پیشنهاد چالش “تیم حانواده ما” به مناسبت جشن نیمه شعبان

[ad_1]

به گزارش شفاف، به همت تشکل‌ها و مراکز فرهنگی سراسر کشور و با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی، پویش ملی«باهم حالمون خوبه» برای مدیریت اوقات فراغت خانواده‌ها در این ایام، راه‌اندازی شده است. اوقات فراغتی که به واسطه حفظ سلامتی و در خانه ماندن خانواده‌ها، این روزها نمود بیشتری پیدا کرده و اغلب خانواده‌ها کمتر از مهارت لازم در این حوزه برخوردارند.

این پویش تلاش می‌کند به بهانه شرکت در چالش‌های طراحی شده در فضای مجازی، علاوه بر آموزش و تقویت نشاط خانوادگی از آسیب‌ها و تنش‌های احتمالی این روزها خانواده‌ها جلوگیری کند.

یک پیشنهاد برای جشن نیمه شعبان

پیشنهاد چالش تیم خانواده ما به‌مناسبت جشن بزرگ نیمه شعبان این است که همچنان در خانه بمانیم و جشن میلاد امام زمان (عج) را در خانه‌ها برگزار کنیم. از جشن‌های خانوادگی و از تهیه شربت و شیرینی و تزئین خانه تصویر بگیرید و در اینستاگرام منتشر کنید.

آخر هفته، همه اعضای بک خانواده ( حداکثر 5 نفر) برنده سفر به مشهد مقدس البته بعد از شکست کرونا می‌شوند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]