هوای تهران در وضعیت «قابل قبول»

[ad_1]

به گزارش شفاف، کیفیت هوای شهر تهران علی‌رغم بارش‌ پی در پی باران با شاخص 70 در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

این رقم میانگین شاخص کیفیت هوا در 12 ساعت گذشته (با تاکید بیشتر بر روی سه ساعت آخر در شرایط جوی متغیر) برای میانگین کل ایستگاه‌هاست و طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت، فردا نیز وضعیت هوا قابل قبول خواهد بود. 

از ابتدای سال جاری تهرانی‌ها 14 روز را در هوای پاک و 8 روز را در هوای قابل قبول گذرانده‌اند و باید دید با افزایش تردد خودروها در سطح شهر از روز شنبه وضعیت کیفیت هوا چه تغییراتی خواهد کرد. 

در حال حاضر دمای هوا 15 درجه سانتی‌گراد است و طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت، کمینه دما در روز آینده 11 درجه و بیشینه دما 17 درجه خواهد بود. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]