مشخصات 206 تیپ 5 • ❤️ فانی لند

شاید تعجب کنید اما مهندسان میتسوبیشی در پاییز سال ۹۲ این توانایی را داشتند که ۲۴۴ اسب بخار چابک و سره حال را از پیشرانه ۲ لیتری این مدل آزاد کنند. تا این قسمت از مقاله به هدف نصب هدرز که تسریع بخش خروج گازها است پرداختیم.حال اگر مهندسان در طراحی هدرز دقت لازم را نداشته باشند، گاز ها هنگام خروج با فشار بازگشتی رو به رو خواهند شد. غول دنیای تیونینگ برای دستیابی به چنین قدرتی تغییرات زیادی را در پیشرانهی کوروت اعمال کرده است که شامل پورت سوپرشارژر، تعویض پولیهای پایینی و بالایی پیشرانه، نصب میلسوپاپ جدید، پورت سرسیلندر، سوپاپهای ورودی و خروجی تقویت شده، استفاده از فنر سوپاپهای جدید، دریچهی گاز جدید، هدرز اسپرت و نصب مبدل کاتالیسیت جدید هستند. یکی از اقدامات در راستای تیونینگ و تقویت قدرت موتور نصب کیت مکش لنسر در کنار هدرز می باشد. هنسی این کیت را برای بنزین مسابقهای طراحی کرده است و باید حتما بنزین مخصوص با عدد اکتان ۹۳ تهیه شود.

هدرز خلیلی مهر
نکتهی دیگری که در رابطه با ساخت هدرز فولادی پژو 405 باید به آن اشاره کرد، دستگاههایی است که در ساخت آن به کار میروند؛ دستگاههایی که در این موضوع به کار میروند را میتوان دستگاههای مخصوص به خمکاری لوله در نظر گرفت، همچنین توجه داشته باشید که جوشکاری و تمام اقداماتی که در طراحی و ساخت این قطعه انجام میشود، در کیفیت نهایی قطعه تاثیرگذار هستند. 10- برای تیونینگ چه ظاهری و چه فنی (بخصوص فنی) همیشه مبلغی بیش از پیش بینی خود کنار داشته باشید چرا که در 90 درصد مواقع هزینههای پیشبینی نشده و اشکالات عجیب هزینهی شما را بالا خواهد برد. این فقط یک مثال کوچک ازهزینههای پیش بینی نشده بود. ایده اولیه EVO 1 به نصب موتور چهار سیلندر برگرفته از گالانت VR-4 بر روی شاسی سبک وزن و جمع و جور لنسر در جهت ساخت یک سوپر سدان چابک و شهری خلاصه میشده است اما این ایده خام در نهایت به حدی اعتلا یافت که عملا تولید مدل اصلی (گالانت VR-4) را تحت شعاع قرار داد و خود به جایگزینی برای آن مبدل شد.

یکی از ویژگیهای مثبت موتور TU5 وجود قطعات و لوازم باکیفیت و اصلی بهمنظور افزایش کارایی و بازدهی آن است. نسل بندی سریهای میتسوبیشی لنسر EVO با مدلهای اصلی لنسر متفاوت است و درست به همین دلیل تولید اولین نسل اولوشن (EVO 1) در شرایطی از سال ۹۲ آغاز میشود که پیشینه تولید لنسر نسل اول به سالها اوایل هدرز پراید دهه ۱۹۷۰ بازمیگردد. بنابراین مقایسه نسل بندی اولوشنها با نمونههای پایه لنسر صحیح نیست. میتسوبیشی در مقایسه با برخی غولهای صنعت خودروسازی، کمپانی بزرگ یا تاریخ سازی نیست اما سری اوولوشن این کمپانی که بر پایه مدل لنسر ساخته میشوند از هر منظری که بنگرید انقلابی و خاص محسوب میشوند.

هدرز رابتر 700 للبيع در ساخت هدرز دقت و ظرافت بسیار بیشتری به کار برده شده و خم کتری لوله ها و نقطه های اتصال آن مهندسی سازی شده بوده و به گونه ایست که هوای خروجی موتور را بهتر تخلیه نموده و سیلندر خودرو خالی تر از دود شده و در عمل به جای آن هوای بیشتری را در هر مرحله مکش و سیلندر موتور خودرو از اکسیژن بیشتری پر شده و احتراق خودرو کاملتر و قدرتمند تر بوده و شتاب خودرو بالا میرود. در همه نقاط یکسان عمل خواهند کرد. در این صورت در اواسط کار مایوس شده و هدفتان را نیمه کاره رها خواهید کرد. در ایران آپشن پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین صورت می گیرد.

این خودرو در بسیاری موارد با سایر برادران خود متفاوت است. خودروی مورد بررسی در این نوشتار نیز یکی از همین مدل هاست. میکنند تا مثلاً 10، 15 اسببخار به خودروی X اضافه شود! خوب با این قطعهی ارزان بازدهی خیلی بیشتری خواهند داشت! (البته گاهی اوقات قطعات ساده و کم هزینه میتوانند اثر خوبی داشته باشند ولی در اکثر موارد ادعا کذب است و با حقیقت فاصله دارد پس باید هوشیار بود). این که شما هم مثل من پول خرید یک خودروی گران قیمت یا ارتقاء یافته را ندارید هیچ اشکالی ندارد. این دو قطعه از نظر جنس و ساختاری با یکدیگر تفاوت دارند، میتوان گفت در هدرزتمام استیل 206 تیپ 5 برای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفتهشده که پس از اشتعال و بالا آمدن پیستون در سیلندر، گازهای خروجی با کمترین مقاومت از اگزوز خودرو خارج میشوند و پروسهی انجام این اتفاق با هدرز تمام استیل 206 تیپ 5 و در مقایسه با مانیفولد، بسیار سریع و آسانتر است و این موضوع خود میتواند بر خنکسازی موتور نیز تاثیر داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]