چگونه در ۵ گام بک لینک های با کیفیت رایگان به دست آوریم؟

سایت های زیر نظر ما همه دامنه های قدیمی و معتبر از نظر سایت گوگل هستند و عملکرد این سایت ها از مدت افتتاح سایت تا اکنون اصولی و بدون تقلب در سئو یا لینک سازی بوده است . شخصا خرید بک لینک های قدیمی را پیشنهاد نمیکنم زیرا ریسک بالایی دارند. در همین زمان یک پیشنهاد عالی به مدیر وبسایت میدهید که درواقع جایگزین کردن لینکهای وبسایت دیگر (برای مثال وبسایت شما) است. سپس باید در وبسایت خود محتوایی با موضوع مشابه تولید کرده و سپس به عنوان مرجع به ویراستاران ویکی پدیا لینک وبسایت خود را پیشنهاد دهید. اگر بخواهیم خیلی مختصر و مفید راجع به PBN صحبت کنیم باید بگوییم که مانند راه رفتن روی لبه یک دیوار است اگر کمی خود را به راست یا چپ منحرف کنید قطعاً سقوط خواهید کرد ! سعی کنید مفید باشید نه حریص! خب امیدوارم متوجه موضوع ترافیک ارجاع شده باشید! ولی چون این الگوریتم با ایجاد لینک سایتها در ارتباط است، گفتیم آن را به شما معرفی کنیم تا متوجه حساسیت موضوع لینک سازی برای خود شوید.

شما در این روش ابتدا لینکهای شکسته یک سایت را (سایت مرتبط با موضوع وبسایت شما) پیدا کرده و با برقراری تماس با مدیر وبسایت، لینکهای شکسته او را به اطلاع میدهید. برای استفاده از این روش لینک سازی، ابتدا باید با توجه با حوزه موردنظر خود سایتهای مربوطه را پیدا کرده و سپس به پیدا کردن لینکهای خراب بپردازید. لینک ها باید بتوانند به ترافیک بیشتر، افزایش تبادل لینک، برند سازی و رتبه بندی بهتر بیانجامند. توجه نمایید که موتور های جستجو معمولاً تعداد لینک های موجود در یک صفحه را بطور کامل بررسی میکنند تا متوجه شوند آیا آن صفحه از اهمیت و محبوبیت بالایی برخوردار می باشد یا خیر تا بتوانند از این طریق رتبه های سایت را مشخص نمایند. پس به راحتی می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که بک لینک های درج شده هرگز زودتر از زمان مورد نظر حذف نمی شوند و همینطور درصورت خرید رپورتاژ آگهی ، به دلیل اینکه تمام سایت ها متعلق به همین مجموعه است می توانید اطمینان داشته باشید که بک لینک های موجود در رپورتاژ آگهی شما هرگز حذف نخواهد شد و با یک خرید رپورتاژ آگهی ، شما در واقع خرید بک لینک دائمی کرده اید که همیشه از آن محافظت می شود.

این ها کلمات کلیدی رقابتی هستند و بدون بک لینک های با کیفیت به سختی می توان آن ها را به صفحه اول گوگل آورد. اما اگر از روش کلاه سیاه استفاده کنید و بدون هیچ اصولی شروع به لینک سازی کنید مطمئن باشید گوگل متوجه می شود و ممکن است که سایتتان را در آن کلمه کلیدی پنالتی کند. به جای قرار دادن تمام مطالب در یک صفحه، بهتر است که مطالب را به گونهای در سایت خود قرار دهید که تعاریف یا توضیحات اضافه در صفحات دیگر قرار گرفته و با ایجاد لینک، مخاطب را به مطالب مرتبط منتقل کنید. چنین جاهایی با حجم مخاطب قابل قبول و رتبهی مناسب، همان مکان های خود ساخته ای هستند که شما را در بهبود سئو بدون نیاز به هزینه یاری می کنند. بروز نگه داشتن اطلاعات و آشنایی با مقالات روز سئو، شما را به سوی جلو سوق می دهد.

این امتیاز توسط شرکت MOZ بدست می آید که عددی بین 1 الی 100 است. امروزه اینترنت پر از مقالههای مشابه مقالهای است که شما میخواهید بنویسید. خب فکر میکنم تا حدودی از اهمیت موضوع مطلع شدید. این موضوع بهخصوص برای وبسایتهای تازه تأسیس بسیار حیاتی است. هدف از طراحی و شکلگیری این الگوریتم بهطور خلاصه مبارزه با تکنیکهای سئو کلاه سیاه در ایجاد لینک بود که درواقع موضوع این مقاله است. این الگوریتم وقتی متولد شد که سئو کلاه سیاه سراسر وب را گرفته بود و کاربران و جستجوگران گوگل را از یافتن نتایج مناسب خود ناامید کرده بود. مفهوم کلاه خاکستری در سئو یعنی این که ما هر کاری را برای کسب رتبه بهتر در نتایج جست و جو انجام دهیم. طبق گفته گوگل، بک لینک یکی از ۳ سیگنال اصلی مورد استفاده در رتبه بندی نتایج است. طبق اعلام قبلی اَبر دِراک در مراسم رونمایی اردیبهشت دائمی و با کیفیت، خدمات اَبر دِراک تا پاییز سال جاری بهصورت کاملا رایگان دراختیار کاربران قرار میگرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]