نام‌نویسی ۸ میلیون دانش آموز در شبکه شاد/ ممنوعیت انتقال پیام دانش آموزان به یکدیگر

نام‌نویسی ۸ میلیون دانش آموز در شبکه شاد/ ممنوعیت انتقال پیام دانش آموزان به یکدیگر

[ad_1]

به گزارش شفاف، محسن حاجی میرزائی وزیر آموزش و پرورش در بخش خبری ۲۱ درباره جزئیات شبکه شاد با اشاره به اینکه با بزرگترین وقفه آموزشی مواجه هستیم و خانواده‌ها و حتی رئیس جمهور نگرانی‌هایی داشتند، اظهار کرد: صداوسیما و معلمان به خوبی به میدان آمدند اما به دنبال فضایی ایمن و اختصاصی برای دانش آموزان بودیم که بر این اساس شبکه شاد راه اندازی شد.

او ادانه داد: این شبکه قابلیت‌های متعددی دارد که به تدریج نمود پیدا می‌کند و از دیروز ثبت نام دوره متوسطه آغاز شده است و ۸ میلیون نفر ثبت‌نام کرده‌اند که ۶ و نیم دانش آموز از طریق نهلنان است، همچنین بیش از ۱۵۰ میلیون مبادله شده است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ۱/۵ میلیون گروه درسی در شاد تشکیل شده است، گفت: از روز نیمه شعبان نام نویسی دروه ابتدایی را آغاز کردیم همچنین از دیروز نام نویسی دانش آموزان دوره متوسطه هم آغاز شد علاوه بر آن ۳ هزار راهبر آموزشی ما را همراهی می‌کنند.

او با تاکید بر اینکه شکل مطلوب مدرسه است و هیچ چیزی جایگزین آن نمی‌شود، گفت: کماکان برنامه‌های تلویزیونی موضوعیت دارد و تلاش ما برای رفع مشکلات موجود است.

سرعت شاد از پیام‌رسان‌های خارجی بالاتر می‌رود

حاجی میرزائی تصریح کرد: امروز که به دلایلی از مدرسه فاصله گرفتیم باید روش‌های مختلفی را دنبال کنیم که بر این اساس شبکه شاد راه اندازی شد و تعهد گروه فنی این است که سرعت انتقال اطلاعات بالاتر از پیام رسان‌های خارجی باشد بر همین اساس گروه‌هایی از دانشگاه صنعتی شریف و وزارت ارتباطات ما را همراهی می‌کنند همچنین گروه‌هایی تلفنی برای پاسخگویی به مشکلات فعال هستند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در کنار همه تهدید‌های کرونا فرصت خوبی برای ورود خانواده‌ها به موضوع تعلیم و تربیت پیش آمد، اظهار کرد: در شبکه شاد هم تصمیم گرفتیم تا کمترین آسیبی متوجه دانش آموزان شود.

حاجی میرزائی تصریح کرد: مهم‌ترین خط قرمز ما در شبکه شاد آسیب وارد نشدن به دانش آموزان است حتی امکان تبادل پیام بین دانش آموزان نیست و فقط معلم و دانش آموز امکان این کار را دارند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]