مسابقه آنلاین گیک شو

مسابقه آنلاین گیک شو
مسابقه گیک شو چه می باشد ؟
گیک شو اولی محرمانه از مسابقات گیک آنلاین است که در هر ماه اجرا مي شود و در آن می‌توانید تراز می داند های مرتبط با حرفه IT را با برگزیدگان ها محک بزنید و با تعیین آیتم های صحیح , پیروز جوایز نقدی و فیزیکی گردید .

مسابقه گیک شو چه‌طور برگزار می شود؟
بعداز نام نویسی و قرعه کشی , وارد چارت مسابقه خواهید شد و در مجموعه های چهار نفره قرار خواهید گرفت . آن‌گاه در طول مشخص و معلوم شما می بایست به آزمونی که ما برای شما در لحاظ گرفته ایم جواب دهید و امتیاز کسب نمایید . ( امتحان به صورت تستی در تارنما اجرا مي شود ) .

چارت مسابقه گیک شو

در حالتی که که در تیم خویش جزء دو نفر با بالاترین امتیاز گردید به سطح سپس صعود خواهید کرد و قابل ذکر است که در هر سطح تعداد سوال های ارتقاء خواهد یافت و مرحله سوال های دشوار خواهد شد .

در تراز پایان در صورتیکه که بتوانید موفق مسابقه گیک شو گردید جایزه نقدی در بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان + جوایز فیزیکی که براتون پست می شود را اخذ خواهید کرد و همینطور در یک کدام از عصر های آموزشی گیک آنلاین می‌توانید به صورت بدون‌پول کمپانی نمائید .

به چه سوالاتی می بایست پاسخ بدیم؟
سوالهای مسابقه گیک شو از شبکه , وب , ویندوز , دشوار افزار , اپلیکیشن و مبانی رایانه پباده سازی شده‌است .

برای شناخت با سوالهای گیک شو میتوانید در مثال آزمونی که برای شناخت در لحاظ گرفته شده را با مرجعه لینک و پیوند پایین و وارد کردن اسم و اسم خانوادگی خویش امتحان را برگزار فرمایید و تراز می داند های خویش را محک بزنید .

مثال امتحان مسابقه گیک شو
چه‌طور بایستی کمپانی کنیم؟
برای کمپانی در مسابقه کافی است فرم پایین را کامل شدن فرمائید تا ما با شما تماس بگیریم . ( همینطور میتوانید برای آگهی از زمان برگزاری مسابقه گیک شو به کانال @GeekOnline مراجعه‌نمایید . )

منبع : بازی آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

اجاره اکسیژن ساز در سراسر ایران + قیمت و آموزش رایگان

به عنوان مثال میزان حجم اکسیژن تولیدی در محدوده بین ۰.۵ تا ۵ لیتر در دقیقه است که طراحان این اجازه را به کاربر داده اند که مقدار آن را به طور دقیق مشخص کنند. 4- اکسیژن با خلوص90-95% توسط ماسک یا نازل به بیمار انتقال داده می­شود. اغلب اکسیژن سازهای خانگی، از نوع ثابت […]

گیربکس داغ!!!!

گیربکس داغ!!!! بالارفتن حرارت گیربکس و روغن موجود در آن در مراحل اولیه مشکلی ایجاد نمی‌کند اما پس از چند ساعت که گیربکس به کار خود ادامه می‌دهد، دما روغن  تا حد قابل توجه افزایش می‌یابد. این گرمای زیاد  باعث فشارآمدن بر سوپاپ‌های کنترل فشار می‌شود. در مجموع افزایش دما باعث ایجاد اختلال در کار […]