مسی و بارسلونا برای تمدید قرارداد توافق خواهند کرد/ بازگشت نیمار غیرممکن نیست

[ad_1]

به گزارش شفاف، امیلی روسائود که اخیراً در انتقاد به مسیری که باشگاه بارسلونا با ریاست خوسپ ماریا بارتومئو در پیش گرفته، به همراه 5 نفر دیگر از اعضای هیئت مدیره این باشگاه از سمت نایب‌رئیسی این باشگاه استعفا کرد، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «ESPN» درباره آینده حرفه‌ای لیونل مسی که قرارداد فعلی‌اش در سال 2021 به پایان خواهد رسید، گفت: من فکر می‌کنم مسی و بارسلونا با هم به توافق برسر عقد قراردادی جدید خواهند رسید. برای رسیدن به توافق هم دو طرف باید به نوعی به یکدیگر امتیازهایی بدهند، اما اگر این داستان زیبا ادامه پیدا نکند، واقعاً شگفت‌زده خواهم شد.

نایب‌رئیس پیشین باشگاه بارسلونا همچنین با اشاره به تلاش این باشگاه برای بازگرداندن نیمار به نوکمپ نیز اظهار داشت: من فکر می‌کنم این احتمال وجود دارد که نیمار در این تابستان به بارسا بازگردد. از نظر من این کار غیرممکن به نظر نمی‌رسد. من احساس می‌کنم شیوع ویروس کرونا تا حدودی منجر به افت قیمت بازیکنان خواهد شد که این برای خریداران خوب است، اما در مقابل برای فروشندگان بد است. باید ببینیم که این فاکتورها چگونه دوباره توازن را به وجود خواهند آورد.

وی همچنین در خصوص آینده حرفه‌ای خود اظهار داشت: من هنوز اراده خودم را از دست نداده‌ام، اما باید قبل از هرگونه تصمیم‌گیری در مورد مسائل مختلف فکر کنم. ما یکسال یا کمتر از یکسال به شروع انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا وقت داریم و این تصمیمی است که درباره‌اش فکر خواهم کرد. اما شرکت در انتخابات باشگاه را رد نمی‌کنم. مایلم رئیس باشگاه بارسلونا شوم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟

پیشگیری از روغن ‌سوزی ماشین چگونه است؟ اگر اطلاعات کافی درباره قطعات و کارکرد بخش‌های مخلتف خودرو داشته باشید، به‌ندرت به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است که حواس‌تان به اموری مانند تنظیم و بررسی روغن موتور و پیشگیری از روغن‌سوزی هم باشد. روش‌هایی وجود دارد و نکته‌هایی در میان است که به شما کمک […]