پیوستن به فراری رویای من نیست

[ad_1]

به گزارش شفاف، لوئیس همیلتون به اخبار روزهای اخیر رسانه‌های جهان درباره عزم او برای پیوستن به فراری ایتالیا و تمایل سباستین فتل به تمدید قراردادش با این تیم ایتالیایی که می‌تواند تهدیدی برای رویای همیلتون باشد واکنش نشان داد.

راننده انگلیسی تیم مرسدس آلمان گفت: در وهله نخست باید بگویم پیوستن به تیم فراری ایتالیا رویای من نیست. اکنون در تیم رویاهایم هستم. مسئله دوم این است که هیچ چیزی مرا تهدید نمی‌کند، زیرا قرار نیست به جایی بروم.

قهرمان شش دوره فرمول یک ادامه داد: من با افرادی کار می‌کنم که از روز نخست به من کمک کرده‌اند. ما در مرسدس بهترین تیم را داریم.

لوئیس همیلتون از سال 2013 میلادی در تیم مرسدس آلمان حضور دارد. او با این تیم توانست در شش دوره اخیر فرمول یک پنج جام قهرمانی را کسب کند.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]