همراهی صداوسیما با ستاد کرونا تحسین برانگیز است

همراهی صداوسیما با ستاد کرونا تحسین برانگیز است

[ad_1]

به گزارش شفاف، رسانه ملی به عنوان یکی از سازمان‌های مهم در امر اطلاع رسانی و پوشش اخبار مربوط به ویروس کرونا و تولید برنامه‌ای آموزشی برای مردم به‌ویژه دانش آموزان از تمام امکانات خود بهره برده است. 

در همین راستا و به دنبال عملکرد خوب این سازمان، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: همراهی صداوسیما از روز نخست با تمام امکانات کنار ستاد کشوری کرونا موجب دلگرمی بوده و انصافا رسانه ملی در این مسیر در همه ابعاد خوب و موثر عمل کرده است. ایجاد برنامه آموزشی از راه دور برای دانش آموزان تحسین برانگیز است. 

او ضمن تشکر از رسانه ملی در به تصویر کشیدن زحمات همکاران حوزه‌ درمان و سلامت کشور در بحران بیماری کرونا اظهار کرد: این ویروس جدید است و هیچ شناخت دقیقی در جهان از این ویروس نوپدید وجود ندارد، بنابراین لازم است برای رهایی از این بحران مردم کماکان همراهی مجدانه داشته و صبوری به خرج دهند.

رئیس ستاد کرونای کشور تاکید کرد: با آنکه آگاه هستیم کسب و کار برخی در نتیجه شیوع این بیماری آسیب دیده است، باید در فاصله گذاری فیزیکی ظرف دو هفته رعایت جدی کرده تا بتوان این سیوع این ویروس را کاهش داد. 

او افزود: انتظارمان این است از بیستم فروردین یک فاز آرام‌تر را پیش رو داشته باشیم و این امر منوط به همراهی جدی مردم، دستگاه‌ها و گروه‌های مختلف است.

نمکی بر لزوم تشکیل بسیج ملی به منظور ورود به فضای مهار ویروس، تصریح کرد: خوشبختانه بسیج ملی در وضعیتی بسیار خوب در حال کار است چنانکه در حال حاضر بیش از ۵۶ میلیون نفر مورد غربالگری قرار گرفته و افراد دارای علامت را برای بهبود و درمان یا قرنطینه هدایت کرده ایم.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ادامه خاطر نشان کرد با همت شرکت‌های دانش بنیان کیت تشخیصی در مرحله بهره برداری قرار گرفته و بیش از ۸۷ آزمایشگاه سرپایی برای تست و غربالگری راه اندازی شده است، البته به هیچ وجه توصیه نمی‌شود همه‌ مردم این تست را انجام دهند چراکه با برخی علایم بالینی هم تشخیص ممکن است.

رئیس ستاد کرونا همچنین در پایان با قدردانی از پشتیبانی همه جانبه و دلگرمی رسانه ملی به ویژه از شبکه آموزش بواسطه ایجاد برنامه آموزشی از راه دور برای دانش آموزان کشور سپاسگزاری کرد.

 نمکی تاکید کرد: رسانه ملی از روز نخست با تمام امکانات کنار ستاد کشوری کرونا بوده و همه با دلگرمی حضور رسانه ملی به‌ عنوان یک ظرفیت ملی، روی آن به طور کامل حساب کرده اند و انصافا در این مسیر در همه ابعاد خوب و موثر عمل کرده است.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]