نخستین سالگرد آتش‌سوزی کلیسای نوتردام پاریس

[ad_1]

به گزارش شفاف به نقل از روسیا الیوم، «جان لوی گورگلین» رئیس موسسه ترمیم کلیسای نوتردام اعلام کرد: در نخستین سالگرد آتش‎سوزی مهیب کلیسای نوتردام زنگ ناقوس بزرگ به صدا در می آید و همزمان مردم کادر درمانی و پزشکی که مشغول مبارزه با ویروس کرونا در کشور هستند را تشویق می کنند.

کلیسای نوتردام دارای دو ناقوس بزرگ است که در برج جنوبی این کلیسا قرار گرفته‌اند. ناقوس کلیسای نوتردام به مناسبت های مختلف به  صدا درمی‌آید.

این در حالی است که پس از گذشت یک سال از آتش‌سوزی و تخریب این کلیسای تاریخی هنوز هیچگونه عملیات بازسازی در هیچ بخشی از آن صوت نگرفته است.

در پی آتش سوزی که در تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ (۲۶ فروردین ۹۸) در کلیسای جامع نوتردام پاریس به وقوع پیوست، سقف این کلیسا ریزش کرد؛ اما برج ناقوس‌های اصلی کلیسا و دیواره‌های خارجی به همراه برخی مجموعه‌های تاریخی از این آتش سوزی در امان ماندند.

ساخت این کلیسای تاریخی به قرن ۱۲ میلادی باز می‌گردد و از مراسم‌ مهمی که در این کلیسا برگزار شده می‌توان به تاجگذاری ناپلئون در سال ۱۸۰۴ اشاره کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

بررسی خرید وی پی ان و چگونگی عملکرد آن ها

قصد داریم موضوع وی پی ان و هر آنچه که در ارتباط با آن وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما همراه باشید و پاسخ تمام سوالات  خود را در این باره دریافت کنید. VPN و فیلتر شکن ها از جمله مواردی هستند که تقریبا توسط تمامی افراد برای استفاده کردن از محیط اینترنت مورد […]

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]