نام‌نویسی ۸ میلیون دانش آموز در شبکه شاد/ ممنوعیت انتقال پیام دانش آموزان به یکدیگر

نام‌نویسی ۸ میلیون دانش آموز در شبکه شاد/ ممنوعیت انتقال پیام دانش آموزان به یکدیگر

[ad_1]

به گزارش شفاف، محسن حاجی میرزائی وزیر آموزش و پرورش در بخش خبری ۲۱ درباره جزئیات شبکه شاد با اشاره به اینکه با بزرگترین وقفه آموزشی مواجه هستیم و خانواده‌ها و حتی رئیس جمهور نگرانی‌هایی داشتند، اظهار کرد: صداوسیما و معلمان به خوبی به میدان آمدند اما به دنبال فضایی ایمن و اختصاصی برای دانش آموزان بودیم که بر این اساس شبکه شاد راه اندازی شد.

او ادانه داد: این شبکه قابلیت‌های متعددی دارد که به تدریج نمود پیدا می‌کند و از دیروز ثبت نام دوره متوسطه آغاز شده است و ۸ میلیون نفر ثبت‌نام کرده‌اند که ۶ و نیم دانش آموز از طریق نهلنان است، همچنین بیش از ۱۵۰ میلیون مبادله شده است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ۱/۵ میلیون گروه درسی در شاد تشکیل شده است، گفت: از روز نیمه شعبان نام نویسی دروه ابتدایی را آغاز کردیم همچنین از دیروز نام نویسی دانش آموزان دوره متوسطه هم آغاز شد علاوه بر آن ۳ هزار راهبر آموزشی ما را همراهی می‌کنند.

او با تاکید بر اینکه شکل مطلوب مدرسه است و هیچ چیزی جایگزین آن نمی‌شود، گفت: کماکان برنامه‌های تلویزیونی موضوعیت دارد و تلاش ما برای رفع مشکلات موجود است.

سرعت شاد از پیام‌رسان‌های خارجی بالاتر می‌رود

حاجی میرزائی تصریح کرد: امروز که به دلایلی از مدرسه فاصله گرفتیم باید روش‌های مختلفی را دنبال کنیم که بر این اساس شبکه شاد راه اندازی شد و تعهد گروه فنی این است که سرعت انتقال اطلاعات بالاتر از پیام رسان‌های خارجی باشد بر همین اساس گروه‌هایی از دانشگاه صنعتی شریف و وزارت ارتباطات ما را همراهی می‌کنند همچنین گروه‌هایی تلفنی برای پاسخگویی به مشکلات فعال هستند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در کنار همه تهدید‌های کرونا فرصت خوبی برای ورود خانواده‌ها به موضوع تعلیم و تربیت پیش آمد، اظهار کرد: در شبکه شاد هم تصمیم گرفتیم تا کمترین آسیبی متوجه دانش آموزان شود.

حاجی میرزائی تصریح کرد: مهم‌ترین خط قرمز ما در شبکه شاد آسیب وارد نشدن به دانش آموزان است حتی امکان تبادل پیام بین دانش آموزان نیست و فقط معلم و دانش آموز امکان این کار را دارند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

قیمت خرید 41 مدل ظرف شکلات خوری [فوق العاده شیک] بلور ، چینی، مسی

در واقع، بسیاری خواهند داشت که به طور میانگین سالانه ۲۲ هزار تن کالا از این. اصالت کالا و برگه ضمانت ، پارچ تک و رولت خوری که می خرید. آماده ساختن گل برجسته از زیباترین انواع مدل های زیبایی وجود دارد که بهترین گزینه خواهد بود. 108 مرتبه جهت خشک نمایید چرا که بر […]

آموزش سئو در سئو هکر

تدریس خصوصی سئو توسط من (ناصر رسولی) برای افراد خاص صورت میپذیرد ، در صورتی که نیاز به آموزش خصوصی SEO پیش من دارید بایستی موارد زیر رو داشته باشید: حداقل 7-8 تا پکیج 0 تا 100 سئو رو دیده باشید حداقل 10 تا نمونه کار توی زمینه های سخت داشته باشید آشنایی کامل با […]