چگونه برای شروع یک برنامه تلفن همراه توسعه کسب و کار با کمی سرمایه گذاری

[ad_1]

بسیاری از افرادی که در حال برنامه ریزی به آمده تا با خود نرم افزار iOS در شرکت توسعه معمولا فکر می کنم که آنها بلافاصله شروع به کسب درآمد دو برابر برای نیمی از کار است که استفاده از آنها برای انجام شغل معمولی خود را. برخی از مردمی فراموش خوش شانس دریافت کنید اما نه هر کس که به نوعی شانس و اقبال است. قبل از اینکه شما وارد دنیای کارآفرینی, آن را خوب خواهد بود که گچ جامد طرح کسب و کار و درک صحیح از نحوه برنامه تلفن همراه توسعه صنعت کار می کند.

داده شده در زیر چند راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما ایجاد خود را در توسعه نرم افزار تلفن همراه کسب و کار:

ثبت نام به عنوان توسعه دهنده: Let's شروع با اصول اولیه یعنی به دست آوردن دسترسی به اندروید و iOS فروشگاه برنامه. به عنوان گوگل و اپل یکی از بزرگترین بازیکنان در بازار, آن ضروری است که شما برای اولین بار ثبت نام در این دو فروشگاه. هنگامی که شما به پایان این برنامه شما نیاز به ارسال آن به این دو نرم افزار فروشگاه و هر شرکت بررسی خواهد شد برنامه خود را قبل از ساخت آن رسمی در فروشگاه خود را. بررسی فرآیند شامل یک بررسی از برنامه با کیفیت رابط کاربری و غیره. و مطمئن شوید که شما're نه تعبیه هر گونه نرم افزارهای مخرب و یا دادن در برنامه.

هنگامی که برنامه خود را پذیرفته است توسط برنامه فروشگاه برنامه خود را به طور رسمی ذکر شده در فروشگاه خود را و شما خواهد شد 70 درصد از قیمت فروش و بقیه از این مقدار خواهد بود نگهداری می شود توسط نرم افزار فروشگاه. به منظور رسیدن به این بازی شما را به ثبت نام برای اپل's iOS برنامه توسعه که هزینه $ 99 / سال و برای آندروید شما نیاز به ثبت نام برای توسعه دهنده کنسول که یک بار هزینه از $ 25.

اضافی به پوشیدن کلاه : داشتن کسب و کار خود را به معنی انعطاف پذیری بیشتر وقت خود را, اما آن را نیز به ارمغان می آورد انواع مسئولیت های دیگر است که شما باید برای رسیدگی به کارآمد. برای مثال اگر شما شروع به کسب و کار در, sole proprietorship اساس و سپس شما باید برای مقابله با چیزهای مختلف مانند برنامه تست و طراحي و تعامل با مشتریان و بازاریابی و حتی باید برای رسیدگی به مسائل حقوقی مرتبط با برنامه مالکیت و قرارداد.

اگر شما بودجه خوب و سپس شما می توانید استخدام یک برنامه iOS توسعه دهنده خواهد شد که طراحی و توسعه و تست برنامه از طرف شما به طوری که شما می توانید به درستی رسیدگی بازاریابی و وظایف قانونی. علاوه بر این, شما همچنین می توانید شروع به کسب و کار خود را بر اساس مشارکت و می تواند استفاده کامل از هم مخلوط منابع سرمایه و نیروی انسانی است.

ساخت برنامه های خود را : اگر شما یک بودجه کوچک و یک برنامه نویسی خوب و یا دانش برنامه نویسی و سپس شما می توانید نوشتن برنامه توسط خودتان. داده شده در زیر چهار ابزار است که کمک خواهد کرد که شما در ساختمان یکی از ویژگی های غنی از برنامه:

Appery.io – کمی پیچیده برای مبتدیان این ابزار بسته عالی ادغام خدمات داده ها با نرم افزار. Appery.io می آید با یک برنامه رایگان است که اجازه می دهد تا حداکثر سه صفحه و یک کاربر. و در مرحله اولیه سه صفحه در حال به اندازه کافی برای شروع.

خوب باربر – این ابزار می آید با یک محاکمه رایگان 30 روزه بسته و پس از آن شما را انتخاب کنید حق بیمه خود را شروع طرح از 16 $ / ماه. آنچه باعث می شود این ابزار متمایز از دیگران است که آن عناصر طراحی, فونت گوگل یکپارچه سازی و مقدار زیادی از آیکون را انتخاب کنید. علاوه بر این, شما همچنین می توانید پیدا کردن چند آموزش آنلاین و آموزشی مربوط به این ابزار است.

Appy Pie : شما می توانید لذت بردن از این ابزار رایگان خدمات اگر شما اجازه دهید آنها را اجرا کنید تبلیغات خود را در برنامه دیگری شما می توانید ارتقاء به آگهی رایگان و برنامه ریزی شروع می شود که از 7 $ / ماه. Appy Pie همراه با پیش تنظیم دسته نرم افزار مانند رستوران, بانکداری, رادیو, عکس های, و غیره. جدای از آن, آنها همچنین ارائه طیف گسترده ای از ویژگی های است که توسط آن شما می توانید اضافه کردن ویژگی های مختلف مانند محل GPS فشار اطلاعیه ها و خیلی بیشتر.

بازی سالاد : اگر شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک بازی تلفن همراه و سپس این ابزار برای شما مناسب است. بسیاری از توسعه نرم افزار آندروید ارائه دهنده خدمات باید از این ابزار. نسخه رایگان این ابزار متشکل از تبلیغات وجود دارد اما's a $ 299 نسخه که حذف ads به طور کامل و باعث می شود در برنامه خرید در دسترس است. اگر شما می خواهید برای به دست آوردن پول از طریق در برنامه خریدهای و سپس این ابزار کمک خواهد کرد که شما اضافه کردن این ویژگی را در بازی خود را.

تست, تست و آزمون مجدد: قبل از شما ارسال برنامه به app store آن را خوب خواهد بود که شما بررسی برنامه خود را به درستی. این چیزی است که شما می توانید آن را بر روی خود را; شما می توانید از دوستان خود را برای اجرای نسخه بتا از برنامه های خود و به آنها بگویید که شما را با ارائه اطلاعات مناسب از هر گونه مسائل نشدم و یا اشکالات آنها شناسایی شده در حالی که با استفاده از این برنامه است.

علاوه بر این, شما همچنین می توانید رول کردن نسخه های اولیه از برنامه های خود را که شامل امکانات محدود است. با این کار شما خواهد شد در زمان واقعی پاسخ مربوط به عملکرد و رابط کاربر نرم افزار خود را. شما همچنین می توانید استخدام برنامه اندروید توسعه دهندگان خواهد شد که آزمون این برنامه از طرف شما.

ارسال برنامه های خود را به فروشگاه app: پس از آزمایش و دوباره تست برنامه های خود را's بالاخره زمان به شما ارائه شما مربوطه نرم افزار فروشگاه. هنگامی که شما را به مشاهده برنامه خود را, از آن خواهد شد توسط توسعه دهندگان کار در فروشگاه app. متوسط زمان صرف شده برای بررسی یک برنامه 13 روز. اگر برنامه شما برتری در فروشگاه app's تست کیفیت, سپس آنها را در لیست برنامه خود را در فروشگاه خود را و شما را دریافت خواهد کرد خوش آمدید ایمیل مربوط به پذیرش برنامه های خود را.

بازاریابی خود را برنامه : برای افزایش تعداد محبوبیت و فعال نصب آن ضروری است که شما ترویج برنامه های خود و استفاده از انواع کانال های بازاریابی. شما می توانید از کلمه از دهان ارتقاء با درخواست دوستان و اعضای خانواده به دانلود و استفاده از نرم افزار. علاوه بر این شما همچنین می توانید گسترش رسانه های اجتماعی تکنیک های تبلیغاتی و لیست برنامه های خود را در صفحات مختلف است که کمک خواهد کرد که برنامه های خود را در رسیدن به مخاطبان بین المللی.

نتيجه گيری

در این پست شما را به خواندن چند راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما شروع به برنامه خود را توسعه کسب و کار. قبل از اینکه شما شروع به آن را خوب خواهد بود که شما به دست آوردن دانش خوبی در حال انجام & آینده روند بازار و همچنین گچ جامد طرح کار کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به هدف مورد نظر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]