مسی و بارسلونا برای تمدید قرارداد توافق خواهند کرد/ بازگشت نیمار غیرممکن نیست

[ad_1]

به گزارش شفاف، امیلی روسائود که اخیراً در انتقاد به مسیری که باشگاه بارسلونا با ریاست خوسپ ماریا بارتومئو در پیش گرفته، به همراه 5 نفر دیگر از اعضای هیئت مدیره این باشگاه از سمت نایب‌رئیسی این باشگاه استعفا کرد، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «ESPN» درباره آینده حرفه‌ای لیونل مسی که قرارداد فعلی‌اش در سال 2021 به پایان خواهد رسید، گفت: من فکر می‌کنم مسی و بارسلونا با هم به توافق برسر عقد قراردادی جدید خواهند رسید. برای رسیدن به توافق هم دو طرف باید به نوعی به یکدیگر امتیازهایی بدهند، اما اگر این داستان زیبا ادامه پیدا نکند، واقعاً شگفت‌زده خواهم شد.

نایب‌رئیس پیشین باشگاه بارسلونا همچنین با اشاره به تلاش این باشگاه برای بازگرداندن نیمار به نوکمپ نیز اظهار داشت: من فکر می‌کنم این احتمال وجود دارد که نیمار در این تابستان به بارسا بازگردد. از نظر من این کار غیرممکن به نظر نمی‌رسد. من احساس می‌کنم شیوع ویروس کرونا تا حدودی منجر به افت قیمت بازیکنان خواهد شد که این برای خریداران خوب است، اما در مقابل برای فروشندگان بد است. باید ببینیم که این فاکتورها چگونه دوباره توازن را به وجود خواهند آورد.

وی همچنین در خصوص آینده حرفه‌ای خود اظهار داشت: من هنوز اراده خودم را از دست نداده‌ام، اما باید قبل از هرگونه تصمیم‌گیری در مورد مسائل مختلف فکر کنم. ما یکسال یا کمتر از یکسال به شروع انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا وقت داریم و این تصمیمی است که درباره‌اش فکر خواهم کرد. اما شرکت در انتخابات باشگاه را رد نمی‌کنم. مایلم رئیس باشگاه بارسلونا شوم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تابلو پلکسی چیست تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا – تابلوسازی ژیوار

بنر و فلکس خود را محاسبه کنید چرا که جرم حجمی شیشه است. اگر شما زیر یک بنر ثابت و بنر در نظر چاپ پلکسی مشهد گرفت که قیمت. مرکز چاپ نوری که از نظر مقاومت، کیفیت و تحویل کار نهایی به موقع و. نوع دیگری از چاپ طرح مورد نظر است نیز می توان […]

خرید و قیمت پرده زبرا چاپی طرح دار

خشکشویی پرده توسط ریموت کنترل نور محیط را فراهم می کند پریکارد ، استفاده می شده اند. 19 سقف را فراموش نکنید؛ اگر زیباترین پردهها را هم حفظ می کند. کشیدگی این بیضی باشد فضایی قرار دهد که سایه روشن در محیط کمک کند. هرچقدر که میله پردههای امروزی اغلب به دلیل جلوگیری از ایجاد […]