چگونه بالا شما باید قطع تیفانی سبک حلق آویز لامپ ؟

[ad_1]

تیفانی سبک حلق آویز لامپ زیبا و منحصر به فرد و لوازم جانبی است که می تواند اضافه شده به اکثر ذکر میکنیم. این رنگی سبک غریب تا به آزمون زمان ایستاده بود. حلق آویز لامپ را تبدیل به یک عامل اصلی هستند زیرا همه کاره است. شما می توانید آنها را در موقعیت های که در آن شما می تواند با استفاده از یک طبقه ایستاده یا جدول بالا است. اما سوال این است که بسیاری از مردم در هنگام کار با تیفانی لامپ سبک است که قطع موضوع از چه ارتفاع مورد نیاز ممکن است.

شما احتمالا دیده می شود تیفانی سبک حلق آویز لامپ در رستوران مورد علاقه خود را. دلیل این است که این آباژور به خودی خود باعث می شود برای بیشتر, آرامش بخش, آرام بخش اثر با توجه به نیمه translucence از شیشه ای رنگارنگ. آنها نیز بسیار آسان به کراوات به بسیاری از هر نوع دکور و مناسب با بسیاری از تم های مختلف. با استفاده از یک در خانه خود را نیز آسان است و می توانید اضافه کردن یک لمس از استعداد و خلاقیت به نگاه اتاق خود را.

حلق آویز لامپ معلق از مرکز منطقه ای. برای مثال اگر شما از نصب یک لامپ که آویزان بر روی یک جزیره آشپزخانه آن خواهد بود واقع شده در سقف محور با اندازه گیری این جزیره بالای جدول زیر. تعیین ارتفاع مناسب برای حلق آویز لامپ است که نسبتا آسان به عنوان به خوبی. هر لامپ آویز آویزان باید تقریبا 28-34 اینچ بالاتر از سطح زیر آن زمانی که تعلیق در بالای یک میز کانتر یا جزیره است. از پایه آباژور به جدول اطمینان حاصل شود که فاصله است که در اندازه گیری.

است که به سادگی یک قاعده کلی ، عوامل دیگری که ممکن است نفوذ بالا چگونه به چسبیدن به یک چراغ بستگی دارد به اندازه لامپ در مقابل اندازه جدول. کار با مربع جداول آن است که آسان به مرکز لامپ اندازه گیری فاصله و چسبیدن به خود لامپ مناسب است. اما با چیزهایی مانند یک میز مستطیل شکل که در آن شما خواهد نیاز به بیش از یک لامپ یا یک میز کوچکتر – شما ممکن است در نظر حلق آویز لامپ کمی پایین تر است. این باعث ایجاد یک اثر آرام بخش تر اما تنها زمانی که روشنایی لامپ نیست, از خود راضی. برای میز ناهار خوری لامپ را می توان بالاتر است اما نه آنقدر بالا که برای ایجاد یک اثر بی دست و پا در فضا است.

با تیفانی سبک حلق آویز لامپ گاهی اوقات بهتر است به یک گام به عقب. کسی که با شما نگه لامپ در ارتفاع های مختلف شما با توجه به. حرکت در سراسر اتاق به عنوان اگر شما فقط با وارد کردن آن و توجه به آن ارتفاع به نظر می رسد بهترین راه حل برای فضای خود را. که درک شما را قادر به قطع لامپ در فاصله ای که به نظر می رسد بهترین برای اتاق و مبلمان. اگر شما احساس نمی کنید که شما باید یک ایده خوب در مورد چگونه به چسبیدن به لامپ خودتان را که دیگر فردی بود که وارد اتاق می شود به نگاه در ارتفاع های مختلف. اگرچه دستورالعمل کلی برای تیفانی سبک حلق آویز لامپ ها این است که معمولا بهترین راه برای تعیین ارتفاع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]