معرفی کاراکتر ال پریمو براول استارز

ال پریمو ستاره های نادر نزاع و جدال

ال پریمو یکی از معدود جوجه های گوشتی شکاری است که از مشت خود برای حمله به جوجه های گوشتی دیگر استفاده می کند. بنابراین، اگر ال پریمو موفق شود به جوجه های گوشتی نزدیک شود، خرید جم ارزان براول استارز آسیب زیادی به آنها وارد می کند. ال پریمو همچنین از سلامت بسیار بالایی برخوردار است و به راحتی می تواند جوجه های گوشتی دیگر را تعقیب کرده و به آنها آسیب برساند.

ال پریمو با حمله ویژه خود می تواند مسافت های طولانی را طی کند و به قسمت دیگری برسد.

با رسیدن به زمین، ال پریمو به شدت به زمین برخورد می کند و آسیب زیادی به محیط زیست وارد می کند. قدرت ستاره های ال پریمو همچنین به او اجازه می دهد تا رقبا را آتش بزند و در 4 ثانیه 800 آسیب وارد کند.

حمله ویژه: آرنج پرنده

هنگام استفاده از حمله ویژه ال پریمو، او به سمت هدف شما می پرد، به حریفان در منطقه خود آسیب وارد می کند و سپس آنها را به عقب پرتاب می کند. خرید جم براول استارز؛ اگرچه حمله ویژه ال پریمو آنقدر که فکر می کنید آسیب نمی زند، اما می توانید از آن برای نزدیک شدن به حریف خود استفاده کنید. در حالی که ال پریمو روی آنتن می رود، از هر گونه آسیب در امان خواهد بود.

حمله معمولی: مشت های خشم

ال پریمو وقتی به جوجه های گوشتی رقیب نزدیک می شود از فاصله نسبتاً کوتاهی بوکس را شروع می کند. اگر چهار ضربه ال پریمو به جوجه گوشتی مورد نظر شما برخورد کند، آسیب بسیار زیاد خواهد بود. شلیک های ال پریمو فضای نسبتا کمی را اشغال می کند، بنابراین این احتمال وجود دارد که او با یک مشت به دو هدف برخورد کند.

توضیحات کلی

اگرچه ال پریمو می تواند خسارات زیادی به بار آورد، اما میزان جراحات او اندک است. برای آسیب رساندن به جوجه های گوشتی که می توانند شما را از راه دور هدایت کنند، باید خرید جم براول استارز  راهی پیدا کنید تا به آنها نزدیک شوید و سپس بتوانید به آنها ضربه بزنید.

اگر نمی توانید راه درستی برای رسیدن به جوجه های گوشتی مختلف پیدا کنید، ال پریمو به یکی از ضعیف ترین جوجه های گوشتی تبدیل می شود که به راحتی توسط دیگران هدایت می شود.

حمله ویژه ال پریمو به او اجازه می دهد تا مسافت های طولانی را بپرد و در محیط بازی حرکت کند. می توانید از این قابلیت برای دسترسی به سایر مرورگرها و سپس آسیب رساندن به آنها استفاده کنید. این حمله ویژه ممکن است راه حلی برای رسیدن به جوجه های گوشتی دوربرد باشد که سعی دارند شما را از فاصله ایمن هدایت کنند.

در حالت Brawl Ball می توانید توپ را به جلو پرتاب کنید و سپس با استفاده از حمله ویژه خود از بالای سر Brawlers رقیب عبور کرده و توپ را به گل تبدیل کنید.

قدرت ستارگان ال پریمو باعث می شود جوجه های گوشتی رقیب در عرض چهار ثانیه آسیب ببینند، بنابراین زمان لازم برای شروع بهبودی سلامت آنها از سه ثانیه به هفت ثانیه افزایش می یابد. البته اگر از آسیب جان سالم به در ببرند.

قدرت ویژه El Primo برای استفاده در حالت Heist عالی است. با آن می توانید بدون توجه به دیوارها و مسیری که برای رسیدن به گاوصندوق باید طی کنید، از روی دیوارها و جوجه های گوشتی بپرید و سریع به گاوصندوق برسید. هنگامی که به آن رسیدید، می توانید از مشت های سریع خود برای شروع به آسیب رساندن بخرید جم براول استارزه گاوصندوق استفاده کنید.

با حالت El Primo و Gem Grab، می توانید جوجه های گوشتی رقیب را به عقب برگردانید تا به هم تیمی های خود فرصتی برای تصرف خط میانی بدهید.

در Brawl Ball می توانید از حمله ویژه ال پریمو برای تعقیب توپ و آسیب رساندن به جوجه های گوشتی رقیب استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]