مقدس ماهی خال مخالی! این ماهی!

[ad_1]

بخشی از ماهی خال مخالی خانواده ماهی تن بود تقریبا ناشناخته برای اکثر آمریکایی ها قبل از قرن بیستم وجود نداشت کنسرو ماهی از هر نوع تن ماهی در نظر گرفته شد نامطلوب (به جز گربه ها). در سال 1910 آمریکایی ها با خوردن تنها حدود هفت پوند ماهی در سال در مقایسه با 60 پوند چربی از گوشت گاو, 60 پوند گوشت خوک و حدود 15 کیلو مرغ. البته در دسترس بودن و هزینه یک عامل کلیدی در این آمار و ارقام پس ماهی یک ماهی های آب شور و بسیاری از مردم زندگی می کردند دور داخلی, محلی که در آن گوشت و مرغ غالب شد. اکثر مصرفی ماهی آمد از دریاچه ها و رودخانه ها. سیاهی نیز یک عامل است که محدود حمل و نقل قابلیت های سراسر کشور. کسانی که با دسترسی به سواحل ترجیح صدف و دیگر گونه های مثل cod تنها و ماهی. آن را بسیار بعید است که foodie پرزیدنت توماس جفرسون همیشه در خدمت سالاد تن ماهی یا کبابی آهی استیک در کاخ سفید است.

اما در دیگر نقاط جهان آن منو های مختلف. در سواحل مدیترانه فنیقی ماهیگیران برداشت ماهی از 2000 سال پیش در درجه اول فراوان bluefin انواع مختلفی است که در حال حاضر عملا منقرض شده است. فیلسوف یونانی ارسطو اشاره تن ماهی در برخی از نوشته های خود را در 350 سال قبل از میلاد یونانیان تشویق خوردن تن ماهی برای تغذیه آن و قدرت شفا (یا آنچه که آنها معتقد بودند قدرت شفا در آن زمان است.

تن ماهی نقش مهمی در سوشی مصرف در جنوب شرق آسیا که در آن تخمیر ماهی و برنج خورده بودند برای قرن ها. به نظر می رسد معرفی شده اند به چین و سپس ژاپن حدود 8 قرن A. D. در نهایت ژاپنی, مهاجران آورده سوشی به لس آنجلس در اوایل 1900s و آن را به آرامی منتقل سراسر کشور به سواحل شرق. توسط 1980s محبوبیت آن منفجر شد و به نظر می رسد هیچ پایانی در چشم.

در ضمن پایین ساحل در سن دیگو تن به صنعت بوده و شکوفایی از اواخر 1880 با تشکر از غلظت زیادی از ماهیگیران پرتغالی. Canneries ظهور در امتداد اسکله و SD به زودی به عنوان شناخته شده “تن به پایتخت جهان است.” در اصل albacore تن ماهی می تواند به راحتی از قایق های کوچک در فراوان آبهای اقیانوس آرام است که به راه برای بزرگتر ناوگان ماهیگیری و بیشتر canneries. در حالی که بسیاری از گرفتن خورده بود به صورت محلی بیش از حد فرستاده شد تا ساحل به L. A. و نقاط شمالی و عمدتا سان فرانسیسکو که در آن قابل ملاحظه آسیایی, جمعیت زندگی می کردند. در اول حمل در بشکه های محلی ماهی ساردین کنسروسازی شروع به آماده شدن ماهی های دیگر به خصوص longfin تن ماهی و albacore پخته و کنسرو. آن طعم مشابه گوشت مرغ سفید بدین شرح ابداع شد “مرغ دریایی.” Canneries ارائه هزاران نفر از شغل آنها به عنوان ضرب در طول wharves از سن دیگو. کنسرو ماهی (در اصل در روغن زیتون) ارائه راحتی و عمر مفید طولانی و استطاعت و آن را به عنوان گسترده تر شد محبوبیت آن سر به فلک کشید. اما به عنوان رقابت خارجی ادامه داد: برای گسترش به خصوص در ژاپن SD canneries دیگر نمی تواند به رقابت بپردازند و در نهایت بسته خود را درب. سرهم بندی کردن زنبور عسل با نام تجاری تسلیم و پس از 70 سال از تولید. قطعا نه پر زرق و برق ترین شغل کارگران غمگین بودند به درب نزدیک در چه زمانی یک صنعت پر رونق. اگر چه دیگر عامل canneries محلی هر دو سرهم بندی کردن زنبور عسل و مرغ دریا (در اصل ون کمپ غذاهای دریایی) هنوز هم حفظ دفتر مرکزی شرکت وجود دارد. (این نویسنده اعتراف می کند که پس از هشت ساعت در روز در خط مونتاژ, او هرگز قادر به نگاه یک ساندویچ ماهی تن در چشم دوباره.)

در ایالات متحده کنسرو غذاهای دریایی فروش کاهش یافته نزدیک به 30 درصد از سال 1999. توسط 2012, کنسرو ماهی تن بود دوام 16 درصد از تمام ماهی و غذاهای دریایی مصرف در کشور bottoming در آن کمترین مصرف در حدود 60 سال است. ماهی قزل آلا دارای بینی کردن ماهی تن در محبوبیت به عنوان پرورش ماهی افزایش یافته است و منابع و در دسترس بودن. اما مبادا شما را از ناامیدی در اینجا چند دستورالعمل برای سرکوب هر کسی که ترس در مورد عمده انواع تن ماهی:

Albacore سفید و تن ماهی را می توان یکی از سالمترین ماهی ارائه شده آن را در ایالات متحده و یا بریتیش کلمبیا (با عرض پوزش ژاپن);

Albacore bigeye و yellowfin می تواند پایدار و در نتیجه بهترین ماهی تن گونه به خرید;

ببخشید سوشی دوستداران اما آزمایشات تایید کرده اند که bluefin tuna که هنوز هم مورد استفاده قرار گیرد برای سوشی است برخی از بالاترین سطح جیوه; استفاده از خود را خوب قضاوت و سوال بپرسید قبل از شما سفارش (به عنوان در معرض خطر انواع, شما نباید در خوردن bluefin به هر حال);

بنابراین وجود شما آن را دارند, ماهی تن طرفداران. اعتدال همیشه بهتر است. و در حالی که برخی از مردم ممکن است داده اند تا تن در مجموع واقعا وجود دارد بدون نیاز به چشم پوشی های مورد علاقه ماهی است که همه کاره و مقرون به صرفه و کاملا خوشمزه است. لطفا مطمئن شوید که شما نیز تمرین اعتدال با گربه خود غذای مورد علاقه. لذت بردن از.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]