هوای تهران در وضعیت «قابل قبول»

[ad_1]

به گزارش شفاف، کیفیت هوای شهر تهران علی‌رغم بارش‌ پی در پی باران با شاخص 70 در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

این رقم میانگین شاخص کیفیت هوا در 12 ساعت گذشته (با تاکید بیشتر بر روی سه ساعت آخر در شرایط جوی متغیر) برای میانگین کل ایستگاه‌هاست و طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت، فردا نیز وضعیت هوا قابل قبول خواهد بود. 

از ابتدای سال جاری تهرانی‌ها 14 روز را در هوای پاک و 8 روز را در هوای قابل قبول گذرانده‌اند و باید دید با افزایش تردد خودروها در سطح شهر از روز شنبه وضعیت کیفیت هوا چه تغییراتی خواهد کرد. 

در حال حاضر دمای هوا 15 درجه سانتی‌گراد است و طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت، کمینه دما در روز آینده 11 درجه و بیشینه دما 17 درجه خواهد بود. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]