چگونه برای ایجاد یک رستوران حرفه ای تبلیغات

[ad_1]

چگونه می توانم شما خارج وجود دارد و اجازه دهید که بدانند شما در مورد رستوران ؟

تبلیغات – آن را برای تلفن های موبایل ساده است; شما صرف پول در تبلیغات و مشتری می شود و پیام می آید و به رستوران خود را. خوب همه ما می دانیم که چنین نیست. امروز در جامعه ما عملا با بمباران تبلیغاتی تقریبا به طور مداوم و برای تبلیغات خود را به طور موثر آن را به ایستادگی کردن.

چگونه شما را به رستوران خود تبلیغات ایستادگی کردن ؟

فکر می کنم در مورد چه ویژه در مورد رستوران خود را که دیگران نمی داشته باشد ؟ آن را تنظیم – مشرف به ویژه که نظر بالا بین المللی آشپز خود را ویژه منطقه بازی کودکان یا پنج شنبه شب ویژه? چیزی به یاد داشته باشید شما با چیزی که هیچ کس دیگری است که بهار به ذهن مشتریان آینده نگر خود زمانی که او یا او در حال برنامه ریزی شب خود را ،

اگر شما تبلیغات بیش رادیو – ایجاد فضای شما می خواهید برای انتقال در رستوران خود را; عاشقانه, گاه به گاه و یا یک محل به محل حزب و از آن لذت ببرید.

اگر در چاپ – فکر می کنم آنچه در تصویر را ترک ماندنی; خود را منحصر به فرد طراحی شده غذاخوری نزدیک از غذا و یا یک خانواده شاد نشستن در جدول با بهره گیری از پیتزا خود را.

اکثر مردم صرف خواهد شد تنها چند ثانیه از توجه خود را بر تبلیغات خود را تا پیام خود را به 100% موثر و یا شما آنها را از دست بدهند. شما باید به فکر می کنم سخت در آنچه که پیام و بیان آن را به عنوان به طور خلاصه و به وضوح به عنوان امکان پذیر است.

نگه داشتن آن ساده است. لازم نیست بیش از حد آگهی خود را با بیش از حد بسیاری از زنگ ها و سوت. هنگامی که شما تصمیم گرفته اید آنچه شما پیام است که به آن می چسبد و نمی شود وسوسه به رفتن و در مورد همه چیز فوق العاده شما باید ارائه دهد. اگر مشتریان آینده نگر خود را علاقه مند به آنها را پیدا کردن جزئیات بیشتر بعدا. شاید شما می توانید آنها را دچار وسوسه کردن به می آیند و پیدا کردن در فرد با ارائه تخفیف با هدف خاص گروه شهروندان ارشد و یا دانشجوی تخفیف ویژه کودکان و نوجوانان در نیمی از قیمت ،

اگر شما تبلیغات ویژه, کمپین ‘دو برای قیمت یک’ از ‘نوشیدنی رایگان با هر وعده غذایی’ مطمئن شوید که آن را خارج از غرفه را در حروف بزرگ. که خواهد بود که تماس اولیه خواهد شد که قرعه کشی مشتریان آینده نگر خود را به تبلیغات خود را. هنگامی که شما کشیده شده توجه خود را, آنها ممکن است خواندن بقیه (مانند نام رستوران خود را). به یاد داشته باشید: هیچ چیز جذاب تر به مشتریان خود از کلمه ‘آزاد’. بنابراین اگر شما می توانید ترکیب آن را در آگهی خود را (مطمئن شوید که شما می توانید با ارائه آن) انجام این کار در چاپ بزرگ.

اگر شما می توانید از فکر می کنم یک صدای جرنگ جرنگ و یا قافیه کلمه برای مبارزات انتخاباتی خود را از همه بهتر است – اگر آن حلقه زنگ در ذهن کسی را در زمان بعد از او و یا او ممکن است مشتری بعدی خود را.

مطمئن شوید که اطلاعات تماس خود را با صدای بلند و روشن است. اگر مشتریان آینده نگر خود را نمی تواند به شما برسد همه رستوران خود را تبلیغات و تلاش ها به هدر رفته است. رایگان-تماس با شماره تلفن موظف است برای افزایش تعداد سوالات و بنابراین مشتریان خود را اما مگر اینکه شما یک عملیات آن را نمی ممکن است مقرون به صرفه ترین راه برای صرف تبلیغات خود را پول است. را کوتاه و روشن جهت که در آن شما در آن قرار دارد – مشتریان که نمی دانم چگونه به شما در پیدا کردن معنی درآمد از دست داد.

نگاهی به رقیب خود تبلیغات. رستوران خود را تبلیغات نباید تنها به عنوان خوب به عنوان آنها آن را به بهتر – شما می خواهید مردم را به رستوران خود را انتخاب کنید بیش از آنان است. فکر می کنم چگونه شما می توانید بهبود خود را, رستوران, تبلیغات و درخواست آن را در آگهی خود را. به منظور رقابت و برنده شدن شما باید دقیق تا همیشه در مواظب برای رقابت و مطمئن شوید که شما چیزی بهتر برای ارائه به مشتریان خود را.

شما ارزش هر مشتری – فکر می کنم در مورد چگونه آگهی خود را خواهد دریافت این پیام در سراسر آنها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟ اگر اطلاعات کافی درباره قطعات و کارکرد بخش‌های مخلتف خودرو داشته باشید، به‌ندرت به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است که حواس‌تان به اموری مانند تنظیم و بررسی روغن موتور و پیشگیری از روغن‌سوزی هم باشد. روش‌هایی وجود دارد و نکته‌هایی در میان است که به شما کمک […]