چرا بازی های آرکید هستند و نه فقط برای کودکان و نوجوانان

[ad_1]

به فکر بازی های آرکید می توانید خاطرات علاقه برای بسیاری از ما است. اگر شما در اطراف برای 80s کلمه ممکن است به عقب pixelated و برجسته بازی های ویدئویی و یا شاید یک غول خاکستری موش صحرایی (و یا آن را یک موش؟) نام چاک برای 90s بچه ها. بدون توجه به آنچه نسل شما're از شانس درونی خود را بچه در حال مرگ است برای گرفتن دست خود را در برخی از فرم دلتنگ سرگرمی. You're در شانس! بازی های آرکید در حال ساخت باز گشت. در اینجا's که چرا شما باید't احساس خجالت بازدید از یکی هنگامی که پاپ تا در گردن خود را از جنگل.

شما برنده't بود که تنها بالغ

اجازه دهید's صادقانه با خودمان است. چرا ما مقاومت در برابر اصرار به پرش به توپ غول پیکر چاله در سرگرم کننده مناطق از رستوران های فست فود? چون ما're ترس از بررسی از دیگر ما بزرگسالان ، لذت از یک بازی است که توانایی خود را برای همه را با هم. شما می توانید خود را به چالش بالغ دوست به یک بازی دوستانه تنیس روی میز یا آموزش کودکان خود را چگونه به بازی. You'll قادر به توضیح به هر گونه جوانان در منطقه که س * برت است که با تلاش برای رسیدن به نمره قبلی خود را از دوران کودکی خود را بازی. اجازه دهید's چهره – چه کسی می تواند مقاومت در برابر کشش Galaga?

8 بیتی است که در

شما از روی علاقه به یاد داشته باشید پیکسل کوچک که آمد با هم برای ایجاد زیبا ترین شکل ها – گیلاس ارواح, سفینه, درختان, مبارزان, حیوانات, racecars ایستاده است. امروز's تصویری بازی باور نکردنی با کیفیت بالا به طوری که شما گاهی اوقات می توانید't تشخیص دقیق پس زمینه از شخصیت شما're قرار است به بازی به عنوان یا دشمنان شما're قرار است برای مبارزه. برخی از بازی های کلاسیک و سیستم شروع به احیا بنابراین کودکان و نوجوانان امروز هستند قادر به یک ایده از شادی است که بازی های ویدئویی استفاده می شود. مطالعه کردن دست ساز صنایع دستی وب سایت شما'll پیدا 8 بیتی جواهرات, هنر دیوار و لباس. آن's بسیار احتمال دارد که خود را در نیروی کامل در یک بازی.

آن را برای یک جالب شب تاریخ

اگر شما're دنبال جایی متفاوت با دیگر قابل شما بازی های آرکید است فقط آنچه شما نیاز دارید. چرا شب را خیره به صفحه تلویزیون و یا پروژکتور خوردن $ 20-یک-کیسه های پاپ کورن که شما می توانید زمان خود را صرف رقابت در برابر هر یک از دیگر ؟ دیدن که می تواند ضرب و شتم دیگر's نمره بالا در شیطان پین بال دزد یا که می تواند تکمیل Pacman جداول سریع تر بازی را می توانید زرق و برق دار و هیجان به شب. حتی روی میز را می توانید coupes نزدیک تر – و یا قرار دادن یک گوه در بین آنها اگر کسی's a بازنده درد. رقابت به ارمغان می آورد شور و شوق پس چرا نمی't شما می خواهید برای رفتن با آن کسی می شود ؟

بازی های آرکید aren't فقط برای بچه ها و یا متخلفان به دنبال یک محل به اویختن. آنها're محل برای مردم به هم و لذت بردن از زندگی. بعد از همه وجود دارد's هیچ چیز رضایت بخش تر از تماشای خود را عضو خانواده's صورت سقوط به عنوان شما ضرب و شتم نمره بالا خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]

طراحی سایت شرکتی چیست

می دانم که یک طراحی سایت شرکتی  برداشت اول مشتری برای کسب و کار شما است. آیا ورود به سایت آسان است و محصولات و خدمات شرکت شما به وضوح نمایش داده می شود ؟ اگر نه, بازدید کنندگان از دست دادن علاقه و سایت خود را ترک, آن را نمی خواهد به وجود سایت […]