مسابقه آنلاین گیک شو

مسابقه آنلاین گیک شو
مسابقه گیک شو چه می باشد ؟
گیک شو اولی محرمانه از مسابقات گیک آنلاین است که در هر ماه اجرا مي شود و در آن می‌توانید تراز می داند های مرتبط با حرفه IT را با برگزیدگان ها محک بزنید و با تعیین آیتم های صحیح , پیروز جوایز نقدی و فیزیکی گردید .

مسابقه گیک شو چه‌طور برگزار می شود؟
بعداز نام نویسی و قرعه کشی , وارد چارت مسابقه خواهید شد و در مجموعه های چهار نفره قرار خواهید گرفت . آن‌گاه در طول مشخص و معلوم شما می بایست به آزمونی که ما برای شما در لحاظ گرفته ایم جواب دهید و امتیاز کسب نمایید . ( امتحان به صورت تستی در تارنما اجرا مي شود ) .

چارت مسابقه گیک شو

در حالتی که که در تیم خویش جزء دو نفر با بالاترین امتیاز گردید به سطح سپس صعود خواهید کرد و قابل ذکر است که در هر سطح تعداد سوال های ارتقاء خواهد یافت و مرحله سوال های دشوار خواهد شد .

در تراز پایان در صورتیکه که بتوانید موفق مسابقه گیک شو گردید جایزه نقدی در بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان + جوایز فیزیکی که براتون پست می شود را اخذ خواهید کرد و همینطور در یک کدام از عصر های آموزشی گیک آنلاین می‌توانید به صورت بدون‌پول کمپانی نمائید .

به چه سوالاتی می بایست پاسخ بدیم؟
سوالهای مسابقه گیک شو از شبکه , وب , ویندوز , دشوار افزار , اپلیکیشن و مبانی رایانه پباده سازی شده‌است .

برای شناخت با سوالهای گیک شو میتوانید در مثال آزمونی که برای شناخت در لحاظ گرفته شده را با مرجعه لینک و پیوند پایین و وارد کردن اسم و اسم خانوادگی خویش امتحان را برگزار فرمایید و تراز می داند های خویش را محک بزنید .

مثال امتحان مسابقه گیک شو
چه‌طور بایستی کمپانی کنیم؟
برای کمپانی در مسابقه کافی است فرم پایین را کامل شدن فرمائید تا ما با شما تماس بگیریم . ( همینطور میتوانید برای آگهی از زمان برگزاری مسابقه گیک شو به کانال @GeekOnline مراجعه‌نمایید . )

منبع : بازی آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

تحلیل کارشناسی درب های ضد سرقت ارزان

در ابتدا باید عرض کنیم که درب های ضد سرقت ارزان قیمت با درب های بازاری کاملا متفاوت هستند و باید بدانید که درب ها از نظر وزن، ضخامت چهارچوب، کیفیت رویه و یراق الات تقسیم بندی می شوند که در ادامه به تحلیل درب های چینی، ایرانی و ترک خواهیم پرداخت. درب ضد سرقت […]

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب

سفارش لباس گربه سیاه در قزوین با قیمت مناسب   برای خرید لباس گربه سیاه در قزوین نیازی نیست که به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید بلکه می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. در صورتی که قصد دارید لباس گربه سیاه سفارش دهید می توانید با خرید از سایت ما آن […]