چگونه به انتخاب راست طراح وب سایت برای کسب و کار شما

[ad_1]

بیش از 81 درصد از مردم به دنبال اطلاعات آنلاین در مورد یک محصول یا خدمات قبل از خرید آنها. نیازهای کسب و کار شما به صورت آنلاین و به طور موثر طراحی شده برای به دست آوردن نتایج مورد نظر شما. به عنوان یک انفرادی و یا صاحب کسب و کار کوچک شما را وادار به انتخاب کنید که شما را با کار برای ایجاد و حفظ و ارتقاء وب سایت خود را. وجود دارد بنابراین بسیاری از راه های مختلف را انتخاب کنید هنگامی که می آید به ساخت سایت خود را پس چگونه شما را از حق انتخاب برای شما و کسب و کار شما?

در حالی که این وب سایت پر است از بیشتر و گزینه های بیشتر برای سریع و کثیف وب سایت شما در واقع دریافت آنچه شما برای پرداخت. یک پیشنهاد خاص یا رایگان قالب ممکن است به نظر می رسد مانند یک ایده عالی و در عین حال اگر شما واقعا می خواهید به استفاده از وب به طور موثر آن را به ارزش سرمایه گذاری خود را به کار با یک متخصص است که می تواند به شما کمک کند حرکت آب. به یاد داشته باشید که یک وب سایت موثر می تواند کسب و کار شما اما بد سایت (و حتی برخی از جذاب وب سایت های بد هستند) می توانید درایو دور مشتریان بالقوه است. در اینجا نکات اثبات شده برای کمک به شما در پیدا کردن حق ،

از همکاران خود

وجود دارد مردم در شبکه خود را که موثر وب سایت های که آنها را دریافت نتایج ؟ اگر از آنها بخواهید برای ارجاع. هیچ چیز طول می کشد حدس و گمان اولیه از کار استخدام طراح وب سریع تر از شروع کردن با 2-4 توصیه از اعتماد همکاران.

حضور در سخنرانی

انجمن حرفه ای جلسات فراوان با بلندگوهای بزرگ. حضور چند ارائه داده شده توسط کارشناسان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وب فرآیند برنامه ریزی است. نه تنها شما راه دور بیشتر تحصیل کرده اما شما می توانید تماس با کسی که در یک اگر بلندگو (ع) طنین انداز با شما.

روشن در اهداف خود

چه شما می خواهید وب سایت خود را برای کسب و کار شما? چه اهداف شما برای این بخش از خود را به طور کلی استراتژی بازاریابی? این مهم است که روشن شود در کسب و کار رانندگان پشت وب سایت خود را قبل از غوطه وری بیش از حد عمیق به توسعه وب سایت. آن است که “یک اندازه متناسب با تمام” جهان و وضوح کلیدی است برای اینکه واقع بینانه در مورد اهداف خود بودجه و نتایج مورد نظر. اگر شما 100% پاک کردن آن ممکن است به نفع شما به انجام یک کمی سایت مشاوره جلو به شما صرفه جویی در وقت و تلاش و پول در دراز مدت.

خود را روشن نیاز دارد

آن را می پردازد به انجام کمی برنامه ریزی خود را در صف مقابل. چه نوع خدمات نیاز دارید ؟ آیا شما نیاز به یک طراح گرافیک به شما طراحی یک آرم ؟ آیا شما نیاز به یک طراح وب سایت برای ایجاد یک نگاه و احساس برای وب سایت خود را ؟ آیا شما نیاز به یک برنامه نویس وب که می تواند کد آن را تمام و آن را به کار? آیا شما نیاز به یک اینترنت, بازاریابی, مشاور که می تواند به شما کمک کند استراتژی تاکتیک به کار در کسب و کار شما?

در حالی که همه این سوالات ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق آنها don't ، شما don't نیاز به دانستن همه فهم و outs به استخدام فرد مناسب. فقط می دانم که این بسیار نادر است برای پیدا کردن یک فرد که می توانید انجام تمام این نقش ها به طور موثر. بیشتر معمول است که نیاز به کار با چندین نفر برای دریافت کار انجام می شود. اگر شما می خواهید شخص دیگری به نگرانی در مورد جزئیات و هماهنگی را انتخاب کنید یک متخصص است که دسترسی به یک تیم از کارشناسان بنابراین روند بدون درز است به شما. سپس شما می توانید بهترین از همه جهان است.

سوال بپرسید

قبل از اینکه شما استخدام کسی بپرسید به ملاقات با آنها را به طور خلاصه از طریق تلفن. اکثر کارشناسان به توافق برسند به یک مکالمه کوتاه به یادگیری بیشتر در مورد نیازهای خود را و چگونه او ممکن است کمک کند. در طول این زمان با هم don't be shy در مورد پرسیدن سوال. به یاد داشته باشید شما هر دو ارزیابی هر یک از دیگر به صورت مناسب ارتباطی و تخصص است. برخی از سوال پرسیدن عبارتند از:

 • چه مدت شما شده است برای ایجاد وب سایت ؟
 • آیا شما باید دسترسی به دیگر تخصص (هنرمندان و کارشناسان جستجوگرها و غیره.) در درون شرکت خود / تیم ؟
 • شما می توانید با من به اشتراک گذاشتن برخی از نمونه های اخیر از کار شما را برای دیگر کسب و کار ؟
 • چه منحصر به فرد در مورد شما و آنچه شما ارائه می دهد ؟ آنچه شما مجموعه جدا از دیگران که مشابه کار می کند ؟
 • آیا شما یک ساختار فرایند و سایت راهنمای برنامه ریزی است که شما به دنبال ؟

بحث بودجه در حال حاضر و بعد از آن

به ندرت می توان کسی به شما دقیق و برآورد دقیق در نقطه. وقتی کسی از من میپرسد: “چه یک وب سایت هزینه دارد؟” من به آنها می گویم که می خواهم آن گفت: به مسکن است که شما می خواهید برای خرید یک خانه و پرسیدن “چه هزینه؟” خوب این بستگی دارد که خانه بزرگ و یا کوچک ساحلی در حومه و یا کولد-ساس بکر کیفیت یا دلال بالا ،

شما کاملا می خواهم به بحث در مورد بودجه خود را با وب سایت خود را ، مهم نیست که اگر کسی می تواند با ارائه صدها نفر از زنگ ها و سوت است اگر آگاهانه استراتژی پشت این امکانات و شما نمی توانید آنها را استطاعت. در جلسه اولیه برای درخواست محدوده از آنچه در آن هزینه برای انجام پروژه های شبیه به مال شما. و سپس ارائه به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است به طوری دقیق و دقیق برآورد و دامنه کار را می توان ایجاد شده برای پروژه خود را.

در امروز's بازار به انتظار پرداخت بین $ 60- $ 150 در هر ساعت بسته به مهارت و محل. یک پایه با کیفیت بالا سایت 6-8 صفحات می توانید به راحتی اجرا 1000 تا 1500 دلار است. اگر شما می خواهید ویژگی های اضافه شده (وبلاگ ها و خبرنامه ها و چرخ دستی های خرید) بیشتر صفحات نویسی حرفه ای یا پیشرفته مطالب (فیلم ، صدا،) انتظار می رود هزینه های بالاتر خواهد بود.

از آنها بپرسید که چگونه آنها را قبض شما بنابراین شما می توانید طرح خود را پرداخت درآمده است. همچنین از آنها بخواهید چگونگی آنها رسیدگی به هر گونه کار اضافی درخواست بنابراین شما روشن تحت چه شرایطی هزینه این پروژه ممکن است افزایش دهد.

بحث تعمیر و نگهداری مداوم

بحث خود را با طراح در مورد چگونه شما قصد دارید در حفظ سایت در آینده است. یک وب سایت است که هرگز به روز می شود مثل این است که یک تاریخ ساز و برگ. آن است که't كلاسيك; آن را فقط صحبت می کند جلد خود را به عدم تعهد به کسب و کار شما. وجود دارد گزینه های متعدد در دسترس شما وقتی که می آید به روز رسانی و نگهداری سایت. شما می توانید حفظ خدمات از شخص دیگری برای به روز رسانی مداوم. و یا اگر شما مایل به انجام آن خودتان یک سایت ساخته می شود بر روی یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) و یا پیکربندی شده برای کار با نرم افزار هایی مانند Adobe کمک می کند. بحث آشکارا و آزادانه خود را با طراح های اولیه در مورد نیت شما و پرسیدن هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد. این کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی برنامه ریزی پلت فرم انتخاب و نهایی هزینه ساخت سایت.

ارزیابی فرد مناسب

به یاد داشته باشید شما را در برخورد به طور مستقیم با این شخص بنابراین مطمئن شوید که آن است که یک جا. این فرد باید ابراز علاقه زیادی به شما و کسب و کار' موفقیت و قادر به برقراری ارتباط آشکارا و به طور موثر با شما. سوالات را از خود بپرسید عبارتند از:

 • آیا من مانند صحبت کردن با این فرد ؟
 • آنها بسیاری از سوالات را بپرسید در مورد من و کسب و کار ؟
 • آنها مایل به پاسخ دادن به سوالات ؟
 • آنها در تلاش برای توضیح همه چیز را به من زبان من می توانم درک (به حداقل رساندن اصطلاحات فنی)?
 • آنها پاسخگو (پاسخ به ایمیل, تنظیم زمان برای صحبت کردن و نشان دادن برای انتصاب)?

همانطور که با بسیاری از چیزهای غرایز خود اعتماد. اگر چیزی می کند't احساس را در مورد شخص آن ممکن است مناسب برای شما. بله طراح وب سایت خود نیاز به یک ویژگی های گورو اما اگر او / او می تواند همچنین برقراری ارتباط با شما و درک کسب و کار خود و شانس شما راضی با نتایج نهایی باریک هستند.

زمان

یک وب سایت موثر طول می کشد زمان برای برنامه ریزی و ساخت. آیا انتظار خدمات فوری. یک طراح خوب اغلب دارای یک برنامه کامل از مشتریان موجود و آن را غیر معمول نیست برای شما به باید صبر کنید حداقل چند هفته قبل از این پروژه می توانید شروع به. شما می دانید که چگونه بهترین رستوران اغلب کسانی که شما نیاز به در صف انتظار برای یک جدول ؟ همان صادق است برای طراحان وب.

قبل از اینکه پروژه شروع می شود شما باید به پاک کردن برنامه پروژه با خرما و تحویل بنابراین شما به روشنی در نقاط عطف پرداخت و انتظارات. این انتظارات شامل مشترک accountabilities برای همه درگیر – اطلاعات شما باید به این تیم و اطلاعات تیم ارائه به شما. آن را غیر معمول نیست برای سایت پروژه ها را به 6 تا 12 هفته یا بیشتر بسته به در دسترس بودن و پیچیدگی است.

حقوق خود را بدانید

وجود دارد تعدادی از جزئیات کوچک است که اکثر صاحبان کسب و کار حتی نمی دانند که به بررسی کنید که استخدام طراح وب است. در اینجا برخی از مهم جزئیات شما می خواهید برای اطمینان به کار گرفته در کار خود قرارداد:

 • اگر طراح ثبت نام دامنه خود را برای شما اطمینان حاصل شود که شما به عنوان ذکر شده و خود را در نام دامنه.
 • پس از اتمام پروژه و پرداخت نهایی شما صاحب کپی رایت به تصاویر ایجاد شده برای سایت و سایت خود را (به جز عکس های سهام است که شما می خواهم که حق استفاده از آنها هنرمند اصلی حفظ کپی رایت از کار). این شامل هر گونه آثار هنری ایجاد شده برای شرکت خود (آرم ،
 • درخواست طراح اصلی بردار مبتنی بر فایل های هنر برای هر چیزی که برای شما ایجاد شده بنابراین شما می توانید آنها را در آینده با سهولت.
 • دریافت یک لیست از تمام سایت و حساب کاربری باری و کلمه عبور برای سوابق خود را حتی اگر شما don't طرح در حفظ سایت خود را.

وب سایت شما بسیار مهم است برای کسب و کار شما. آن را می پردازد به گرفتن وقت برای مصاحبه بالقوه طراحان وب سایت و اطمینان از آنها مناسب برای کسب و کار شما. در آن طول می کشد بیش از فقط توانایی برای ایجاد یک صفحه وب سایت به منظور توسعه یک وب سایت موثر برای کسب و کار شما. با برنامه ریزی مناسب و تحقیقات شما می توانید اطمینان حاصل شود که شما انتخاب فرد مناسب و تیم برای اهداف خود جدول زمانی و بودجه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]