پدرو: پیشنهادهای زیادی دارم

[ad_1]

به گزارش شفاف، پدرو رودریگس که تابستان 2015 با قراردادی به ارزش 27 میلیون یورو از بارسلونا به چلسی پیوست، در این تیم لندنی نتوانست در ترکیب اصلی قرار بگیرد، از این‌رو انتظار می‌رود با پایان قراردادش در پایان فصل جاری، استمفوردبریج را به عنوان بازیکن آزاد ترک کند. گفته می‌شود رم و السد قطر نسبت به خدمت گرفتن این مهاجم اسپانیایی علاقه‌مند هستند.

پدرو که در ماه جولای 33 ساله می‌شود، در گفت‌وگو با برنامه «لارگرو» از شبکه رادیویی «کادناسر» اسپانیا، درباره آینده حرفه‌ای‌اش گفت: شیوع ویروس کرونا روی همه چیز تأثیر گذاشته است، بنابراین در حال حاضر منتظرم با مسئولان باشگاه چلسی در این خصوص ملاقات داشته باشم.

وی افزود: می‌دانم که قراردادم با چلسی در پایان فصل به پایان می‌رسد، اما ما هنوز دور یک میز ننشسته‌ایم تا درباره تمدید یا عدم تمدید قرارداد صحبت کنیم. منتظر ملاقات با مدیران باشگاه هستم، اما در عین حال به پیشنهادهایی هم که می‌شود، گوش فراخواهم داد. اولویت در حال حاضر به پایان بردن قرارداد فعلی‌ام است و بعد از آن باید دید چه خواهد شد.

مهاجم پیشین بارسلونا درباره احتمال بازگشتش به فوتبال باشگاهی اسپانیا اظهار داشت: واقعاً نمی‌دانم که چه خواهد شد. پیشنهادهای زیادی از کشورهای مختلف دارم و ارزیابی خواهم کرد که چه کار کنم. واقعاً نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی بیفتد.

پدور این فصل تنها در 12 بازی آبی‌پوشان لندنی را همراهی کرده که حاصل آن یک گل زده و دو پاس گل بوده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]