هشدار دولت، سوسیه‌داد را از آغاز مجدد تمریناتش منصرف کرد

[ad_1]

به گزارش شفاف،‌ باشگاه رئال سوسیه‌داد که برای از سرگیری تمرینات بازیکنانش به صورت انفرادی در مرکز تمرینی این تیم برنامه‌ریزی کرده بود، از تصمیم خود منصرف شد.

با وجود شیوع گسترده کرونا در اسپانیا که تاکنون جان بیش از 17 هزار نفر را در این کشور گرفته است، آبی‌و‌سفیدپوشان سن سباستین قصد داشتند از فردا (سه‌شنبه) تمرینات‌شان را به صورت انفرادی آغاز کنند که البته هشدار مقامات دولتی و سازمان لیگ اسپانیا مانع از این کار شد.

لالیگای اسپانیا از ماه گذشته به دلیل شیوع کرونا در این کشور به حالت تعلیق درآمده است و با توجه به گستردگی شیوع این ویروس و آمار بالای مبتلایان قوانین سفت و سختی برای تردد افراد لحاظ شده و آنها ملزم به رعایت مقررات فاصله گذاری اجتماعی شده‌اند.

 

با اینکه باشگاه سوسیه‌داد برای از سرگیری تمریناتش یکسری تمهیدات امنیتی و بهداشتی اندیشیده بود، مقامات دولتی و لیگ به تیم چهارم جدول رده‌بندی لالیگا اجازه شروع دوباره تمرینات را نداده‌اند و به همین دلیل هم تیم باسکی از تصمیم خود صرفنظر کرد. قرار شده که بازیکنان در خانه تمرینات لازم برای حفظ آمادگی جسمانی‌شان را انجام دهند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]