«وحیدحق وردی» باسه فیلم درفینال یک جشنواره بین المللی

[ad_1]

به گزارش شفاف، سه فیلم کوتاه «تاسوعا» «زمینه» و «2» ساخته وحید حق‌وردی به بخش مسابقه نیمه‌نهایی جشنواره بین‌المللی «ریل تایم» راه یافت و با دیگر فیلم‌های این بخش به رقابت می‌پردازد.

فیلم‌هایی از کشورهایی چون فرانسه، ژاپن، هند، لهستان، هلند و روسیه در قسمت مسابقه حضور دارند که از میان 6700 اثر ارسالی به این جشنواره ازسراسر دنیا او توانسته است در بخش فینال این جشنواره برای رقابت با دیگر آثار ارسالی در این رویداد هنری حضور یابد.

این سه فیلم کوتاه حضورهای بین‌المللی بسیاری داشته اند از جمله: شرکت در بخش مسابقه جشنواره فریست تایم فیلم میکرسینوس کشور انگلستان سال 2019، لیفت اف سینوس در قسمت مسابقه سال 2019، قسمت فینال جشنواره موسترا در کشور اسپانیا سال 2020، اینترداک کشور روسیه سال2020، النهج در قسمت مسابقه سال 2019 کشور عراق، نامزد دریافت جایزه از جشنواره اشا کشور هندوستان سال2019، سان مارو کشور ایتالیا در قسمت مسابقه سال2018، سان مارو درقسمت مسابقه سال 2018 کشور ایتالیا، این شورت فیلم فستیوال کشور نیجریه در قسمت مسابقه سال 2018 و دیگر فستیوال‌های هنری.

جشنواره بین‌المللی «ریل تایم» از 7 تا 14 ژوئن 2020 برابر با 18 تا 25 خرداد 1399 در کشور نیجریه شهر ایکجالاگوس برگزار می‌گردد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟ اگر اطلاعات کافی درباره قطعات و کارکرد بخش‌های مخلتف خودرو داشته باشید، به‌ندرت به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است که حواس‌تان به اموری مانند تنظیم و بررسی روغن موتور و پیشگیری از روغن‌سوزی هم باشد. روش‌هایی وجود دارد و نکته‌هایی در میان است که به شما کمک […]