پیوستن به فراری رویای من نیست

[ad_1]

به گزارش شفاف، لوئیس همیلتون به اخبار روزهای اخیر رسانه‌های جهان درباره عزم او برای پیوستن به فراری ایتالیا و تمایل سباستین فتل به تمدید قراردادش با این تیم ایتالیایی که می‌تواند تهدیدی برای رویای همیلتون باشد واکنش نشان داد.

راننده انگلیسی تیم مرسدس آلمان گفت: در وهله نخست باید بگویم پیوستن به تیم فراری ایتالیا رویای من نیست. اکنون در تیم رویاهایم هستم. مسئله دوم این است که هیچ چیزی مرا تهدید نمی‌کند، زیرا قرار نیست به جایی بروم.

قهرمان شش دوره فرمول یک ادامه داد: من با افرادی کار می‌کنم که از روز نخست به من کمک کرده‌اند. ما در مرسدس بهترین تیم را داریم.

لوئیس همیلتون از سال 2013 میلادی در تیم مرسدس آلمان حضور دارد. او با این تیم توانست در شش دوره اخیر فرمول یک پنج جام قهرمانی را کسب کند.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]