مقایسه انواع ردیاب خودرو داخلی و خارجی – ردیاب خودرو کارمکس

۴-داخل سپرها را بررسی کنید! این قسمت ها را حتما” در بازرسی های خود ، مورد بررسی قرار دهید. بنابراین این قسمت را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. در برخی از خودرو ها ممکن است سیم کشی هایی از این قسمت به داخل خودرو انجام شده باشد ، بنابراین این گونه موارد را حتما” با دفترچه راهنمای خودرو چک کنید.

اگر چیز مشکوکی را مشاهده کردید ، ابتدا آنرا با دفترچه راهنمای خودرو چک کرده و سپس سعی کنید آن را جدا کنید. چرا که اغلب ردیاب هایی که زیر خودرو متصل می شوند ، آهنربایی هستند و با کمی سعی کردن می توانید آن را از سطح جدا کنید. ، مدیریت زمان گیری در مسابقات اتومبیل رانی و موارد این چنین از مزایای استفاده از ردیاب است . بدون توجه به جایی که خودرو پنهان است وشما با موفقیت ماشین به سرقت رفته خود را پیدا کنید حتی اگر دزدان از پارازیت GPS / سیگنال GSM استفاده کنند.

البته دیگر امکانات و کارآییهای جانبی نیز در این دستگاه تعبیه شده است که میتواند این دستگاه را به یک وسیلهی مهم و پر استفاده برای صاحبان خودرو تبدیل کند. مدلهای ساده فقط نیاز به اتصال سیم مثبت و منفی به برق وسیله نقلیه دارد و عملا نصب راحت تری دارند اما مدل هایی که امکانات بیشتری دارند عملا نیاز به تکنسین ماهرتری جهت نصب کلیه امکانات دستگاه ردیاب دارد. متاسفانه با توجه به قیمت بالای نمونه های خارجی ، بسیاری از شرکت های داخلی با خرید سخت افزارهای چینی بی کیفیت اقدام به فروش آنها در ایران می کنند که نه تنها کیفیت دستگاه و مشخصات فنی آن بسیار ضعیف است، بلکه از حداقل امکانات و تکنولوژی های ردیابی بهره می برند.

دستگاه های ردیابی وسایل نقلیه Tracker Vehicle ادواتی مدرن و پیشرفته هستند که برای افزایش امنیت وسایل نقلیه و بهبود راندمان کاریِ مشاغلی که دارای ناوگان حمل و نقل هستند بسیار عالی هستند. در میان بسیاری از مسائل مرتبط با رانندگی وسیله نقلیه ، درجا کار کردن خودرو یکی از جدی ترین gps خودرو شیراز مسائل است . ممکن است از خودتان این سوال را بپرسید که مگر می شود بر روی سقف خودرو ردیاب کار گذاشت؟ کافی است تکنیک هایی که در ادامه به شما آموزش می دهیم را انجام دهید تا بتوانید به سادگی ردیاب کارگذاشته شده بر روی خودروی خودتان را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]