نوجوانی, یخ ساز, خریدار,'s Guide

[ad_1]

نوجوانی یکی از نام های شناخته شده در صنعت رستوران. این شرکت ایجاد شد و در اواخر سال 1940's در ژاپن است. امروز, نوجوانی است که در میان تولید کنندگان تبرید و تجهیزات برای مواد غذایی و مهمان نوازی صنایع در سراسر جهان. بسیاری از تجهیزات فروخته شده در ایالات متحده تولید شده است به صورت محلی. از 2005 به 2008 نوجوانی برنده فروشنده جایزه طراحی.

برخی از تجهیزات ارائه شده توسط نوجوانی شامل: مکعب یخ سازان ذرات یخ ماشین آلات تصفیه سیستم های ذخیره سازی یخ, اسپری تهیه جداول یخچال نمایش از راه دور چگال واحد می ایستد, شیرآلات آب, آشپزخانه و یخچال و.

این مقاله به بحث در مورد مهم ترین جنبه در نظر گرفته شود در هنگام خرید یک یخ تجاری سازی تجهیزات و باید آن را کمک به شما در پیدا کردن حق نوجوانی محصول برای کسب و کار خود و' نیاز دارد.

انواع خاصی از یخ خاص به یک نرم افزار. رستوران در حال رفتن به نیاز به یک نوع متفاوت از یخ از به عنوان مثال یک درمانگر فیزیکی اداره و یا مدرسه's بدنی وزارت آموزش و پرورش. درمانگران فیزیکی با استفاده از قطعه یخ به دلیل آن است که خوب برای برنامه درمانی. این کمک می کند تا آهسته التهاب و تورم و کاهش درد بعد از آسیب رخ داده است.

قطعه یخ همه کاره است و آهسته ذوب. آن را سرد نوشیدنی به سرعت و بدون کف و بالا را فراهم می کند مایع جابه جایی که در نتیجه افزایش سود. قطعه یخ است که اغلب استفاده می شود در نوار چشمه نوشیدنی مخلوط کوکتل, سالاد, میله, تولید و نمایش می دهد. همچنین پیشنهاد شده برای استفاده های درمانی و مراقبت از بیمار است.

تکه نبات یخ است که رایج ترین نوع استفاده از یخ است. این است ایده آل برای مخلوط, نوشیدنی های گازدار, نوشیدنی, یخ توزیع یخ, نمایش, یخ خرده فروشی و ضیافت خدمات.

يخ متشکل از تکه های خشک که سرد با سرعت بیشتری نسبت به دیگر فرم های یخ. این قالب به هر شکل مفید است که در نمایش و سالاد. يخ است همچنین ایده آل برای مراقبت های بهداشتی استفاده از تسهیلات درمانی در مراقبت از بیمار است.

یکی از اشتباهات رایج است که مردم را دست کم گرفته مقدار از یخ است که آنها در واقع نیاز برای تسهیلات خود را. به طور کلی شما باید لاغر نسبت بیش از اندازه یخ bin. در اینجا یک مثال از یک وضعیت که در آن بیش از اندازه یخ بن شد یک تصمیم بزرگ توسط مشتری:

یک مشتری اقدام به خرید یک یخ ساز که تولید 300 پوند از یخ و سطل که دارای مقدار که به علاوه اضافی اتاق را برای یکی دیگر از 50 پوند از یخ است. مشتری اجازه می دهد تا خود دستگاه یخ اجرا تا زمانی که به بن رسیده است و حداکثر آن پر ظرفیت است. برای دو روز او در خدمت 300 پوند از یخ و در روز سوم او را بیشتر کسب و کار. نبود کوسن او داد خود را با خرید یک بن است که می تواند نگه دارید بیشتر یخ او را نداشته اند قادر به خدمت به مشتریان خود را که مساوی با از دست دادن سود. رفتن به یک بزرگتر bin هزینه های بسیار کمتر از افزایش اندازه دستگاه. به طور کلی برق و هزینه های کمتر در شب و آشپزخانه اپن, کولر, ساخت ماشین بیشتر موثر است. یخ را در سطل می توانید به طور کلی در 24 ساعت گذشته اگر پوشش است نه چپ باز است. علاوه بر این هیچ بن است که تا کنون برای پر کردن درست آن ظرفیت به دلیل یک سنسور توقف ساخت یخ هنگامی که سطل پر شده است به حدود 3/4 ظرفیت. این دلیل دیگری است برای خرید یک بزرگتر bin.

یک چیز بیشتر به نگه داشتن در ذهن است که اکثر واحد ها را تولید نمی کند مقدار یخ آنها گفت: برای تولید مگر اینکه شرایط مناسب (آب سرد و دما محیط). با که در ذهن ارزیابی اینکه آیا یا نه محل سکونت خود را به این شرایط ایده آل. اگر نه پس از آن را انتخاب کنید یک مدل است که باعث می شود بیشتر یخ و یا در نظر گرفتن یک بزرگتر بن به طوری که شب تولید می شوند ،

بسیار مهم است برای انتخاب یک ماشین بر اساس ظرفیت خود را به نگه داشتن آن در یک منطقه به خوبی تهویه مناسب. یک منطقه به خوبی تهویه مناسب است که زیر 80 درجه است. یخ ماشین آلات سرد توسط یکی از سه روش: هوا سرد می شود آب سرد و از راه دور هوا سرد می شود.

هوا سرد یخ سازان با استفاده از انرژی اما در دراز مدت نه به عنوان گران قیمت به عنوان آب سرد ماشین آلات. آنها نیز مطلوب در مکان های که در آن هزینه از آب بالا است.

آب خنک مدل های کارآمد تر و ایده آل برای مکان های که در آن محیط خصمانه (یعنی بالا در محیط هوا و درجه حرارت آب).

از راه دور هوا سرد می شود مدل های کار با حرکت دادن حرارت ایجاد شده توسط یخ سازی فرایند به دور از ماشین و خارج از ساختمان. از راه دور کندانسور هوایی باید در جایی قرار داده شده که در آن درجه حرارت است که به عنوان متوسط و سازگار به عنوان امکان پذیر است. این مدل ایده آل برای مکان های که در آن درجه حرارت محیط بیش از 80 درجه است. از راه دور هوا سرد می شود مدل به طور کلی نیاز به اضافه هزینه نصب این حرکت صعودی است که آنها صرفه جویی در پول اضافی داخل سالن هزینه های تهویه مطبوع به دلیل گرمای آنها تولید می شود تحت فشار قرار دادند در خارج از مرکز. علاوه بر این یک واحد از راه دور اجرا خواهد شد موثر تر و بیشتر تولید یخ.

با استفاده از یک کارخانه توصیه می شود فیلتر کاهش نیازهای خدماتی به میزان 60%. همچنین تولید بهتر مزه یخ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]