هوای تهران در وضعیت «قابل قبول»

[ad_1]

به گزارش شفاف، کیفیت هوای شهر تهران علی‌رغم بارش‌ پی در پی باران با شاخص 70 در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

این رقم میانگین شاخص کیفیت هوا در 12 ساعت گذشته (با تاکید بیشتر بر روی سه ساعت آخر در شرایط جوی متغیر) برای میانگین کل ایستگاه‌هاست و طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت، فردا نیز وضعیت هوا قابل قبول خواهد بود. 

از ابتدای سال جاری تهرانی‌ها 14 روز را در هوای پاک و 8 روز را در هوای قابل قبول گذرانده‌اند و باید دید با افزایش تردد خودروها در سطح شهر از روز شنبه وضعیت کیفیت هوا چه تغییراتی خواهد کرد. 

در حال حاضر دمای هوا 15 درجه سانتی‌گراد است و طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت، کمینه دما در روز آینده 11 درجه و بیشینه دما 17 درجه خواهد بود. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]

طراحی سایت شرکتی چیست

می دانم که یک طراحی سایت شرکتی  برداشت اول مشتری برای کسب و کار شما است. آیا ورود به سایت آسان است و محصولات و خدمات شرکت شما به وضوح نمایش داده می شود ؟ اگر نه, بازدید کنندگان از دست دادن علاقه و سایت خود را ترک, آن را نمی خواهد به وجود سایت […]