هوای تهران در وضعیت «قابل قبول»

[ad_1]

به گزارش شفاف، کیفیت هوای شهر تهران علی‌رغم بارش‌ پی در پی باران با شاخص 70 در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

این رقم میانگین شاخص کیفیت هوا در 12 ساعت گذشته (با تاکید بیشتر بر روی سه ساعت آخر در شرایط جوی متغیر) برای میانگین کل ایستگاه‌هاست و طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت، فردا نیز وضعیت هوا قابل قبول خواهد بود. 

از ابتدای سال جاری تهرانی‌ها 14 روز را در هوای پاک و 8 روز را در هوای قابل قبول گذرانده‌اند و باید دید با افزایش تردد خودروها در سطح شهر از روز شنبه وضعیت کیفیت هوا چه تغییراتی خواهد کرد. 

در حال حاضر دمای هوا 15 درجه سانتی‌گراد است و طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت، کمینه دما در روز آینده 11 درجه و بیشینه دما 17 درجه خواهد بود. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]