همانطور که با کاوش کارگردانی روی شماره اعلام شده توسط این حامی معتبر اینترنت ایرانسل

حسن قلی عزیز ، خوش آمدید و با احترام

مدتی برگشت ، سیم کارت ایرانسل را که به همین ترتیب دارای یک شماره رندی بود ، با هزینه ای قابل توجه تر از فروشندگان ایرانسل خریداری کردم و برای مدتی آن را فعال کردم تا اینکه مدتی نتوانستم از آن استفاده کنم و زمانی که قرار دادم یک بار دیگر سیم کارت موجود در تلفن ، ناتوان بود. به همین دلیل به سایت ایرانسل رفتم و روی انتخاب شارژ وب ضربه شوم و همه وسایل به راحتی پیش رفت و من سیم کارت را حدود 20 هزار تومان شارژ کردم ، بنابراین دوباره به سازمان ایرانسل تبدیل شد و سابقه من به عقب کشیده شد. با این حال ، این هنوز بی اثر بود. من به مدیریت ایرانسل زنگ زدم و در مورد موضوع به آنها اطلاع دادم و در پی بررسی ، آنها گزارش دادند که شماره شما به شخص دیگری داده می شود و بعد از بینش های ممتاز من ، آنها برای من فاش کردند که من این شماره را برای 20،000 تومان خریداری کرده ام و به عدد مشابه احتیاج داشت سیم کارت در جوامع مختلف شهری مانند زاهدان! ما ارائه می دهیم (که غیرقابل اطمینان است و در هر کجا قابل ارائه است …) و در مورد تخفیف مبلغ فروشگاه اطلاعاتی به دست آوردم و هر بار که من پیگیری کردم گفتند که ما چارچوبی برای تخفیف مبلغ فروشگاه و لغزش شما نداریم. این پول نقدی است که شما قبل از تصویب آن برای آن پرداخت کرده اید. سؤال من این است که من فکر نمی کنم پول نقدی آورده ام. برای شروع ، به چه دلیل چارچوب شارژ وب خطایی مرتکب نشده است؟ دوم ، چه کسی فکر می کند که فروشگاه را از آن بازیابی کنیم؟ سوم اینکه ، آنها شماره ثبت نام و ایمیل ما را از لیست سیم کارت دریافت کردند. به چه دلیلی آنها هشدار ندادند و چیز خاصی را برقرار کردند؟ به حساب مدیریت سایت تابناک.

عبدالله نقوی

شماره تلفن: 523423423423 4است

پاسخ:

مجری نظارت بر محترم سایت خبری وازین گوریل انگوری

خوش آمديد و احترام مي گذارم

به دنبال نامه پیوست به شماره 228 / T مورخ 16/7/90 آن سایت خبری در نظر گرفته شده ، توضیحات همراه با هر نوع سوءاستفاده به شما داده می شود.

آگاه باشید که با توجه به پیام یکی از حامیان محترم سازمان ایرانسل به سایت وازین قلی پور مورخ 7/16/90 ، شماره 290 / T ، در خصوص مشکلات سیم کارت بدون استفاده از آن ، سازمان ایرانسل بارها و بارها از موارد مختلفی استفاده می کند به عنوان مثال ، راهنمای موجود در بسته های سیم کارت. پیام های هشدار دهنده مختلف ، اخبار ، اعلامیه ها ، تبلیغات و پیام های فوری که به تایید کنندگان شما در مورد معیارهای به ثمر رساندن سیم کارت ، کارت های نهفته و حامیان آنها می آموزد باید به این شانس توجه داشته باشند که آنها 90 روز از سیم کارت خود استفاده نکنند ، در اختیار داشتن سیم کارت غیرفعال خواهد شد.

همانطور که با کاوش کارگردانی روی شماره اعلام شده توسط این حامی معتبر ، مشخص شد که این سیم کارت به دلیل عدم استفاده در 90 روز رد شده است.

ایرانسل نیز به همین ترتیب شرایطی را برای این جمع از تأمین کنندگان فراهم کرده است که می تواند شماره سیم کارت پویای دیگری را برای حرکت اعتبار ارائه دهد.

لازم به ذکر است که سیم کارتهای اعتباری ایرانسل در فروشندگان کاملاً تأیید شده ایرانسل ارائه می شود که توجه کمی به شماره رند و چه کد هایی با هزینه 50،000 ریال ارائه می دهند. کلیه سیم کارتهای ایرانسل با هزینه تأیید شده ارائه می شود و هیچ یک از مشاغل ایرانسل مجاز به فروش سیم کارتهای بالاتر از هزینه تأیید شده این سازمان نیستند.

شایان ذکر است که سیم کارت اعتباری ایرانسل با مبلغ 20،000 ریال اعتبار زیرین 50،000 ریال است و با سیم برکت با 2000 ریال اعتبار شروع شده (ارسال از طریق پست) ارائه می شود. به همین ترتیب ، سیم کارت ماندگار 1248000 ریال ، سیم کارت 40،000 ریال اعتبار دریافت کنندگان برای 10000 ریال اعتبار اعتباری سیم کارت ، شخص تحویل دائمی 500000 ریال میکرو میون ، تصدیق 100000 ریال به همراه 30،000 ریال اعتبار مقدماتی میکو سیم قابل تغییر 1248000 ریال سیم کارت کوچک پیام ، اعتباری اعتباری 80،000 ریال برای 20000 ریال اعتبار اولیه و میکروسیستم ، مسکن بدون تغییر 50،000 ریال است.

شایان ذکر است که متخصصان کانون مکالمه تلفنی اینترنت ایرانسل آماده هستند 24 ساعت شبانه روز را با تماس با ایرانسل و 09377000000 برای تماس از خطوط مختلف 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز در هفته ، در نظر بگیرند.

تبلیغات سازمان مدیریت مکاتبات ایرانسل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]