میلان سبک بازی‌ام را تغییر داد

[ad_1]

به گزارش شفاف، آندره شوچنکو، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال اوکراین که هم‌اکنون در جایگاه سرمربی این تیم قرار دارد، می‌گوید سبک بازی‌اش پس از انتقال به تیم میلان تغییر یافت.

آندره شوچنکو اظهار داشت: انتقال به میلان نمی‌توانست روی بازی‌ام در تیم ملی فوتبال اوکراین تاثیر بگذارد. با نوعی دیگر از آمادگی به ایتالیا رفتم، زیرا در لیگ این کشور هر سه روز یک بار باید با نهایت توانم بازی می‌کردم، البته بزرگترین تغییر این بود که شروع به زدن گل‌های بیشتری کردم. در نخستین فصل حضورم توانستم گل‌های زیادی بزنم و مورد توجه قرار بگیرم. می‌دانستم در سری A شانس زیادی ندارم و خیلی زیاد کار کردم. همین مسئله باعث شد تا در میلان درک من از الزام‌های یک مهاجم تغییر یابد.

سرمربی تیم ملی فوتبال اوکراین ادامه داد: به خاطر دارم وقتی سرمربی اوکراین شدم، والری لوبانوفسکی گفته بود شوچنکو اکنون باید به فوتبالی بازگردد که پیش از این بازی می‌کرد. با این وجود این یک شرایط طبیعی بود. باشگاهم یک سبک بازی متفاوت داشت. در تیم ملی مهاجمان علاوه بر حمله باید در سازماندهی آنها نیز شرکت کنند، البته این ذات کار یک سرمربی در تیم ملی است و باید بازیکنان را مطابق دیدگاه‌های‌شان بازسازی کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]