مسابقه آنلاین گیک شو

مسابقه آنلاین گیک شو
مسابقه گیک شو چه می باشد ؟
گیک شو اولی محرمانه از مسابقات گیک آنلاین است که در هر ماه اجرا مي شود و در آن می‌توانید تراز می داند های مرتبط با حرفه IT را با برگزیدگان ها محک بزنید و با تعیین آیتم های صحیح , پیروز جوایز نقدی و فیزیکی گردید .

مسابقه گیک شو چه‌طور برگزار می شود؟
بعداز نام نویسی و قرعه کشی , وارد چارت مسابقه خواهید شد و در مجموعه های چهار نفره قرار خواهید گرفت . آن‌گاه در طول مشخص و معلوم شما می بایست به آزمونی که ما برای شما در لحاظ گرفته ایم جواب دهید و امتیاز کسب نمایید . ( امتحان به صورت تستی در تارنما اجرا مي شود ) .

چارت مسابقه گیک شو

در حالتی که که در تیم خویش جزء دو نفر با بالاترین امتیاز گردید به سطح سپس صعود خواهید کرد و قابل ذکر است که در هر سطح تعداد سوال های ارتقاء خواهد یافت و مرحله سوال های دشوار خواهد شد .

در تراز پایان در صورتیکه که بتوانید موفق مسابقه گیک شو گردید جایزه نقدی در بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان + جوایز فیزیکی که براتون پست می شود را اخذ خواهید کرد و همینطور در یک کدام از عصر های آموزشی گیک آنلاین می‌توانید به صورت بدون‌پول کمپانی نمائید .

به چه سوالاتی می بایست پاسخ بدیم؟
سوالهای مسابقه گیک شو از شبکه , وب , ویندوز , دشوار افزار , اپلیکیشن و مبانی رایانه پباده سازی شده‌است .

برای شناخت با سوالهای گیک شو میتوانید در مثال آزمونی که برای شناخت در لحاظ گرفته شده را با مرجعه لینک و پیوند پایین و وارد کردن اسم و اسم خانوادگی خویش امتحان را برگزار فرمایید و تراز می داند های خویش را محک بزنید .

مثال امتحان مسابقه گیک شو
چه‌طور بایستی کمپانی کنیم؟
برای کمپانی در مسابقه کافی است فرم پایین را کامل شدن فرمائید تا ما با شما تماس بگیریم . ( همینطور میتوانید برای آگهی از زمان برگزاری مسابقه گیک شو به کانال @GeekOnline مراجعه‌نمایید . )

منبع : بازی آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مشابه

بررسی خرید وی پی ان و چگونگی عملکرد آن ها

قصد داریم موضوع وی پی ان و هر آنچه که در ارتباط با آن وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما همراه باشید و پاسخ تمام سوالات  خود را در این باره دریافت کنید. VPN و فیلتر شکن ها از جمله مواردی هستند که تقریبا توسط تمامی افراد برای استفاده کردن از محیط اینترنت مورد […]

CTR چیست؟ و تاثیر آن در سئو | نرخ کلیک

نرخ کلیک (CTR) نسبت کاربرانی است که روی پیوند پیوند کلیک می کنند به تعداد کاربرانی که پیوند را مشاهده می کنند. این شاخص کلیدی اثربخشی در بازاریابی دیجیتال در ارزیابی تبلیغات پولی ، بهینه سازی موتور جستجو ، کمپین های ایمیل ، عناصر خاص CTA (عنصر دعوت کننده) یک وب سایت و سایر مبارزات […]