پیشنهاد چالش “تیم حانواده ما” به مناسبت جشن نیمه شعبان

[ad_1]

به گزارش شفاف، به همت تشکل‌ها و مراکز فرهنگی سراسر کشور و با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی، پویش ملی«باهم حالمون خوبه» برای مدیریت اوقات فراغت خانواده‌ها در این ایام، راه‌اندازی شده است. اوقات فراغتی که به واسطه حفظ سلامتی و در خانه ماندن خانواده‌ها، این روزها نمود بیشتری پیدا کرده و اغلب خانواده‌ها کمتر از مهارت لازم در این حوزه برخوردارند.

این پویش تلاش می‌کند به بهانه شرکت در چالش‌های طراحی شده در فضای مجازی، علاوه بر آموزش و تقویت نشاط خانوادگی از آسیب‌ها و تنش‌های احتمالی این روزها خانواده‌ها جلوگیری کند.

یک پیشنهاد برای جشن نیمه شعبان

پیشنهاد چالش تیم خانواده ما به‌مناسبت جشن بزرگ نیمه شعبان این است که همچنان در خانه بمانیم و جشن میلاد امام زمان (عج) را در خانه‌ها برگزار کنیم. از جشن‌های خانوادگی و از تهیه شربت و شیرینی و تزئین خانه تصویر بگیرید و در اینستاگرام منتشر کنید.

آخر هفته، همه اعضای بک خانواده ( حداکثر 5 نفر) برنده سفر به مشهد مقدس البته بعد از شکست کرونا می‌شوند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]

طراحی سایت شرکتی چیست

می دانم که یک طراحی سایت شرکتی  برداشت اول مشتری برای کسب و کار شما است. آیا ورود به سایت آسان است و محصولات و خدمات شرکت شما به وضوح نمایش داده می شود ؟ اگر نه, بازدید کنندگان از دست دادن علاقه و سایت خود را ترک, آن را نمی خواهد به وجود سایت […]