه میشود که بزرگ شدن سینهها در اثر افزایش بافت چربی پدید نیامده باشد، در این حالت معمولاً علت عارضه ناشی از عدم تعادل هورمونها و اختلال در غدد میباشد.

ضخامت بافت طبیعی پستان در مردان، معمولاً کمتر از ۲/۵ تا ۳ سانتیمتر است، ولی در حالت ژنیکوماستی، بافت غدد پستان بزرگ می شود. 5. رژیم غذایی و ورزش قادر به کاهش این حالت نباشند. اغلب استروئید ها پس از مصرف در بدن به دی هیدرو تستو سترون تبدیل می شود ( بخصوص انواع تزریقی آن ) که موجب تحریک گیر نده های غدد سباسه و در پی آن افزایش ترشح این غدد می شود در این حالت پوست چرب و منافذ آن بسته می شود و فرد را مستعد ابتلا به انواع کیست های پوستی و اکنه می کند که در مردان عمدتا در نواحی پشت – شانه وسینه و در خانمها در صورت – پشت و شانه ها دیده می شود . پس از درمان داروهای مسکن درد برای راحتی و کاهش ناراحتی بیمار تجویز خواهد شد. آسان نمودن فعالیتهای فیزیکی: در افرادی که دچار این عارضه هستند، فعالیتهایی مانند دویدن و پریدن میتواند دشوارتر باشد و باعث ناراحتی آنها گردد. 4. بافت سینه باعث ناراحتیهای فیزیکی گردد.

کاهش اندازه سینه به مردان اجازه میدهد راحتتر بتوانند در فعالیتهای فیزیکی مشارکت داشته باشند، بنابراین آنها میتوانند در فعالیتهایی که باعث حفظ تناسب آنها میشود و ظاهر آنها را مردانهتر میکند به راحتی شرکت نمایند. گاهی اوقات، به منظور دست یافتن به حداکثر نتیجه ممکن است هر دو عمل یعنی، لیپوساکشن و جراحی برداشت بافت سینه بهصورت همزمان انجام گردند. جراحی کوچک کردن سینه مردانه اغلب با استفاده از لیپوساکشن انجام میشود. بیماری کبدی نیز ممکن است باعث افزایش رشد بیش از حد سینه در مردان شود، اگر این مورد برای شما هم وجود دارد ،می تواند از خارمریم استفاده کنید. در موارد نادري درمانهاي دارويي براي درمان ژنيكوماستي استفاده ميشوند مخصوصاً اگر درد و حساسيت وجود داشته باشد. این روش در مواقعی توصیه میگردد که افزایش حجم سینه ناشی از تجمع چربیها باشد. بزرگ شدن سینه در مردان یک عارضه نسبتاً شایعی محسوب میشود، بنابراین جای تعجب نیست که کاهش حجم سینه به درمان محبوبی در بین مردان تبدیل گشته است. بسیاری از افراد به اشتباه معتقدند که چون این درمان یک عمل جراحی انتخابی است، هیچگونه خطر و یا عوارضی در پی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]