چگونه به کسب و کار شما متوجه علامت های – جریان نقدی است مهم است ؟ سپس ثبت نام خود را راست

[ad_1]

داشتن شده است در ثبت نام کسب و کار برای بیش از 20 سال دیده ام و همان اشتباهات را بارها و بارها وقتی که می آید به علامت. به طوری که اغلب صاحبان کسب و کار قرار داده و در یک مقدار زیادی از زمان و پول برای اطمینان از کسب و کار خود را یک موفقیت خواهد بود اما پس از سقوط کوتاه از علامت وقتی که می آید به درک اهمیت خوبی طراحی شده و به خوبی قرار داده شده ثبت نام.

به عنوان کمک به صاحبان کسب و کار من قرار دادن با هم یک لیست است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار یا به ارزیابی اثربخشی موجود در ثبت نام و یا به عنوان یک راهنمای برای طراحی یک نشانه است.

1. آن را نشانه ای بود واقع شده است ؟

به یاد داشته باشید, شما باید ثانیه را برداشت. مردم خود را ببینید, ثبت نام برای زمان کمتر از آن طول می کشد برای بارگذاری یک صفحه وب است که به معنی شما باید سه تا پنج ثانیه مگر آن واقع شده است در نور ترافیک و یا علامت توقف.

2. چگونه سریع ترافیک رفتن ؟

بسیاری از شرکت های ثبت نام را از دست ندهید علامت گذاری در این. وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک علامت دیده می شود در خیابان های مسکونی با محدود کردن سرعت 50km در هر ساعت و یک بزرگراه با محدود کردن سرعت 100 کیلومتر در ساعت است.

3. چقدر دور است بیننده?

است که مشتری بالقوه شما 10 یا 20 یا 50 پا میشه ؟

4. آنچه که هدف خود را ترافیک?

آن است که آیا پا, ترافیک, ترافیک ماشین و یا در برخی موارد کامیون ترافیک شما پس از ثبت نام باید بر این اساس طراحی شده. برای مثال اگر شما در حال Mama کامیون, کسی که شام میخورد شما می خواهید به محل ثبت نام خود را بالاتر از متوسط از 4.5′ 6′ پس از کامیونداران می توانید آن را ببینید.

5. مطالعه این سایت در زمان های مختلف روز.

شما خواهد شد شگفت زده چگونه یک محل می توانید در طی یک روز است. برای مثال ما شاهد نشانه آن است که نمی تواند بخواند در وقت ناهار از آنجا که نور خورشید را منعکس شد از آن. چه ساخته شده این وضعیت مضحک است که نشانه ای بود برای یک رستوران که برجسته ناهار.

حالا که شما آماده برای ورود به سیستم شما ساخته شده است, مطمئن شوید که به پیروی از این قوانین اساسی نگه داشتن در ذهن است که طراحی خود نشانه ای است شبیه به در حال توسعه یک طرح کسب و کار.

6. می دانم که مشتری خود را.

است که بازار هدف خود را? اگر آن است که جوان, اینترنت, ادراک مشتریان و سپس خود را برجسته صفحه وب و رسانه های اجتماعی. اگر از آن بزرگتر است مشتریان از گوشی و عصر و سپس شماره تلفن خود را بیشتر قابل توجه است.

7. نگه داشتن آن ساده است.

فروش بیشتر حال کوتاه و مختصر. نشانه خوبی خواهد به عنوان خوانده شده “کانادا ساخته شده تخت کمتر” از یک طراحی ضعیف فرض بیشتر بهتر است ” – “ما یک تامین کننده از کانادا منابع تخت که راحت و سازگار با محیط زیست برای پول کمتر از رقابت ما”.

8. شامل یک تماس به عمل است.

این کار همیشه ممکن نیست و یا قابل اجرا باشد اما زمانی که آن را به عنوان مثال می توان به “توقف در امروز 20 ٪ تخت جدید خود را”.

9. استفاده از تصاویر.

آیا شما فروش بستنی ؟ پس از آن عبارتند از: ساده و گرافیکی از یک مخروط بستنی.

10. آن زمان را.

مشتری شما ممکن است نیاز به محصول یا خدمات شما امروز اما زمانی که آنها خود را گذرانده امضای ده ها یا حتی صدها بار زمانی که آنها آن را انجام خواهد شد شرکت خود آنها را به یاد داشته باشید.

11. نگه داشتن در ذهن ظریف اثرات روانی یک نشانه است.

یکی از جنبه های نادیده گرفته شده در طراحی نشانه خوبی است که شناخت ظریف اما قدرتمند نشانه آن است که مواد استفاده می شود ، ارزان دور انداختن coroplast نشانه را ترک نمی کند و تصور تداوم در حالی که بیشتر طولانی مدت مواد مانند چوب و فلز و یا سنگ انجام دهد. به عنوان مثال چوب بلافاصله ارتباط برقرار مدت طولانی خاکی و آرامش احساسات و فلزی ارتباط برقرار احساسات از قدرت است. بله این نشانه ها گران تر هستند اما آنچه که در این نقطه از پرداخت هزاران دلار برای طراحی داخلی خود را اگر شما نمی توانید هر کسی در درب ؟

12. استخدام یک شرکت ثبت نام

مراقب باشید! ثبت نام شرکت شما در مقابله با است که با توجه به یکی از مهم ترین وظایف نسبت به ترویج کسب و کار شما. قبل از اینکه شما برای باز کردن یک گفت و گو با آنها را هم به بازدید از وب سایت خود را و نگاه خود را نشانه. اگر دوست دارید آنچه می بینید و سپس تماس, اما نگه داشتن این لیست به خودتان اجازه دهید آنها را راهنمای شما را در مسیر. به یاد داشته باشید شما با تکیه بر مهارت های خود را, نه راه دیگری در اطراف. اگر آنها نمی, بپرسید حداقل یک یا بیشتر از سوالات بالا اشاره شد پس از آن حرکت می کند.

یکی از آخرین قطعه از توصیه های من به اهمیت خودتان اجازه می دهد زمان کافی برای دریافت حق ثبت نام. تصمیم گیری دو روز قبل از اینکه شما برای باز کردن یک کسب و کار است که شما نیاز به یک علامت است و نه فقط یک ایده خوب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]