نخستین سالگرد آتش‌سوزی کلیسای نوتردام پاریس

[ad_1]

به گزارش شفاف به نقل از روسیا الیوم، «جان لوی گورگلین» رئیس موسسه ترمیم کلیسای نوتردام اعلام کرد: در نخستین سالگرد آتش‎سوزی مهیب کلیسای نوتردام زنگ ناقوس بزرگ به صدا در می آید و همزمان مردم کادر درمانی و پزشکی که مشغول مبارزه با ویروس کرونا در کشور هستند را تشویق می کنند.

کلیسای نوتردام دارای دو ناقوس بزرگ است که در برج جنوبی این کلیسا قرار گرفته‌اند. ناقوس کلیسای نوتردام به مناسبت های مختلف به  صدا درمی‌آید.

این در حالی است که پس از گذشت یک سال از آتش‌سوزی و تخریب این کلیسای تاریخی هنوز هیچگونه عملیات بازسازی در هیچ بخشی از آن صوت نگرفته است.

در پی آتش سوزی که در تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ (۲۶ فروردین ۹۸) در کلیسای جامع نوتردام پاریس به وقوع پیوست، سقف این کلیسا ریزش کرد؛ اما برج ناقوس‌های اصلی کلیسا و دیواره‌های خارجی به همراه برخی مجموعه‌های تاریخی از این آتش سوزی در امان ماندند.

ساخت این کلیسای تاریخی به قرن ۱۲ میلادی باز می‌گردد و از مراسم‌ مهمی که در این کلیسا برگزار شده می‌توان به تاجگذاری ناپلئون در سال ۱۸۰۴ اشاره کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

قیمت خرید 41 مدل ظرف شکلات خوری [فوق العاده شیک] بلور ، چینی، مسی

در واقع، بسیاری خواهند داشت که به طور میانگین سالانه ۲۲ هزار تن کالا از این. اصالت کالا و برگه ضمانت ، پارچ تک و رولت خوری که می خرید. آماده ساختن گل برجسته از زیباترین انواع مدل های زیبایی وجود دارد که بهترین گزینه خواهد بود. 108 مرتبه جهت خشک نمایید چرا که بر […]

آموزش سئو در سئو هکر

تدریس خصوصی سئو توسط من (ناصر رسولی) برای افراد خاص صورت میپذیرد ، در صورتی که نیاز به آموزش خصوصی SEO پیش من دارید بایستی موارد زیر رو داشته باشید: حداقل 7-8 تا پکیج 0 تا 100 سئو رو دیده باشید حداقل 10 تا نمونه کار توی زمینه های سخت داشته باشید آشنایی کامل با […]