معرفی تویوتا یاریس هاچبک 2021 با روح مشهود مزدا 2!

با این حال خانوادههای کم جمعیت و افرادی که جهت مصارف شهری و غیرشهری عادی نیاز به یک سدان جمع و جور دارند میتوانند روی عملکرد فنی قابل قبول این خودرو به همراه سواری نسبتا نرم آن حساب باز کنند. سواری این تویوتای کوچولو در کل نرم و بیصداست، اما گهگاهی تکانها به کابین نفوذ میکنند. اما نقطه ضعف این خودرو شتاب صفر تا صد آن است که 14 ثانیه طول میکشد. از طرفی شتاب این خودرو نیز 11.5 ثانیه برای صفر تا صد است. انتخاب یکی از این دو خودرو با توجه به شرایط تقریبا برابر و مساوی آنها، امری سلیقهای است و فقط مصرف سوخت کم و ایمنی بیشتر تویوتا یاریس، شاید بتواند کفه ترازو را بهسمت این خودرو سنگینتر کند، اما از طرفی توقف واردات این خودرو و بازار خرید و فروش ضعیف آن باعث میشود تا در شرایط حال حاضر بازار کشور خرید تویوتا یاریس هاچبک ریسک محسوب شود. ایرتویا این بار، این نسل را در تیراژی بالاتر و در هر دو نسخه هاچ بک و سدان، ثبت سفارش کرد.

این خودرو که ساخت ژاپن است، دارای موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه است، حجم موتور ۱۲۹۸ سی سی داراست، ۱۴۳ اسب بخار و ۱۸۶ نیوتن متر گشتاور دارد. در یک طرف میدان تویوتا یاریس با پیشرانه 4 سیلندر 1.3 لیتری و نهایت قدرت 84 اسب بخار قرار دارد که با توجه به مصرف سوخت ترکیبی 8لیتر در هر 100 کیلومتر آنقدرها هم بهینه نیست! برای انتقال بهتر قدرت در این خودرو از یک دیفرانسیل لغزش محدود استفاده شده است. نسل چهارم این خودرو، با موتور هیبریدی (بنزینی-برقی) سال گذشته یکی از برترینهای بازار به شدت متلاطم بود. با این حال، قرعه جایزه سال ۲۰۲۱ به نام تویوتا یارس افتاد. سالها است که بسیاری از مردم به علت همین نوسانات قیمتی، بهدنبال خودروهای کارکرده هستند؛ در نتیجه اگر شما هم میخواهید از قیمت خودرو تویوتا یاریس مدل 2014 مطلع شوید، میتوانید در هر لحظه با مراجعه به صفحه قیمت تویوتا یاریس 2014 در سایت همراه مکانیک، از قیمت روز یاریس 2014 باخبر شوید.

سالها است که بسیاری از مردم به علت همین نوسانات قیمتی، بهدنبال خودروهای کارکرده هستند؛ در نتیجه اگر شما هم میخواهید از قیمت خودرو تویوتا یاریس هاچ بک مدل 2012 مطلع شوید، میتوانید در هر لحظه با مراجعه به صفحه قیمت تویوتا یاریس هاچ بک 2012 در سایت همراه مکانیک، از قیمت روز یاریس هاچ بک 2012 باخبر شوید. سالها است که بسیاری از مردم به علت همین نوسانات قیمتی، بهدنبال خودروهای کارکرده هستند؛ در نتیجه اگر شما هم میخواهید از قیمت خودرو تویوتا یاریس هاچ بک مدل 2015 مطلع شوید، میتوانید در هر لحظه با مراجعه به صفحه قیمت تویوتا یاریس هاچ بک 2015 در سایت همراه مکانیک، از قیمت روز یاریس هاچ بک 2015 باخبر شوید. داشبورد ساده و قدیمی و استفاده از متریال با کیفیت پایین، عدم وجود آپشنهای معمول مانند صفحه نمایش لمسی یا استارت دکمهای و کابینی سرد و بیروح از مواردی است که هنگام سوار شدن در خودرو حس خوشایندی به سرنشینان منتقل نمیکند. با وجود لغو نمایشگاه سالانه خودروی ژنو به دلیل شیوع ویروس کرونا، هیات داوران، متشکل از ۵۹ روزنامهنگاران صنعت خودرو از ۲۲ کشور در یک برنامه آنلاین، تویوتا یاریس، خودروی کوچک ژاپنی را از میان ۷ فینالیست انتخاب کردند. طراحی کلی خودرو فاقد حجمپردازی خاصی است و چهرهای در حد و اندازه یک بهعنوان یک هاچبک شهری ارائه میدهد.

طول کلی این هاچبک نیز ۵ میلی متر کاهش پیدا کرده است در نتیجه یاریس تنها هاچبک سایز کوچک با طول کلی کمتر از ۴ متر است که بزرگ ترین دایره چرخش را بین هم کلاسان خود دارد. در حالی که فروش خودروی صفر در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا به شدت کاهش یافت، تکنولوژی سبز، هیبریدی و برقی، با افزایش ۵۵ درصدی فروش همراه بود. اما توجه داشته باشید که به هرحال شما با پرداخت این 90 میلیون تومان سوار بر یک خودروی چینی با کیفیت ساخت نهچندان بالا خواهید شد که تنها ظاهر خوب و نه دوام بالا دارد. هندلینگ فوق العاده و فرمان پذیری بالای هیوندای i۳۰ از مزایایش بوده که حس یک خودروی اسپرت را به راننده منتقل میکند. یه لکه رنگ به اندازه یه کف دست سمت گلگیر راننده . سورنپلاس مجهز به موتور EF۷ با حجم ۱.۷لیتر و حداکثر قدرت۱۱۵ اسببخار و حداکثر گشتاور ۱۶۰نیوتن متر بوده و میتواند استانداردهای آلایندگی یورو۵ را پاس کند. البته این موتور عملکرد مناسبی نداشته و علاوه بر کند بودن بیش از حد، صدای نسبتا زیادی نیز تولید مینماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]