میلان سبک بازی‌ام را تغییر داد

[ad_1]

به گزارش شفاف، آندره شوچنکو، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال اوکراین که هم‌اکنون در جایگاه سرمربی این تیم قرار دارد، می‌گوید سبک بازی‌اش پس از انتقال به تیم میلان تغییر یافت.

آندره شوچنکو اظهار داشت: انتقال به میلان نمی‌توانست روی بازی‌ام در تیم ملی فوتبال اوکراین تاثیر بگذارد. با نوعی دیگر از آمادگی به ایتالیا رفتم، زیرا در لیگ این کشور هر سه روز یک بار باید با نهایت توانم بازی می‌کردم، البته بزرگترین تغییر این بود که شروع به زدن گل‌های بیشتری کردم. در نخستین فصل حضورم توانستم گل‌های زیادی بزنم و مورد توجه قرار بگیرم. می‌دانستم در سری A شانس زیادی ندارم و خیلی زیاد کار کردم. همین مسئله باعث شد تا در میلان درک من از الزام‌های یک مهاجم تغییر یابد.

سرمربی تیم ملی فوتبال اوکراین ادامه داد: به خاطر دارم وقتی سرمربی اوکراین شدم، والری لوبانوفسکی گفته بود شوچنکو اکنون باید به فوتبالی بازگردد که پیش از این بازی می‌کرد. با این وجود این یک شرایط طبیعی بود. باشگاهم یک سبک بازی متفاوت داشت. در تیم ملی مهاجمان علاوه بر حمله باید در سازماندهی آنها نیز شرکت کنند، البته این ذات کار یک سرمربی در تیم ملی است و باید بازیکنان را مطابق دیدگاه‌های‌شان بازسازی کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]

طراحی سایت شرکتی چیست

می دانم که یک طراحی سایت شرکتی  برداشت اول مشتری برای کسب و کار شما است. آیا ورود به سایت آسان است و محصولات و خدمات شرکت شما به وضوح نمایش داده می شود ؟ اگر نه, بازدید کنندگان از دست دادن علاقه و سایت خود را ترک, آن را نمی خواهد به وجود سایت […]